Absurdalne sposoby, aby schudnąć

Zawartość

Pomimo naszych bardzo dobrych intencjach, prawie większość metod odchudzania nie mieszają się ze sobą. Dlatego kompleksowe podejście do harmonii często oznacza pełny czas kłopoty dla naszych biednych ciał. Jestem jednak większość dorosłego życia zakłopotany, dlaczego kiedy klub zdrowia nie jest otwarty, na przykład kursów lub „informacje polityczne pokoju”, gdzie utraty wagi powiedziano czego nie wystąpi z własnym ciałem i cała saga może skończyć. W najlepszym wypadku, klub zmniejszyły się do lekarza, który będzie mówić o pracy i odpoczynku. W najgorszym – być dopuszczone do pracy, opierając się na własnym rozsądku, a co oznacza, że ​​jako dziewczyna dorosłych, nie ma wątpliwych suplementów diety, a także uczestniczyć w różnych działaniach „Uroda na tanie.” Ale trzeba powiedzieć, że nawet profesjonalny branży fitness nie zawsze są świadomi skutków niektórych publicznych błędów metodologicznych dotyczących utraty wagi? Postaramy się wyjaśnić, co najbardziej popularne środki to trudne do pogodzenia ze sobą.

load...

[Powrót do spisu treści]

Odwodnienie i szkolenia fitness

Co: pić herbatki na odchudzanie, moczopędne tabletki dziennie i wizyt codziennych kąpielach powiększonej aerobiku, treningu siłowego, co tylko pogarsza

Jak działa: uwielbiany przez wielu kobiet herbat dla pastylki utrata wagi i diuretyków spowodować poważne odwodnienie. Niestety, za jakość mięśni podczas ćwiczeń, wymagana jest woda. Dużo wody. Dlatego zdecydowana większość trenerów fitness i wspierać chęć klientów do picia trochę wody podczas zajęć. Cóż, z herbat dużo wody nie pić, organizm nadal będzie niewielki.

Wynik: spowolnienie metabolizmu potrzeba bardziej ścisłej diety, waga wynosi co najmniej trochę Headway. W najgorszym przypadku – ciężkie zaburzenia metaboliczne w zabiegach medycznych wymagających hospitalizacji. Jako bonus dołączony nieprzyjemny zły stan skóry, zespół jelita drażliwego oraz poprawa kwasu mlekowego w organizmie. „Zakwaszenie” oznacza niemal nieustanny ból mięśni i obrzęk. Okazuje się, „Ćwiczę, pociągiem, a tłuszcz jest nadal”

load...

Co zrobić: raz na zawsze do współpracy z herbat dla utraty wagi. Mocno sobie sprawę, że nie powinny pić alkoholu, zmniejszenie ilości soli rozsądny, a nie spędzać czas w barze sushi w porze śniadania, lunchu i kolacji, aby zmniejszyć obrzęk. Ale to wciąż dobry pomysł, aby zrozumieć, co klub fitness aerobic są jednym gatunkiem, maksimum, do użytku trzy razy w tygodniu i przejść do każdego kroku w harmonogramie – nie jest świętym obowiązkiem utraty wagi dziewcząt.

[Powrót do spisu treści]

Nadmierny trening fitness i niskokaloryczna dieta

Co: Połączenie codzienne treningi fitness w klubie, lub (co gorsza) z videoinstruktorom ćwiczeń domowych oraz diet w 1000, 1200, a także w niektórych przypadkach do 1500 kcal

Jak robi fitness w tym przypadku pomaga spowolnić metabolizm i diety – nie daje organizmowi odzyskać. W rezultacie, zamiast utraty wagi pojawi się zmęczenie i stres. W rezultacie, prędzej czy później z braku diety i atak na wszystkich złych produktów przybity tym patelnie. Ponadto, błąd nie może być ograniczony do jednorazowych objadanie się i „być ustalone przez wiele miesięcy.” Zrozumiałe, bo rosną tłuszczu niż schudnąć. Jeśli pójdziesz do klubu, zapytać renomowanego instruktora, dlaczego jesteś taki blady wygląd i dlaczego kołysząc się ze zmęczenia. Ale jeśli nie idzie, sytuacja może skończyć się na przyjęciu u endokrynologa, a nawet na przyjęciu u terapeuty zaburzeń odżywiania. I ostatnie, nie wiem, pracując w szpitalach psychiatrycznych i mają bardzo niewiele wspólnego z cute psychologów z amerykańskich filmów.

Rezultat: powolna „bardzo ekonomiczny” metabolizm, czasami zapalenie mięśni i nie przechodzi Opóźniona bolesność mięśni, obrzęk -Strengths czasem mylone masa

Co robić, aby ustawić metodę odchudzania. Albo zmniejszyć wagę poprzez ścisłe przestrzeganie diety, fitness i odwiedzić klub 4-6 razy w tygodniu, lub usiąść na ich 1000 kcal i ćwiczenia 2-3 razy w tygodniu, na przemian z okresami odpoczynku sesje od 48 godzin do pełnego wyzdrowienia. Mała wskazówka – fitness dieta – partia bardzo zdyscyplinowanych dziewcząt, które poza tym nie są zbyt leniwi, aby mieć przy sobie pojemnik z 3-4 produktów każdego dnia.

[Powrót do spisu treści]

Sport i fitness w jednym pakiecie

Co: sport zawodowy i bez specjalistycznych szkoleń fitness. Na przykład, grasz w zespole uniwersyteckim w rugby, a wieczorami, a nawet klub fitness w grupie sesje iść. Oczywiście pojęcie instruktora fitness, który nie posiada w swojej grupie regbistka. Nawet gdyby miał, że niewiele można zrobić. Przydatność po przejściu do rosnącego napięcia mięśni i spalić tłuszcz, ale nie w celu poprawy wyglądu ciała, uprawiania sportu. W rezultacie, podczas treningu, jesteś prawdopodobnie dużo skoku, przysiad na jednej nodze do nogi mięśnie stają się mocne. I Fitness – „lakiruete” wszystkie przysiady, rzuca i inne hip-ołów. Mięśnie przetrenować, ból i obrzęk są najlepszymi przyjaciółmi.

Rezultat: więcej i nie możemy zapominać, instynkt samozachowawczy, który spowoduje, że do przejadania się … z takich produktów, które są szybkie, aby zdobyć magazyn glikogenu. Więc nie tylko, że będzie pokazie słabe wyniki w sporcie, fitness i cierpieć w ogóle nerwowy o tym, ale zatrzymanie utraty wagi.

Co zrobić: Jeśli uważasz, że ćwiczenia brakuje przede wszystkim sport, konieczne jest ponowne rozważenie … dietę. Prawie każdy sport, na poziomie sekcji – więcej niż wystarczającą pojemność, aby zmniejszyć wagę i utrzymać niski procent tkanki tłuszczowej. Dlatego droga do „przydatności do odchudzania” należy zapominać zawsze. Albo przynajmniej do ćwiczeń na pewno. Inną rzeczą, jaką możesz uzupełnić swoje regularne zajęcia sportowca PFD, ale jest zupełnie inne zasady i reguły. A jednak, dieta sportowców powinna w każdym przypadku być dietetyk. Nie stosować diety z Internetu i książek, udać się do lekarza, aby poprawić swoje zdrowie i rozwiązać problem z wagą.

Elena Selivanova

load...