A – oznacza „przeciwutleniacze”

Zawartość

Wszyscy słyszeliśmy o przeciwutleniaczy. Dobrze, że nie słychać o nich, bo reklama powiedział nam jeszcze w latach 90-tych, to była taka dobra obrona naszej skóry przed wolnymi rodnikami. Zapobiegają starzeniu i ogólnie bardzo pomocne. A teraz każda firma stara się sprzedać jego praca odżywczo sosem, który to jest tabletka zawiera wiele przeciwutleniaczy de. I jest, że – nie. Ale nie jest to sovreshenno ważnym elementem w diecie, który otrzymuje się z tabletek? Można również uzyskać wystarczająco dużo z nich, nawet gdy na deficyt kalorii.

load...

[Powrót do spisu treści]

Acai jagody

Nie, nie dla utraty wagi, uspokój się. Te jagody – faktycznie najbogatsi substancje przeciwutleniające produktów. Amerykański dietetyk Lisa Davis pisze, że pomimo całej tej brzydkiej historii tworzyć fałszywe zdjęcia „przed” i „po”, jagody mają użyteczne. True „my” może być przydatny tylko z sokiem z jagody Acai zakupu lub odwodnionej proszków, z którego część przeciwutleniaczy zniknęła jak dym. Więc piją soki, jeśli chcesz piękne włosy i skórę, a … nie pije sok, jeśli schudnąć, i zwiększyć swoje soki apetyt na niebie.

[Powrót do spisu treści]

Mangostan

Wiem, że teraz chcą być zdenerwowany, ale to prawda. Egzotyczne owoce zawierają więcej przeciwutleniaczy niż nasze jednostki uwarunkowanych domowe. Więc może warto wykosztować się na tego owocu, ale nie nasze ulubione ciastka i czekoladki. Na szczęście, mangostan ma wyśmienitą herbatę w zimny jesienny dzień. Nie wierzysz mi? Kup sobie nawyk – jedna egzotycznych owoców tygodniowo, zamiast kampanii dla wyrobów cukierniczych i czekoladowych innych działów.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kakao

Cóż, w końcu. Nawet naturalne kakao w proszku, które wciąż możemy niedrogie kupić w każdym supermarkecie, zawiera więcej przeciwutleniaczy niż w analogicznym żurawiny, które, oczywiście, przydatne, ale naprawdę nie wiem, gdzie ona jest, kwas taki

Kakao w proszku, jednakże jest znacznie lepsza praca jeśli nie pić napój z mleka i cukru, lub jego zastępca, a wystarczy dodać go do koktajlu białkowego, albo bez względu na zdrowe koktajle, sałatki, i coś jeszcze.

[Powrót do spisu treści]

Jagody Goji

Tu jest miejsce, gdzie można dopasować worek jagody kupili „odchudzanie” Można je jeść i będą działać poprawnie jako środek odmładzający ciało i wspomaga gojenie. Według zeznań różnych źródeł antyoksydantów w goji są zachowane nawet po wysuszeniu.

[Powrót do spisu treści]

Ciemna czekolada

To mamy dobrą ilustracją tego, jak przeciwutleniacze są tracone po ugotowaniu. Zatem, proszek kakaowy w organicznych jednostkach całkowitych przeciwutleniacz 800 i ciemnej czekolady mają – w sumie 200 sztuk. Goji – 250-plus, więc jeśli jagody dla utraty wagi ci opony, można również jeść czekoladę. Na szczęście, jeśli pić go z naturalnym kakao uzyskać prawdziwy cios antyoksydacyjne.

[Powrót do spisu treści]

Pekan

Przede wszystkim, zdrowe tłuszcze i zawiera mało białka. Pekan są najbardziej użyteczne nakrętki do naczyń krwionośnych serca i zdrowia, można regularnie dodać je do zbóż, nie jest tak dużo do jedzenia. A w ogóle, mają jedną wadę – jest ich cena, ale tu, jak zwykle, lub użyteczne lub tanie.

[Powrót do spisu treści]

Jagody

Ten Berry nie jest darem dla wszystkich pacjentów z zaburzeniami funkcji wzroku i układu sercowo-naczyniowego. Jest on dostępny w postaci świeżej i przetarty w postaci cukru. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, nie jest tak straszne, jeśli są w porządku z przyswajaniem węglowodanów prostych. Blueberry sklepy pianka, smoothies, mrożone borówki czernicy … każdy znajdzie jagody do smaku. A jeśli jesteś estetą, rzucać w smoothie wykonane z serem i jagodami, a nawet trochę proszku kakaowego. Gwarantuję, bo ciasto nie pójdzie. Jest bardzo smaczne.

[Powrót do spisu treści]

Laskowy

Szczególnie wspaniale, gdyby można kupić świeże, w południowych regionach, które sprzedają wszystko od „drogi”, a kończąc na bardzo przyzwoitych supermarketów. Można kupić zapakowana suszone orzechy laskowe, a nawet kupić mąkę z niego. Produkt jest smaczne, przydatne i bardziej dostępne niż pekan.

[Powrót do spisu treści]

Imbir

Kolejny „root do utraty wagi.” Zawiera ona 250 jednostek przeciwutleniacz, i można dodać je tam, gdzie nie spodziewałam. Na przykład curry z kurczaka. Nawiasem mówiąc, kurkuma jest również bogaty w przeciwutleniacze, bo nie ma „usprawiedliwić” ich nawykiem wlać curry wszędzie

[Powrót do spisu treści]

Granat

Czerwone owoce i źródłem wszelkiej miłości sok jest bogaty w antyoksydanty, tak aby aktywnie polecam wszystkim, którzy chcą odmłodzić i poprawić swoje zdrowie. I sok z granatów może być doskonałą marynaty na nie tych bogatych substancji przeciwutleniających białego mięsa i ryb.

[Powrót do spisu treści]

Cranberry

Tanie tyle mamy jagody, które nie są fanami kwasu mogą kolidować ze słodzikiem bez kalorii. A fani – dodaj wszędzie od sałatki z białej kapusty prosty do sałatek z różnych warzyw trudnych. A mięso i ryby jest również możliwe. Ponieważ żurawiną nie tylko galaretki i soki, ale sosy też.

Zwykle zaleca jednostek dziennie 5000 „konwencjonalna” przeciwutleniające. Oznacza to, że można zjeść łyżkę kakao i 5-6 porcji żywności w celu uzupełnienia diety nie jest bogata w przeciwutleniacze takich wymienionych powyżej, ale wchłania się obficie zieloną herbatę i kawę, i to jest do osiągnięcia celu, jakim jest poprawa. Cóż, jeśli nadal mocno – posypać ich użyteczne białka oregano, tymianek i chili w proszku. Te przyprawy są uważane również bogatym źródłem przeciwutleniaczy i dobre dla zdrowia.

Elena Selivanova

load...