7 zasad schudnięcia karierowicz: Jak schudnąć w pracy

Zawartość

W przeglądarce musi być spójny, pozytywny, sukces? Czekaj, czy jest to naprawdę konieczne, zamiast abstrakcyjnych „opinii publicznej”, by walczyć o kawałek wraz z kariery celowo. Często dziewczyny leżały troski o zdrowie i formę na później, a następnie przekazywane do dietetyków, instruktorów fitness, producentom „magii” kosmetyków.

load...

Nic dobrego z tego nie wyniknie tego podejścia nie będzie działać – trzeba być przede wszystkim zawodnika, aby móc przezwyciężyć kłopoty i zachowują do sukcesu. Jaką strategię wyjdzie z tej walki z triumfu?

[Powrót do spisu treści]

Przygotowanie psychologiczne do odprowadzania nadmiaru masy ciała

[Powrót do spisu treści]

Wykaz zasad utraty karierowiczów Ciężar

[Powrót do spisu treści]

Wygraj siebie lub najtrudniejszy

Przede wszystkim, musimy szczerze wierzy w prostym pomyśle – szef lub Światłością rachunkowości nie będą żyć w organizmie złamał, traktują swoje opuchnięte stawy i łagodzi swój dodatkowy ciężar też nie będzie. Spróbuj po prostu przyjąć jako prawdziwy fakt, że kariera i pieniądze są ważniejsze niż zdrowie.

load...

Czasami wschodni mędrcy porównaniu z ludzkimi kulki żonglera. Więc praca, pieniądze i bogactwo – gumowe kule, jeśli upuść, skaczą z powrotem w swoje ręce. Rodzina, miłość i zdrowie – kryształ. Oni po prostu rozpadać w proch u stóp. Staraj się nie psuje, że nie można odzyskać, podczas nauki, aby zrównoważyć tysiąc przypadków.

[Powrót do spisu treści]

Zdrowie jest ważniejsze figur

Całe biuro wraz Gags kiszona opuścić dostać się do rozmiaru 42 szorty? Jeśli twój żołądek produkuje bomby „kwas”, staraj się nie uczestniczyć w Flashmob, w przeciwnym razie zamiast szortów znajdziesz piżamę, a nie leżeć na plaży.

Staraj się unikać „hudeniya wszelką cenę.” Zdrowie jest na pierwszym miejscu, harmonia – ma drugorzędne znaczenie. Co do zasady, osoba, która wykorzystuje wszystkie niezbędne materiały, kontrolowanie porcji oraz wspieranie aktywności fizycznej jest obdarzony pięknym rysunku. Zatem uchylenie regularne czasopismo z opisem „Beach Diet”, aw wolnym czasie poczytać o systemach odzyskiwania. Nawiasem mówiąc, twoja kariera pójdzie tylko pod górę – dobre odżywianie zapewnia energię dla organizmu.

[Powrót do spisu treści]

Pragmatyzm – każdy karierowiczów

Czy uważasz się za człowieka racjonalny? Cóż, to -Main jakości w dążeniu do harmonii i zdrowia. Uczciwie przeanalizować swój dzień – tak naprawdę nie jest dostępna do ćwiczeń i przygotowanie zdrowych posiłków? Który jest szybszy, zjeść jabłko, przyniósł z domu lub do jazdy na rolki we francuskiej cukierni?

Często prosta strategia utrzymania zdrowia, na przykład, praktyka jogi lub jeden z popularnych ćwiczeń oddechowych przez 20 minut w godzinach porannych są bardziej skuteczne niż „spadają” lekcje fitness. Siła tego podejścia jest to, że praktycznie nie przeszkadza napięciem. To samo jogę lub pilates daje zastrzyk energii na razy więcej niż zwykły kawę, lunch, przynieść może zapisać w terminach szkoleń dla kariery.

[Powrót do spisu treści]

Spędzono konie … no, masz

Uwielbiam siedzieć w biurze po godzinach? To nie jest oznaką zapałem, lecz cechą ludzką, która nie jest w stanie planować swoje działania i skupić się na wynik. „Squeeze” Twój dzień – do najbardziej nieprzyjemnych rzeczy rano, dają rutynowe popołudnie, a po południu, w rzeczywistości, jeść, odrywać od pracy. Wyłącz monitor, zjeść domowy zaopatrzony danie, koncentrując się na jego smak. Następnie wstać i iść na spacer.

Nawet 20 kroki podjęte lepsze niż sobie wyobrazić lekcję rowerowego w klubie fitness. Spróbuj wziąć urlop co roku i ruszaj w drogę. Pieniądze, które rzekomo zdobył w procesie pozbywania się świąt jeszcze przyjdzie do was. Na przykład, można zapłacić za nowe pomysły, odwiedził szef wypoczęty.

