90-dniowa dieta oddzielnym zasilaniem: Podstawowe zasady diety i menu

Kto słyszał o oddzielnym systemie żywności? Być może nie ma takiej osoby, zwłaszcza kobiety, którzy chcieliby poprawić swoje zdrowie (a co najważniejsze – w tym samym czasie schudnąć) przy użyciu tego systemu. „Ponownie, oddzielna jedzenie!” – Mówisz – „Tak wiele powiedzieć o nim i czytać, zmęczony, chcę czegoś nowego!” Proszę! Dzisiaj mówimy o tym najnowszym diety, „siad”, na którym konieczne jest nie krótszy niż trzy miesiące, a to daje wspaniały efekt. Własna była 90-dniowa dieta odrębnej dietetyków spożywczych z Słowenia Breda Hrobatom i Mojca Polyanshekom następnie formułuje je w specjalnych postulatów, a nawet wydał osobną książkę, która została już przetłumaczona na wiele języków. Jaka jest jego niesamowita popularność? Bez wyczerpaniu czczo, jeść tylko niektórych pokarmów, mogą być, w dziewięćdziesięciu dni, łatwo stracić ponad dwadzieścia kilo!

load...

Zawartość:

Przyjrzyjmy się tej niezwykłej diecie i zobaczyć, co wydajność i możliwości aplikacji. Bądź na bieżąco, a te wskazówki pomogą Ci schudnąć i uzyskać pożądany kształt.

90-dni odchudzania maraton i jego zalety

Kto z nas nie marzy, aby osiągnąć idealną formę? Ponadto, jak pokazuje doświadczenie, dla nas kobiet, idealizm bardzo często jest osiągnięcie osławionego „dziewięćdziesiąt sześćdziesiąt dziewięćdziesiąt”, ale do naszej wagi końcu osiągnął wymagane numery. „Najważniejsze – aby schudnąć, a następnie utworzyć kształt!” – Tak mówią wiele kobiet i dziewcząt … i głodny. Rezultat – niezdrowa cera blada ziemista, zwiotczenie skóry, osłabienie i zmęczenie, i pełną, pochłaniająca wszystko depresji.

load...

Nie jedziemy tą drogą, tempo siebie, dlaczego odrzucenie stosowania wszelkiego rodzaju gadżety? Zwłaszcza nowy 90 dni dieta nie nazywają je opuścić!

Więc co to jest dieta? Podstawowa zasada odrębnej żywności, oczywiście, zachowane – niektóre środki spożywcze powinny być podejmowane tylko w niektórych środkach spożywczych, które łączą produkty. Ale Słoweńcy poszły dalej i mają pochodzić z metodologią, w którym wszystkie produkty zostały podzielone na poszczególne grupy i umieszczone na cztery dni, na przemian, które można mieć w tych dniach tylko białka, produkty bogate w skrobię, witaminy i węglowodany. Z punktu widzenia żywienia, to właśnie ta przemienność umożliwia najbardziej efektywne siły ciało spędzić rezerw „tłuszcz” i schudnąć nie dlatego, że masy mięśniowej, takich jak, na przykład, ma to miejsce po poście, że w wyniku pozbycia się zbędnych „depozyty”.

Krótkotrwałe diety, zmniejszenie masy ciała w rekordowo krótkim czasie, bardzo szybko przywrócić utraconą wagę w miejscu, często z kilkoma trzech nowych „towarzyszy podróży”. Dieta dla 90 dni pozwoli stopniowo, bez szkody dla zdrowia, schudnąć, doprowadzić do normalnego metabolizmu i utrzymanie osiągniętych wyników przez długi czas.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Prawidłowe wprowadzenie nowego trybu

Zasilania. Mocno powiedzieć sobie: „Chcę schudnąć i poprawić swoje zdrowie w tym samym czasie!” Jeśli waga jest znacznie wyższa niż w dopuszczalnych granicach, to jest 90 dni diety odrębnej żywności – prawo wyboru. Nie jest wykluczone, że taki nadmiar zbędnych kilogramów jest wynikiem naruszenia procesów metabolicznych w organizmie, a za pomocą tej diecie można je przywrócić do normy i można żyć pełnią życia, a co najważniejsze – z przyjemnością patrzeć na siebie w lustrze! Ograniczenie kalorii w połączeniu ze sprawdzoną skutecznością oddzielnej żywności zapewni Ci trwały efekt konsolidacji osiągniętych wyników.

