Absolutorium dzień na gryki: Schudnąć smaczne

Zawartość:

Dlaczego kobiety robią wszystko w ostatniej chwili? Prowadzimy z domu pięć minut przed planowanym spotkaniu dać sandały naprawione w czerwcu (choć krany były poza rok temu). To samo odnosi się do naszego wyglądu. Wszyscy z pewnością chcą być piękne, ale nie chcą ubiegać się o co najmniej pewnym wysiłkiem.

load...

Przeciętna kobieta uważa, że ​​dodatkowy kawałek tortu, który zjadła na herbatę, nie zaszkodzi jej talii i uruchomić w godzinach porannych – jest zbyt drogie strata czasu i wysiłku. Oczywiście, jeśli spać osiem, to w jaki sposób podjąć dodatkowe pół godziny na jogging? I jogging na transfer wychodzącego w ciągu tygodnia jest na zewnątrz. Mówimy o pełnym rano pobiegać, a następnie natryskiem i szklankę świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego.

Nie, nie, my nie będziemy czytać ci moralnym lub zmuszony kupić sokowirówkę. Po prostu chciał polecić prosty i bez uciążliwego sposób, aby schudnąć. Aby go zrealizować, nie muszą być zapisywane w siłowni lub wypić tabletek granicą. A czas potrwa nic w ogóle – 24 godzin. Mówimy o dniu absolutorium w sprawie gryki. Sama wzmianka o zadzie sugeruje, że absolutnie głodny nie zostanie. Ale bądź cierpliwy, oczywiście, jest to konieczne. Ale nagroda będzie ujemny kilogram dziennie. Imponujące? Następnie słuchać, należy pamiętać, pisać i liczyć dni aż do osiągnięcia pożądanego odchudzania.

Korzyści z gryki

Fakt, że gryki – zboża przydatne (zwłaszcza do utraty wagi), że wszystko wiedzą. Ale dokładnie, jakie substancje są osadzone w nim – odpowiedź nie jest jeden. Nie jest konieczne, aby uruchomić dla słowników i encyklopedii. Będziemy odkryć wszystkie zalety gryki i nauczyć się doceniać go nie tylko jako jedną z opcji danie, ale także jako produkt dla zdrowia.

Tak, gryka. Zawiera magnez, miedź, jod, fosfor, potas i żelazo. Ponadto zboża bogate w witaminę P, PP, B1, B2, B6. Ale to jest dość tradycyjny zestaw, który posiada prawie każdy zad. Gryki, między innymi, jest rutyna, która słynie z aktywności nauka witaminy. A poza tym – lizyny (aminokwas, który jest niezbędny do wchłaniania wapnia). Nawiasem mówiąc, ciało ludzkie nie może produkować lizynę sam, więc jest bardziej prawdopodobne, aby jeść gryki.

load...

Ale to nie wszystko. Gryka jest bogata w błonnik, które pomagają oczyścić jelita, poprawiają trawienie i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych. Ma niski indeks glikemiczny. Zboża tj zaspokaja nie tylko głód, ale też daje siłę. Dlatego dzień rozładowania na gryki tak skuteczne.


Gryka dni rozładowania

Po widzieliśmy korzyści z gryki, nadszedł czas, aby opowiedzieć historię dnia gryka na czczo. Nie trzeba gotować. Dziobanie surowy zad – też. Wieczorem wlać 250 g gryki dwóch filiżanek wrzącej wody. Przykryć, zawinąć w koc i pozostawić do zaparivatsya rano. Należy zauważyć, że tekst nie wspominając o sól, cukier i masło. Mają wyeliminować z diety. Przynajmniej w tych dniach, gdy masz zaplanowane rozładunku na gryki.

Ale bardzo słabe menu nie można nazwać do utraty wagi, dietetycy polecam jako napój Gryka zbóż z niskotłuszczowego jogurtu. Chcesz wody? Pij na zdrowie! Najlepiej jest pić wodę mineralną. Można pić 2,5 litra wody mineralnej dziennie, więc pragnienie męka Ci przez cały dzień nie będzie dokładny. W przeciwieństwie do głodu. Z drugiej strony, ci sami ludzie siedzą na jednym kefiru dni na czczo, i nic!

Ale tu czekasz na dwie filiżanki parze gryki i wielkie pragnienie, aby schudnąć. W związku z tym, należy podzielić się posiłkiem na tyle prosty na kilka posiłków i konfigurowalny na produktywny dzień. Nawiasem mówiąc, nie należy zapominać o jogurt. To trzeba będzie około litr. Wystarczy wybrać niskiej zawartości tłuszczu, z których wszystkie można znaleźć w sklepie.

Sekret dnia rozładowania na gryki

Wielu sceptyków wątpić w skuteczność tej metody utraty wagi. Wierzą, że dieta na gryki i kefir pozostawia człowieka karmione, więc o utratę masy ciała (szczególnie w ciągu jednego dnia) nie warto mówić. I nie jest to, że ludzie są nadmiernie podejrzliwy albo nie wierzą w magiczne właściwości gryki. Oni po prostu nie zna tajny klucz, który jest obarczona dzień absolutorium w sprawie gryki. Krupa, w połączeniu z jogurtem zapewnić łagodne działanie przeczyszczające, co prowadzi do oczyszczania ciała. A co trzeba, aby schudnąć?

Nawiasem mówiąc, jest to właściwość może zrobić krzywdę tym, którzy prowadzą dzień rozładowania na gryki i kefir na zewnątrz mieszkania. Tak więc, zanim osiągnąć zmniejszenie masy ciała, podnieś te dni, kiedy można zatrzymać się w domu, w celu uniknięcia przykrych incydentów.


Niuansów i odmian gryki rozładunku

Rozładunek na gryki może być ciężka próba dzień dla tych, którzy nie jedzą jedzenie bez soli. Bo to nie będzie dobry smak. A nie utrata masy ciała nie potrzebują takiego słodkiego cenę. Nie martw się. Dla ludzi takich jak ty, mamy wymyślić dwa sposoby, aby dieta bardziej smaczne. Pierwszy z nich – dodaje gryki twardnienia gdy suche wodorosty morskie.

Drugi – do wypełnienia owsianka sos sojowy naturalny smak. Dietetycy mogą spożywać dziennie do czterech łyżek ulubionej japońskiej tankowania. Ale tutaj masz do wyboru: albo osiągnąć zmniejszenie masy ciała w dniach przypisanych do jogurtu i gryki, lub zastąpić sos sojowy mlecznego napoju. Wybór należy do Ciebie. W każdym razie, rozładunek obietnicy być takie same.

Ponadto, można zastąpić wodę mineralną zielonej herbaty z miodem i cytrynowy lub bulionu rumianku. Jest udowodnione, że te napoje również przyczynić się do osiągnięcia usuwanie toksyn z organizmu i (w konsekwencji) diety. Tylko nie siedzieć w dni postu na jogurt. Dietetycy uważają, ograniczenie to niepożądane. Ciało więcej żywności niż potrzebuje wody. Albo, jak dowcipnych miłośników diety, „dusza kefir nie można oszukać.”

Dlatego, jeśli chcesz być szczupły i zdrowy, pić dużo płynów i nie nadużywać rozładunku dni. Schudnąć na gryki (jeśli nie jest zbilansowana dieta) jest możliwe tylko raz w tygodniu. Ciągnie dni na czczo przez dwa lub trzy dni? Poczekaj na osłabienia zdrowia i kompletnej bezsilności. Pamiętaj, że wszystko z umiarem.

load...