9-dniowa dieta królowej Małgorzaty – śladami gwiazd

Bądź trendy – cool. Niestety, nie zawsze jest w modzie „w kroku” wraz z zaleceniami medycznymi, błędnie uważając, że piękno jest – przede wszystkim. Tak, piękny wygląd jest bardzo ważny, ale, niestety, jest prawie bezużyteczny, jeśli należy do pacjenta. Waga – doskonałego wyglądu, to nic dziwnego, że teraz wiele z nich siedzi na diecie. Bycie szczupła – to jest modne. Czy to możliwe, aby schudnąć bez pogorszenia samopoczucia? Tak, jeśli wybierzesz technikę stworzony przez Dr. Na przykład, znany 9-dniowa dieta królowej Małgorzaty – jest owocem pracy profesjonalny, posiada wykształcenie medyczne i ogromny zapas praktyki w dziedzinie dietetyki. Powierz swoje piękno niezawodne ludzi!

load...

Zawartość:

Doradza Queen Margaret

Oda dieta Queen Margaret of

Dlatego technika ta staje się coraz ważniejsza na popularności?

Po pierwsze, testowane przez gwiazdy takie jak: Valery, Tina Kandelaki, Filipa, Hope Babkin, Andrei Malakhov Nikolay Baskov i wielu gwiazd cud-dieta, kochany przez ludzi.

load...

Po drugie, system korekcji wagi wymyślił znanego lekarza, dietetyka i psychologa utalentowanego urodzonego – Queen Margaret, których usługi są wykorzystywane przez wielu uroków kraju i państw ościennych.

Po trzecie, technologia odchudzania, mimo swej sławy mody, jest bardzo proste. Menu nie zawiera żadnych fantazyjnych potraw na liście dozwolonych przepisy obejmują wszystkie dostępne produkty, a przygotowane przez dr dozwolonych pokarmów szybko i łatwo.

Po czwarte, w tym 9-dniowa dieta jest obecnie w trendzie. Stosując technikę, jak schudnąć, celebrytów i zwykłych studentów i gospodyń domowych. Queen Margaret stworzył specjalny system żywnościowy, który pozwala „zwykłych śmiertelników” trochę bliżej gwiazdy i beau monde firmy, jak również dobrze wyglądać jako swoich idoli.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Istota i podstawowe zasady metodologii

Czas trwania królowej diety – 9 dni. W tym czasie, masz doskonałą okazję, aby stać się lepszym w 6 kg, ale dla tych, którzy mają szerokie rezerwy tłuszczu – wszystkie 10. Wiele zależy od tego, jak dobrze trzymać się zasad i początkowej masy ciała.

System sterowania gramatura od gwiazdowego dietetyka umieścić rozsądnych zasad. Ponadto, technika ta jest inteligentnie zmontowane „mozaiki” innych skutecznych diety, takich jak oddzielne żywności, białka i mono-diety systemu utrata wagi. Z tego powodu, dla nich też trzeba wiedzieć trochę krótki.

Mono-diet – rodzaj magicznej różdżki dla ofiar nadwagi, pozwalając na dzień rozstać się z 1 kg tłuszczu zapasowego. Technika ta opiera się na zasilaniu w pojedynczej produktu, przy czym organizm potrzeba więcej energii dla tego samego typu trawienia, i zmniejszone łaknienie i jeść ponieważ same otwory, przy czym po prostu zmniejszyć część.

I to działa! Należy jednak zauważyć, że taka technologia zasilania, trwało dłużej niż 3 dni, aby być szkodliwe, ponieważ organizm nie jest w stresie i zaczyna się zmieniać zasadę działania, stawiając niemal wszystkich przychodzących kalorii w rezerwie. Ponadto, jedzenie bardzo długo, jeden produkt, możesz zaszkodzić zdrowiu z powodu braku w organizmie ważnych substancji.

Jednak Queen Margaret była w stanie przekształcić mono-diety w systemie stopniowo dostaw długoterminowej, gdy produkt zostaje zastąpiona przez inną. A więc – co 3 dni. W związku z tym organizm nie ma czasu, aby rozpocząć „kapryśna”, a kiedy „rozumie”, który wszedł po raz kolejny wprowadza w błąd, jest już za późno – produkt wymieniony, dlatego nie ma powodu do niezadowolenia. Tak więc, jak się domyślacie, gwiaździste dietetyk wymykał charakter, bez uszczerbku na zdrowiu.

Odrębny food – technika stworzona przez Herberta Sheltona – amerykański naukowiec, innowatorem w dziedzinie żywienia, naturopatyczną geniuszu. Shelton oferuje produkty do sortowania i podczas posiłku spożywać parzeniem tylko ze sobą naczyń i niektórych potraw, takich jak cukier, a wszystko zaleca się usunięcie z diety.

Co kombinacje produktów, zgodnie z amerykańskim naturopath należy unikać?

 • Białka z węglowodanów;
 • Skrobi

 • I cukru;
 • Mleka

 • Z posiłkiem;
 • Tłuszcze

 • Z białek; węglowodany
 • Z potraw kwaśnych;
 • Zatężono białek ze sobą;
 • Arbuz / melon z innymi produktami; Białka
 • Z kwaśnych owoców;
 • Różnych skrobi ze sobą.

