7 zasad harmonii dla freelancer: jak utrzymać doskonały kształt domu

Zawartość

Życie wydaje Freelancer biurowych kolegów sortowania HLS-Raju. Mówią, że czas gotować owsiankę na śniadanie istnieje możliwość zorganizowania kompletny posiłek jest obecny. I harmonogram można regulować zgodnie z harmonogramem klub ulubione sporty, lub poćwiczyć w domu – w godzinach popołudniowych, biura do domu …

load...

W rzeczywistości, codziennie freelancer, a zredukowana do 8-10 godzin „na ławce” i płynne przejście z łóżka do komputera iz powrotem. Zrozumiałe, że takie życie nie dodaje szczupłą sylwetkę i zdrowe ciało. Jak być szczęśliwym i zdrowym freelancer?

[Powrót do spisu treści]

Ty – nie tylko głowy

Bardzo często w „wolnej pływające” są przedstawiciele twórczych zawodów – dziennikarze, fotograficy, projektanci, specjaliści SEO. Jest to charakterystyczne dla nich nawykiem „żyć powyżej szyi.” Krótko mówiąc, organizm musi taktownie ignorowane aż krzyczy o pomoc. Prawdopodobnie dziecko zostałeś zmuszony do nauczenia się i powiedziałem wam, że wiedza – wielką siłę niż mięśnie.

Jednak w dawnych systemach jogi jak ja, a we współczesnym zarządzaniu niezdrowej słabą osobę uważa się za bardzo złe źródłem twórczej energii. Szanuj swoje ciało – potrzebuje jakości żywności, wykonalny ćwiczenia i sen sen, a także obowiązkowy urlop.

load...

[Powrót do spisu treści]

Podczas pracy nie jeść

Wielu freelancerów rujnują „Constant podjadania”, która zamienia swój dzień. Na początkowym etapie „pracy domowej” jest bardzo trudno oprzeć się następny kawę i słodycze. Radzę zrobić radykalna – zabrania się jeść podczas pracy. Oraz kawa i herbata – te same potrawy. Czy chcesz, aby jeść i pić? Krok z dala od komputera, odpocząć i przygotować sobie zdrową przekąskę.

Podczas pisania tekstów i edycji zdjęć często spożywane potrójną normę kalorii. Dzień pełen błogiego siedzeniu, tylko pomaga nadmiar energii, aby zaopatrzyć się na udach i brzuchu. Przestrzegać tej reguły będzie łatwiejsze, jeśli nauczysz się planować swoją pracę. Wychowawcy uczą, że ludzka uwaga nie może skupić się na spekulacyjnej obiektu dłużej niż 60-90 minut, a umysłowa praca twórcza jest skuteczna tylko przez 3-5 godziny. Użyj tej informacji!

[Powrót do spisu treści]

W przerwach nie siedzieć

Tak, trzeba robić przerwy. Zwykle staram się nie angażować się w ciężkiej pracy dłużej niż 4 godziny dziennie. Jednocześnie, mam 4 przerwę. 10 minut na końcu każdej godziny, dedykuję lekkie spacery, proste prace domowe, czyli ćwiczenia oddechowe. Konieczne jest, by nie „odchudzania” i rozproszenia trochę krwi i poprawy dopływu krwi do tkanek.

Trochę ruchu w ciągu dnia – zastaw dobrego funkcjonowania mózgu i jakość koncentracji na obiekcie, który chcesz wykonać dziś. Nawiasem mówiąc, to pomaga … ograniczenie komunikacji. Spróbuj przeznaczyć określony czas w celu omówienia zlecenia, a następnie zamknij FB, VK i okna wymiany, wypełnia rozkaz. Całość przerw, w rzeczywistości przyczyniają się do zmniejszenia czasu pracy, aby w pełni adekwatne do 4-6 godzin dziennie, a znaleźć czas na ćwiczenia.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenia z

Dużym problemem Freelancing – brak komunikacji na żywo. Człowiek nie może zobaczyć przez kilka dni nikogo prócz rodziny lub współlokatorów, i to jest w błędzie. Taka organizacja życia prowadzi tylko do formacji, w zależności od „sotsialok” i zwiększyć pasywną część dnia. Znajdź klub sportowy w pobliżu domu i podpisać. W twoim przypadku, to będzie bardziej wydajny niż zwykły filmy do pobrania fitness.

Chodzi o to, aby powiązać sportu i aktywności towarzyskich i odpocząć, to nie będzie stosowany wewnętrznie jako przemoc ćwiczeń na siebie i „break-up” zwykły harmonogram życia. Uwaga rano przechodzi klubów fitness, preferencyjne godzin w basenach, a nawet w pokoju na uniwersytecie studenci domu. Opcje te są tanie i pasują niemal każdego.

[Powrót do spisu treści]

Przygotować jedzenie samemu

Kuszące jest jeść ser i jabłka? Przyznaję, że ja zrobiłem to na początku swej kariery niezależny. Na szczęście, mój mąż spadł ciężar na diecie surowej żywności, przyjaciół są w jakiś sposób związane z fitnessem i rodziców uczęszczanych nasza siedziba ZOZha niezwykle rzadkie. Co to doprowadzi? Tak, proporcjonalne zwiększenie w diecie, bardziej niż cokolwiek. Prostota, dostępność i monotonia jedzenia – najważniejsze „przyjaciół” z przejedzenia.

Niezależny od cukru i wzrost apetytu powodu stresu nie mogą być porównane ze sobą. Dlatego świadomie ograniczać pokarmy, które można żuć niechcenia. Jeśli – weganinem, nauczyć się gotować coś innego niż gryki z białej kapusty, jeśli po prostu „nie lubią poeksperymentować”, opanowali sztukę cięcia podwójnej kotła i surówka. W każdym razie, obiad i kolacja musi być gotowane, podawane i spożywane przy stole, a nie inaczej.

[Powrót do spisu treści]

Wakacje i weekendy – warunkiem harmonii

Jest to największa pokusa – aby zarobić więcej pieniędzy, siedząc przed monitorem wszystkie weekendy i święta ignorując. W pewnym momencie, zmęczenie gromadzi się i będzie pracować wolniej. A wynik tego „dzieła” normalnie nie posiada jakość. Amerykański psycholog D. Riley pisze, że przejadanie się pracoholikiem – jest naturalnym wynikiem niezdolności do planowania wakacji.

O znaczeniu snu dla utraty wagi nie mówią po prostu leniwy, i dość poważna Portal HR-topy HH zauważył, że „spalić” pracownika po około roku pracy bez urlopu. Pamiętaj – im więcej odpoczynku, mniej pokusie leczeniu depresji czekoladę.

[Powrót do spisu treści]

Zapobiegać próbuje włączyć się w au pair rodzina

W związku z tym, sztywność potrzebne. Bardzo często starsze pokolenie ludzi, szczerze wierzę, że można i smażyć kurczaka i posprzątać apartament siedząc z tym jej freelance. Więc jeśli domohozyaystvovat w okresie czasu, który byłby lepiej wziąć aktywną pracę, trzeba będzie pracować w najbardziej niedogodnych godzin. W konsekwencji – litry używek takich jak słodka kawa, herbata, słodycze i zauważalnego przyrostu masy ciała.

Wyjaśnić, negocjować, pokaż cudów dyplomacji, a nawet wolę żelaza, ale nie biorą swój czas społecznie użytecznych rzeczy. Zazwyczaj te nie wymagają specjalnego stresu na mózg, a to za nimi, kiedy męczy. Bądź zorganizowany i harmonia nie opuszczę cię nawet w Freelancing!

load...