7 śmiertelne zbrodnie mody

Większość kobiet chce być atrakcyjny, ale niektórzy próbują zbyt trudne w tej dziedzinie, co przejeżdżający zbrodni mody, które można łatwo uniknąć!

Od stylizacji do absurdu może być tylko jeden krok. Jak to zrobić?

Nieprawidłowo dobrane obuwie

Długie spódnice maxi-i eleganckie suknie wieczorowe na podłogę najlepiej jest nosić płaskie buty. Jest to szczególnie ważne w okresie letnim, kiedy wysokie obcasy nie są na ogół bardzo istotne.

load...

Jeśli dziewczyna taki parametr, wysokość obcasa, jest bardzo ważne, nie należy wybierać modne buty pod ubraniem, ale raczej stroje dla butów.

Pragnienie, aby być wyżej

Wiele kobiet uważa, że ​​wyższy obcas, tym bardziej imponujące wyglądają. Jednak bardzo wysokie obcasy zepsuć nawet najbardziej piękny chód. Dziewczyna obcasy Waddling powoduje drwiny zamiast podziwu.

Zwłaszcza w tym roku weszła w modzie w środku buty pięty, które przez wiele lat były uważane za dużo emerytów. Wzgórza kotek, dobrze znane w Polsce jako piętach łodzi, napój, stały się popularne w latach 60-tych, ponieważ nosili najwspanialszą kobietę w Hollywood, Audrey Hepburn, który nigdy nie nosił nic wulgarnego, absurdalne i śmieszne. W 2017 roku, te buty odsunięty potwory obcasy i ukrytą platformę wszystkich kolekcjach.

load...

Biała bielizna pod białym ubraniu

Co do noszenia pod białą sukienkę, na górze lub spódnicy? Oczywiście, biali – tak, że większość dziewcząt, i są głęboko błędne, ponieważ tylko cielisty bielizna nadaje się do białych ubrań. White jest bardzo widoczny pod białą pościelą i punktem być ukryte i nie rzuca się w oczy.

Ale problem dla wielu, nie tylko w kolorze. W języku angielskim, nie jest nawet zabawne określenie VPL: widocznych linii majtek. To kiedy pokaz linią majtek pod ubraniem.

Ramiączka peeping spod letnich koszulkach

Raz jest gorąco, Niewiasta obleczona w T-shirty i topy bez rękawów. Jednocześnie oni nadal noszą tradycyjne biustonosze, to pasek świat na pranie. To niemodne i brzydkie. Zwłaszcza, ponieważ istnieje wiele możliwości letnie ubrania szczególnie ujawniających odzież. Pod dopasowanie koszulki T-shirt bras, a zawodnik z powrotem – bez rękawów biustonosze.

Przestarzałe stroje kąpielowe

Co powoduje, że kobiety noszą strój kąpielowy na plaży z bielizną? Nawet na najlepszego rysunku, który może pochwalić się niewielu, w miejscu publicznym stringów wyglądać dziwnie i nie na miejscu. Ponadto, są one po prostu nieaktualne. Ta moda minęła.

A także stroje kąpielowe moda biustonosze z fiszbin i paskami na ramionach. Wszystkie nowoczesne blaty bikini wykonane ze sznurkami do ściągania przy szyi.

Miłość do okrągłych grzywką

Jeśli spojrzeć na polskich kobiet, okazuje się, że większość z nich doświadczają przemożną miłość do okrągłych grzywką, które zostały ostatnio popularny w latach 80.

Grzywka ułożona na okrągłej szczotki i stojących na jego czole, wyszedł z mody 20 lat temu!

Warto zwrócić uwagę na bardziej nowoczesne wersje. Na przykład, jeśli wysokim czole, są doskonałymi długie grzywki ukośnie.

Popiersie z plastiku

Chirurgia plastyczna jest w stanie stworzyć cud i prawdziwy horror. Zbyt białe, równe zęby nienaturalnie; czoło, gładki i błyszczący, jak lodowiska od nadmiaru Botox; klatki piersiowej, przypominające kule; malowane brwi tatuaż; usta bardziej odpowiednie ryby – to wszystko nie ozdobić.
Wszystkie funkcje mogą być zredukowane do absurdu: przyklejone rzęsy, wzrost włosów, zrobić piersi większe, dłuższe paznokcie, usta i policzki popuhlee, skóra idealnie gładka. Wynik nie jest piękno, i piękne. Piękny – to jest, gdy cechy, które są uważane za piękne, zaczynają podkreślać i wzmacniać, przynosząc do kreskówek.

O uroda, moda, obyczaje, kobiecości i stylu życia, czytać bloga Lavinia Lond „Chciałbym wiedzieć” – http://laviniablog.com/.

load...