 • Bez wątpienia, bez rezerwy cierpliwości nie można zrobić w pierwszej kolejności. Jak w każdej diecie, opcja 90 dni wymaga opieki zgodnie ze wszystkimi zaleceniami i ścisłego przestrzegania wszystkich wymogów diety. Nie dostosowują się do tego, że po miesiącu diety żądany wynik jest osiągnięty, a możliwe będzie zatrzymanie diety. Kurs trwa 90 dni! Należy o tym pamiętać i nie zapomnieć, w przeciwnym razie wyniki odchudzania nie zostanie rozwiązany, a wszystkie dumpingowych kg do powrotu do swoich miejsc.
 • Decydując się na rozpoczęcie zastosuje się do 90 dni diety, zapisz swój „początek” masę i objętość – Chest obwodowe, talii i bioder. Należy stosować się do ich zmian – tak, aby zobaczyć postępy, zyskasz dodatkowy bodziec, aby upewnić się, że nie zatrzymuje się diety, a następnie ją do końca tego okresu.
 • Nie odbiegają od zaleceń i przestrzegać wszystkie zasady! To – gwarancja, że ​​dieta nie będzie widoczny tylko efekt wyszczuplający, ale również przynieść korzyści odnowy biologicznej.
 • Spróbuj prowadzą siedzący tryb życia – często chodzić, korzystać z urządzenia, należy wykonać ćwiczenia rano.

Podział na cztery dni głazy

Podstawą diety cztery-dniowych blokach, a tylko niektórych rodzajów żywności można jeść na określony dzień.

 1. „Białka Day”

W dniach białka można jeść pokarmy, które zawierają duże ilości białka – mięso i produkty mięsne, ryby, jaja. W tym dniu można również warzywa, w połączeniu z białkami (nie powinna być skrobia).

 1. „skrobia Day”

Mąki chleba zawierające produkty pełnoziarniste, płatki zbożowe, warzywa, ziemniaki i skrobię – że lista produktów dozwolonych w tym dniu. Dozwolone jak rośliny strączkowe i pierwszych kursów w bulionie warzywnym.

 1. „Dzień węglowodanów”

W tym dniu, można wziąć w daniach chleba żywności na bazie zbóż, warzyw. Udziela się zgody na wszelkiego rodzaju pieczonego ciasta (bez drożdży, jajek i mleka), herbatniki i makarony. W godzinach wieczornych, to może być trochę gorzkiej czekolady, a nawet ulubiony deser.

 1. „witaminy Day”

Wszystkie owoce, które pragnie twoja dusza, możemy bezpiecznie mają w ciągu dnia. Ponadto, w ośmiu rzeczy suszone owoce (do normalizacji jelit), nieco Nakrętka (pod warunkiem, że nie są one solą). Wielki dzień suplementów witaminowych będzie świeży sok – dowolny.

Teraz – najtrudniejsze. 29 Każdy dzień będzie w konsumpcji żywności tylko wodę mineralną – będzie to rodzaj oczyszczenia i pełniejsze wchłanianie wszystkich produktów z poprzednich dni. Przeprowadzić to w sumie trzy razy, po witaminy dzień.

Podstawowe zasady diety na 90 dni

 • Śniadanie powinno składać się tylko z owoców.
 • Dine nie wcześniej niż dwanaście godzin. Jeśli poczujesz głód do tego czasu – można zjeść kawałek owocu.
 • Po obiedzie musi wynosić co najmniej trzy godziny przed jedzeniem. Jeśli chodzi o „dolnej białek”, powinno to zrobić przerwę na okres czterech godzin.
 • Witamina dni obejmuje częste przekąski (dosłownie co dwie do trzech godzin), owoce, a jeśli ich liczba jest duża na początku, nie martw się, to twój apetyt będzie się zmniejszać.
 • Nie może jeść nic po dwudziestu godzin.
 • Część część

