A mięśnie nie rosną, a leżą kalendarze

Kalendarzy
Zawartość

Tak, wszyscy widzieliśmy program z cyklu „. Napompować coś przez 12 tygodni” I wszyscy zdają sobie sprawę, że „pompowane coś” jest często stosowany prostu rośnie cienka coś rażąco wybrzuszenia, gdzie wcześniej nie było grubość tkanki tłuszczowej. A jeśli to jest charakter raczej płaska, nastrój okazuje, zarówno na tytuł utworu. Pomyślmy o tym, dlaczego nie chcą dorosnąć? O ile, oczywiście, są trudne do podniesienia i jeść normalnie, nie zapominając o białka, tłuszczów, czyli około ani o węglowodany. To nie sen, albo hormony lub ukrytych czynników. I nawet w mahah, że nie może zrobić.

load...

[Powrót do spisu treści]

Około trzech powtórzeń za komplet, uraz, i innych dziwnych rzeczach

Kilka przykładów nieprawidłowego życiu osobistym:

  • Spędziłem cały rok po wyszczuplającym aktywnego prasie rockowej. I co widzę? To prawda, samolot, skóra trochę rozstępów na pamięć zdolność do jedzenia pizzy w całości. Wszystko. Co jeszcze mogę kołysała, oprócz prasy? To prawda, nogi zhimom nogi, pośladki – w symulatorze, z powrotem – na bloku, biceps … Do mojego wstydu, byłem więc towarzysz, który wstrząsa jego biceps 10 różnych sposobów. Dobrze, że. Ręce zawsze były cienkie, nie może pomóc, ale pokręcić, ach, tak, nawet wyciskaniu odbywa się na ramionach, zwłaszcza niewłaściwa technika łokcie instytucję niemal do pasa. I żyje, nie ma na dnie oceanu, w różnych zajęciach grupowych. Bez komentarza;

  • Wieść o sobie, kiedy stałem się przysiad ze sztangą. Ponadto, ze względu na cechy anatomiczne i młodzieży urazów kręgosłupa było dużo zabawy. Uczyłem się przez prawie rok, aż modą nie została uwzględniona niską szyję. Cóż, nie ma znaczenia. Prasa nie odchylić w ogóle. Tylko bar był, a potem, kiedy był z kimś stanąć za spółkę. „Pasy” pojawił się na własną rękę, przez 8 tygodni, zanim jeszcze osławionego punkcie piątym może spaść poniżej równolegle, a sprawa – schodzą z przodu uda

    load...

Więc dla mnie osobiście, tryb zasilania obciążenia. No wiesz – 20 sekund do pracy 5 minut, aby odpocząć. Nie więcej niż 5 powtórzeń. Powtarzam, nie mieszać. Nogi, nawiasem mówiąc, również wzrosła, a wszystko, co każdy jest zainteresowany, too. Iz powrotem, ale ten post nie jest o zaletach przysiady w trybie malopovtornom.

Potem udało mi się spaść z wysokiego na uszkodzenia nastolatków powrotem. Przesunięcie kręgów i bez obciążenia osiowe. Jakby już żyć w siłowni, i starać się nie stracić wszystko działało tak trudno zdobyć? I przykucnął w trybie statycznego i dynamicznego. Na kolanach, związany gumy. Twarzą do ściany. 3 cykl. Nogi nie „wypaść” i nie stają się mniej. Wręcz przeciwnie, taka opóźniona bolesność mięśni początek tego nie zrobiłem, nawet kiedy byłem z dodatkowych 20 kg próbował uruchomić na szybkości.

Statodinamikoy mogę tylko nastraszyć go wyłącznie na temperament. I „dla zabawy”, dodaje różne ćwiczenia izolacji. A oni … prawda, stały się bardziej widoczne, a wreszcie parę pochlebne komentarze od nieznanych użytkowników internetu. Oni są tymi, którzy „FU, jak noga człowieka.”

