Aby poprawić stan maski do włosów pomogą!

Zawartość:

Maski do gęstości włosów jest bardzo ważne, aby zrobić nikomu, ponieważ stan włosów ma ogromny wpływ na wygląd człowieka.

load...

Cienkie, kruche, rozdwojone końcówki włosów wyglądają źle, ponieważ dana osoba nie jest urządzone.

Najczęściej stan pogarsza fryzurę w okresie jesienno-zimowym. Wynika to z sezonowym osłabienie układu odpornościowego, a ponadto centralne ogrzewanie i zmiany temperatury występujące podczas przenoszenia z ulicy do pomieszczenia, co niekorzystnie wpływa na stan włosów.

Aby poprawić tę sytuację, można użyć intensywne leczenie za pomocą masek gęstość włosów. W zależności od typu włosów, istnieje wiele masek, ich działań mających na celu rozwiązanie specyficznych problemów związanych z włosami. Jednakże, najczęściej maski rozwiązania kilka problemów na raz. Należy rozumieć, że ilość włosów u ludzi spowodowanych genetycznie. Jednak z maskami do włosów mogą być grube, ponieważ użycie maski pomaga zmniejszyć utratę włosów i sprawia, że ​​bardziej gęste, przy czym pojawiają się grubsze.

Można je podzielić na trzy kategorie: maski do tłustych, suchych, włosów normalnych.


Powrót do spisu treści

Maski do włosów przetłuszczających się

Zazwyczaj oznacza to, że za tłuste włosy zawierają składniki podsushivayuschee, np takich jak bulion ziela szałwii, kory dębu i skórki granatu.

load...

Mieszaniny kwasu cytrynowego owsa

Trzeba ją przygotować:

 • Pół szklanki płatków owsianych
 • Jedna duża cytryna
 • Ciepłej wody

Mąka owsiana mogą być gotowane, zmielić w młynek do kawy płatków owsianych. Mąka musi być parzona w gorącej wodzie, dodanie w przybliżeniu ilości wody do konsystencji powstałej masy przypomina bardzo gęsty krem. Następnie otrzymaną zawiesinę należy dodać tarty na cienkiej tarce cytryn. Dobrze wymieszać, a następnie stosowane do czyszczenia na mokro włosy na 15 minut, a następnie przemyto wodą.

Out of the blue gliny z wywaru z kory dębu

Na tej maski potrzebują tych składników:

 • Wywar z kory dębu
 • Niebieski gliny
 • Ciepła woda
 • łyżka jogurtu lub kwaśnego

Najpierw trzeba przygotować wywar z kory dębu. Aby to zrobić, łyżkę rozdrobnionej kory zalać szklanką wody, doprowadzić do wrzenia i gotować przez pięć minut. Po tym kwadransie nalegać i odkształcenia w osobnej misce. Następnie brzeczkę należy dodać kefir lub jogurt, wymieszać. Następnie małymi porcjami dodawać niebieskiej gliny do uzyskania pasty o konsystencji. Otrzymane środki umieścić na wilgotnym, wstępnie umyte włosy. Odczekaj 15-20 minut, spłukać słupa wody.


Powrót do spisu treści

Maski do włosów suchych

 • Bielizna

Aby przygotować się na konieczność przygotowania się następujące składniki:

 • Wywar z siemienia lnianego
 • łyżka oleju sezamowego
 • Bezbarwna henna
 • Woda

Aby przygotować wywar z siemienia lnianego wlać łyżkę nasion szklanką wody, a następnie gotować na wolnym ogniu przez 10 minut. Uzyskany rosół należy odcedzić i dodać wody, aby objętość cieczy był równy jednej szklance. Otrzymany bulion dodać olej sezamowy, henna i dokładnie wymieszać. Konsystencja powinna przypominać masy płynnej śmietanie. Mass stosowane do pół godziny do włosów suchych. Po tym czasie, trzeba umyć włosy szamponem.

 • Miód

W przypadku konieczne będzie:

 • Dwie łyżki miodu
 • łyżka śmietany
 • łyżeczka skrobi

Wszystkie składniki miesza się dokładnie do uzyskania jednorodnej masy, umieścić na uprzednio zwilżone włosy na 20 minut, a następnie przemyto głowy szamponem.

Powrót do spisu treści

Maski do włosów normalnych

 • Chleb

Aby zrobić maskę, trzeba byle chleb, najlepiej czarny, i ciepłej wody. Chleb trzeba dodać wody. Kiedy razmoknet, otrzymaną zawiesinę należy stosować do czyszczenia wilgotne włosy, wcierać w skórę głowy. Wytrzymać 10 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą.

 • Z białej gliny

Ta procedura jest konieczna białej gliny i ciepły kremowy. Glina należy wymieszać z kremem do konsystencji płynnej śmietanie. Otrzymaną mieszaninę nakłada się na suche włosy na 15 minut. Następnie umyj włosy.

Przy zastosowaniu tych samych masek technologicznych. Pierwsze narzędzie nakłada się na włosy, a następnie umieścić w cylinder i otoczyć głowę głowicy ręczniki. Jedyną różnicą jest to, że niektóre z maska ​​jest stosowana na suche włosy, część – na mokro. Dodatkowo, może ona różnić się tym, że głowica po kilku maski do prania, a następnie z drugiej strony – tylko płukania. Odpowiednio, waga odżywczą stosuje się do sieci lub brudne włosy. Częstość stosowania maski zazwyczaj 2-3 razy w tygodniu, o ile nie podano inaczej.

Przy stosowaniu maski należy kierować się własnymi uczuciami. Jeśli pasuje, to po kilku tygodniach można zauważyć, że stan włosów uległa poprawie. Jeśli tak się nie stanie, trzeba wypróbować inny przepis, ponieważ skuteczność zależy głównie od indywidualnej reakcji na składniki zawarte w masce.

Maski do włosów z naturalnych składników pozwoli znacząco poprawić swoją kondycję i wygląd. Ponieważ te maski zawierają dostępnych składników i ich przygotowanie zajmuje bardzo mało czasu, aby wykonywać je w piwnicy.

load...