[Powrót do spisu treści]

Jak pozbyć się „karmione”

Istnieje też osobna kategoria osób, które mogą być nawet w pozycji nie do pozyskania, ale niech ktoś inny poobsuzhdat diety lub próbuje schudnąć bez powodzenia karmić koledze. Z reguły są kobiety w 40 Nadwaga i kulinarne preferencje piętnaście uczennic – czekoladki, pechenyushki, hamburgery i koktajle na puszkach piątki w zestawie.

A jednak, są one zwykle działy szef, i to jest niemożliwe, aby z nimi walczyć. Podjęcie jakichkolwiek jedzenie, malownicze westchnienie, i powiedzieć: „Och, jaka szkoda, że ​​lekarz zabronił mi zimno / ciepło / chrupiące / sapanie / smażone.” Main, nie wdawać się w szczegóły. Jestem jednak kilka razy ja prisochinil żołądka mityczne i urojone przedcukrzycowym i patologicznych nietolerancję alkoholu, aby nie uczestniczyć w napady „karmienia” i biurowe pitnej. Prawdziwy problem mam, proszę mi wierzyć, nie wzrosła, a także zbyt kilogramy. Ta metoda jest bezpieczne w razie awarii, a mimo to doskonale wyjaśnia słoik z sałatką zamiast pizzy na obiad i desce serów korporacyjnych.

[Powrót do spisu treści]

Stamtąd udała się do jedzenia

Co i jak jeść lady biurowe? To łatwe. W godzinach porannych, gdy wesoły krzyk tylko wróble / słowiki / koty i chcesz po prostu spać, korzystnie, rok lub dwa z rzędu, trzeba jeść … płynny posiłek. Smoothie z bananów i owoców cytrusowych wszystkich, trochę jogurtu z suszonych owoców, soczyste jabłka, wreszcie – najlepszych przyjaciół śpiącego. Wypić kawę, a potem, kiedy dojdziesz do biura. Albo nie pić, to jeszcze lepiej. „Urzędem” Śniadanie mogą uczestniczyć cokolwiek. Odchudzanie się twarogu o niskiej zawartości tłuszczu i sos jabłkowy lub trochę jogurtu.

Stażyści – płatki owsiane lub gryki. Ważne – powinna być świeża i nie mogą zawierać cukru. Oznacza to, że nie zawierają. „Dogonów” w godzinach popołudniowych, kiedy to będzie bezpieczne. Na lunch, bierzemy z wszelkimi zielone warzywa, pokroić w pojemniku i ubranych z sokiem z cytryny i oleju. Wśród nich – kurczaka / ryby / owoce morza gotowane na parze lub z grilla. Waży I ten „ciężar” 300-400 gramów, waga pojemników sprzedawanych, więc idź do harmonii. Jedz czekoladę w 4-5 godzin, kiedy nie będzie się trochę przed końcem dnia roboczego. Cóż, dom – jogurty, sałatki warzywne, chude mięso / ryby / owoce morza. Nawiasem mówiąc, wszystkie rodzaje mięsa gotować francuskie naleśniki i „inteligentne” autor naprawdę nie wie jak – opanował rynek Parowar i warzyw, a co chcesz.

[Powrót do spisu treści]

Office-fitnesnoe regułą

Myślę, że wspomniane jogę? To prawda, że ​​był z nią, i trzeba, aby rozpocząć swoją podróż w sporcie, zwłaszcza jeśli głównym muszle są metalową łyżką i myszy komputerowej. Joga niewiele wspólnego z tym, co o tym myśleć. Nawet najbardziej prymitywne praktyki asan w klubie fitness – to nie jest nudne rozciągnięcie na macie, ale prawdziwa nauka zarządzania własne biodra, plecy, pośladki, brzuch … i pomaga od „głowy” i „ploskopopiya”. Boisz się tego wszystkiego, co w jakiś sposób związany z ezoteryki? Pilates pomóc.

Niestety, Tabata, CrossFit, gorące żelazo i inne klasy fajne spalanie tkanki tłuszczowej na wczesnym etapie pomoże … skutecznie przytyć. Zanim pójdziesz w głąb aktywnego przydatności, musisz nauczyć się kontrolować ciało i apetyt po wysiłku. Unieś powoli, a po pół roku będzie można zdjąć na pasku, podnieść poprzeczkę być niesiony w górę po drabinie. Oczywiście można, chyba że chcesz.

[Powrót do spisu treści]

Filmy z wynikami skutecznego odchudzania

load...