 • Powinna być na tyle duża, ale porcja kolacja powinna być obliczana na podstawie przepisów: Restauracja, zmniejszone o połowę.
 • Staraj się kupować tylko organiczne, świeże pokarmy do diety. Unikać dodatków chemicznych i nadmiar węglowodanów.
 • Sałatki przygotować warzywa, można uzupełniać olejem – niewielką ilość.
 • Dania smażone i pieczone są lepsze na dietę, aby wyeliminować czas i przygotować tylko dla pary lub jako duszonych potraw.
 • Podczas gotowania potraw nie sól, sól jest niewiele lepiej włożyć do naczynia, które jest już przygotowany i określonymi na płytce. Zmniejszyć ilość soli można również pomóc przyprawy i zioła.
 • Nie zapomnij pić co najmniej dwa litry wody dziennie.
 • Upewnij się, że zawartość kalorii żywności nie jest zbyt wysoka. Liczenie kalorii, po raz pierwszy, będzie znacznie pomóc, aby go kontrolować.
 • Znów o korzyściach płynących z aktywności fizycznej, to pomoże Ci spędzić kalorie uzyskane z maksymalną korzyścią.

Menu dla tych, którzy chcą schudnąć 90 dni

 • „Dzień białek”

Na śniadanie – po prostu owoców, dwa kawałki, nie więcej. Może to być jabłka, gruszki, lub kieliszek dowolnego owocu.

Na obiad – mięso, które powinny być o niskiej zawartości tłuszczu i gotowane na twardo lub duszone, jako alternatywa jest dozwolone, a ryby i jaja (można zjeść dwa kawałki). Alternatywnie lunch menu można przeglądać i twarogi i sery, a bulion – jak widać, wszystkie te produkty charakteryzują się wysoką zawartością białka. Można gotować zupę na obiad, sałatka z tych warzyw, które nie zawierają skrobi. Posypać dań gotowych może być zielony, ale można zjeść kawałek chleba.

Na kolację – żywności, które są dopuszczone do jedzenia na obiad, bardzo odpowiednia na obiad, tylko trzeba wyeliminować bulion i chleb.

Przez cały dzień, jeśli jest to absolutnie nie do zniesienia utrzymać dietę, można pić herbatę, mleko odtłuszczone, oraz, oczywiście, woda.

 • „skrobia Day”

Na śniadanie – tym samym dwa owoców rzeczy.

Na obiad – ugotować ziemniaki, ryż lub fasolę. Oprócz kolacji, aby surówka, można również przygotować bulion warzywny. Dozwolone i mały kawałek chleba.

Na obiad – to będzie mniej więcej połowę tego, co zostało przygotowane na kolację, ale bez chleba.

 • „Dzień węglowodanów”

Ten dzień będzie prawdopodobnie dla tych, którzy siedzą na tej diecie, jak najbardziej przyjemny.

Na śniadanie – tradycyjna dwa owoce.

Na lunch – można gotować makaron, makaron, spaghetti lub innego makaron, warzywa gotowane mogą być gotowane pod sosem pomidorowym, można upiec naleśniki (tylko nie zawierają mleka i jaj). Dopuszcza również jeść gryki, jęczmienia lub innego zboża.

Na obiad – prosimy czekolady i zjeść trzy kawałki. Możliwe jest również, aby jeść herbatniki trzy rzeczy, trzy małe ciasta lub lody 50 gramów.

 • „Dzień witaminy”

Do tej pory tylko te zalecenia – w ciągu dnia wolno jeść nic, ale owoce, surowe, gotowane lub pieczone formie. Dopuszczalny niewielka ilość warzyw oraz soków i napojów owocowych, jak warzywa i owoce.

Co dzieje się w życiu po diety

Po pierwsze, można znacznie zmniejszyć ciężar, faktycznie do tego celu, to 90 dni dietą i jest zaprojektowane.

Po drugie, redukcja ta następuje w sposób zrównoważony i harmonijny postaci zdrowia, że ​​przyrost masy ciała nie powtórzy. Oczywiście, dodatkowy ciężar nie wróci tylko wtedy, gdy będziesz próbować spełniać wymogi teorii oddzielnej żywności. Jednakże w odniesieniu do trzech miesięcy od tej diety więc przyzwyczaić się do faktu, że niektóre pokarmy mogą jeść tylko ze swoich „braci”, w przeciwnym razie – i będzie to od razu czują – uczucie dyskomfortu w przewodzie pokarmowym jest świadczona.

Po trzecie, można regulować metabolizm i znacznie wzmocnić układ odpornościowy, a to zgodzą, jest bardzo ważne, a nawet godne umieścić w miejscu „na pierwszym miejscu!”

Dietetycy zużycie oddzielenie białka i węglowodanów

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...