Herbert Shelton wymaga odpowiedniej kombinacji środków spożywczych (np, warzyw i mięsa) lub konsumpcji każdego produktu oddzielnie. Kiedy strawione, można przejść do następnego dania. Queen Margaret szczegółowo badane system oddzielnej władzy i przekształcił go w nowej techniki, łączenie, jak konsumpcji produktów indywidualnie, a kilku etapach dla „mono” systemu zasilania. Dzięki gwiezdnej dietetyka jest obecnie możliwe, aby szybko schudnąć bezpiecznie zaszkodzić zdrowiu.

Ponadto Margarita Królowa zwraca szczególną uwagę na picie reżim. I to jest mądre, ponieważ woda – doskonały sposób, aby poprawić przemianę materii, oczyszcza jelita i odnowę komórek ciała. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że prosty napój nie tylko pomaga schudnąć, ale wciąż pozostaje młody. Zgodnie z regułami gwiezdnej dietetykiem, każdy użytkownik jest zobowiązany do spożywania dzienne procedura co najmniej 2,5 litra życiodajnej wody. Pozwolono, aby przełączać się pomiędzy wodę i niesłodzone zielonej herbaty i herbatki ziołowe. Równie ważne, kiedy pić. Zgodnie z Queen, należy pić pół godziny przed posiłkiem lub godzinę po. Następnie zjadane naczynia całkowicie strawione i nie wędrować w jelicie cienkim i osadzają się na boki.

To ważne, aby wiedzieć! Mamy gwiazdorską diety i przeciwwskazania. Niestety, czekając na pojawienie się okruchami, karmienie piersią, diabetyków, osób, które są podatne na anemię, a zwłaszcza do 18 lat to lepiej użyć innej technologii – mniej rygorystyczne i zatwierdzonych własnego zdrowia z lekarzem.

Jakie inne zasady technika polega?

 1. W okresie dieta nie jest zawarte w diecie soli i cukru.
 2. Ściśle przylegają do menu.
 3. Ostatni raz dziennie trzeba siedzieć przy stole do 19:00.
 4. Eat ułamkową (często, ale jedzenie trochę czasu 1).
 5. Wzmocnienie aktywności ruchowej (zapisać się na siłownię, aby uzyskać aktywny hobby, chodzić do pracy, i tak dalej).

W ciągu pierwszych 9 dni od władzy masz możliwość rozstać się z 6-10 kg tłuszczu nienawidził. Jeśli chcesz stracić więcej, a następnie kontynuować, aby schudnąć w delikatnym systemie odchudzania lub powtarzania trakcie sześciu miesięcy.

Menu: lista żywności i trybu żywności

Więc zdecydowaliśmy się spróbować? Jest to godne pochwały! Tak, nadszedł czas, aby dokonać zakupu i rozpocząć schudnąć. Co znajduje się w wykazie produktów, 9-dniowa dieta jest?

 1. Rysunek (3 szklanki).
 2. Filet z kurczaka (3,6 kg).
 3. Warzywa (2,4 kg).
 4. Woda bez gazu (jak chcesz).
 5. Miód (mały słoik).
 6. Zielona herbata (opcjonalnie).

Jak gotować przepisy dozwolone? Mięso i ryż należy gotować. Warzywa mogą również występować w postaci sera, w celu przygotowania sałatę. Skoncentruj się na własną rękę. Ugotować posiłek, może pamiętacie, bez soli. Jeśli gotowanie całego kurczaka, będzie to na pewno usunąć skórę, ponieważ jest czymś z tłuszczu, które spowalniają proces utraty wagi. Szczególną uwagę należy zwrócić na ryżu. Specjalna receptura. Szkło ryżu wieczorem jest wypełniony wodą. W godzinach porannych przesunąć mieszaninę do wrzącej wody i gotować przez około kwadrans.

A teraz menu:

 • Pierwsze trzy dni – jeść ryż, dystrybucji owsiankę przygotowany z 1 szklankę oryginalnego produktu do 5 posiłków (w godzinach porannych, można jeść więcej, to pomoże Ci poczuć sytości w ciągu dnia);
 • Następny dzień trojki – dozwolone 1,2 kg kurczaka gotowane mięsa (rozpowszechnianie przynajmniej 5 posiłków);
 • Ostatnich trzech dni – codziennie można zjeść 800 g warzyw, gotowane swój ulubiony sposób, bez dodatku tłuszczu, soli, ogórki.

Warto zwrócić uwagę! W ciągu pierwszych i ostatnich dniach potrójnym Queen Margaret umożliwia jego fani jeść kilka łyżek miodu, można wymieszać z wodą lub herbatą, ale nie mają prawa do dodawania do dania głównego. Miód pomoże uniknąć zawroty głowy, osłabienie, utratę wytrzymałości i obniżenie nastroju i poprawić aktywność mózgu.

Z pomocą 9-dniowej diety cieńsze partii królowej Małgorzaty pięknych kobiet, a możesz stać się częścią tego zadowolony firmy.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...