Przykład z nogami tutaj na fakt, że nie jest to moja słabość. Początkowo dość duże. A wydawałoby się, rośnie coś, co nie ma miejsca, ale …

Co stało się potem? Dziwne, ale po sześciu miesiącach takiego „treningu” I stała się jeszcze lepsza squat. I obudzić się szybciej. Historia się w dojrzałym wieku, na wzrost Novichkova nie mogą być umorzone.

Więc co ja tu robię? Jeśli mięśnie nie rosną, trzeba coś zmienić. Cokolwiek zostało powiedziane, wielu guru / malopovtorki. Tak długo, jak nie jesteś na deficyt kalorii, zasadniczej różnicy, w jaki sposób pracują dla zdrowia organizmu nie jest. Zaczyna tylko cierpieć, jeśli zredukowane do jednego obwodu deficytu kalorycznego, ogromna ilość i intensywność treningu jest powyżej średniej.

[Powrót do spisu treści]

A teraz o tym, jak rosną mięśnie

Nie żeby od razu rzucili się na „Rejestracja” statodinamiku. Znaczenie drugiej. Trzeba spróbować, czego nigdy nie zrobił. Ze względu na wielki cel przerostu, przeklinanie było warto, zmuszam się do zrobienia „długa” podejścia takie jak 8-12 powtórzeń (nie pytać, legenda głosi, że nie ma więcej numerów do rozważenia dodatkowo zawierają już liczniki). Ale hipotetyczna dziewczyna, która wcześniej „kołysze” nadzbiorami, drop set i innych „rest-pause” może również wynikać z dobrej starej 3/10 i 6/3 z wieloma korzyściami.

Jest oczywiste, niemniej jednak uniknąć chaosu i zrobić plan swoich przypuszczeń? To bardzo proste

[Powrót do spisu treści]

„Nigdy nie trening w trybie zasilania”

Bierzemy wszystkie podstawowe ćwiczenia i zacząć podnosić i uboju. Podnosimy ciężar pocisku, idealnie dla kobiet – 2, 25 kg każdego treningu. I tniemy powtórzeń. Idealnie – 1-2 każdy trening. Docieramy do 6, a robi to w 3. Pracujemy dopóki możemy zwiększyć ciężar w sześciu 2, 25. Siadamy na tydzień w tej wadze, a następnie – do 5 na 5, ale z partii. I tak dalej, aż do osiągnięcia 3 do 5 zestawów. Przyszedł? Tydzień nic nie zasilania może tylko niektóre izolacji na siłowni robić. I znowu wracamy do „mnogopovtorku”. Cykl jest kompletna.

[Powrót do spisu treści]

„Nigdy nie odbywa się w mnogopovtornom”

Na rysunku warunkowym weźmie 12 powtórzeń w bazie, lub 30 sekund (czyli ile przeciętny, nie obdarzony umiejętnością pokonując wszystkie części ciała, gdzie wszystko odbywa takiego podejścia). Będziemy dążyć, nie, nie zwiększają masę i zrobić jeden więcej powtórzeń każdego ćwiczenia.

Metodycznie doświadczonych towarzysze już skręcone nos, powiedzmy, prosty progresji liniowej, nie ma stos tajnych ćwiczeń kulturystycznych … Wiesz co? Tajny kulturystyka może być wszystko tak długo, jak sobie bazę danych. Wykonaj jedną lub dwie dla każdej grupy mięśni, które chcesz zobaczyć więcej, a trzymać się „pośrodku” numerów jak 10-12 powtórzeń. W każdym razie, jesteś zmuszony do wzrostu, to nie.

A jednak, niektórzy ludzie, pokój zmieniane co 2 miesiące. Nie jest to z wielkiej miłości do kodu kuponu, więc organizm nie jest przyzwyczajony do chińskich sępy, koi nasze siłownie zostały zaprezentowane w pełnej krasie niezrównoważony. Każdy we własnym karku „krzywej”. Ale to jest raczej przypisuje się „osobliwości”.

Elena Selivanova

load...