6 rzeczy, nienawidzę wycieczki do ćwiczeń

Zawartość

Myślisz, że się na wycieczkę do objazdu siłowni ze słynnym trenerem, czy nie, i od razu stał się zdrowy i wysportowany? Na pewno nie! Większość oferowanych na rynku nie jest to, czego klienci oczekują. Nie jest jasne, do kogo obliczona aktywność fizyczna, nie są przystosowane do działania w przestrzeni kosmicznej … Jednak chyba jako student jesteś na wakacjach na Krymie i Terytorium Krasnodar, a wiesz, że wynik tutaj jest bardziej zależna od nastroju, a nie na rzeczywistym poziomie komfortu. Po prostu, jeśli początkowo dobre, ani deszcz, ani „kurnika”, bez żadnych udogodnień, nie ma bałagan i kosztowne Brzoskwinie morskie nie zepsuje wakacji. Tak samo jest z objazdu fitness. Jednakże, nie jest to typ wypoczynku i obiektywnych wad.

load...

[Powrót do spisu treści]

Niekontrolowane pływanie

Być może we mnie mówi były prawnik, lub po prostu duży otwór, ale sfera wycieczki fitness w Polsce i na Ukrainie nie jest prawnie regulowane w jakikolwiek sposób. Okazuje się, że organizacja zajmuje się ludźmi, którzy nie posiadają licencji w dziedzinie turystyki, pociągiem – Wczoraj średnio hałas z gimnastyki i choreografii college’u. Składnik najlepszy medycznej po prostu grzecznie milczy. W efekcie może się okazać, że wszystkie 10 dni będziesz wykonywać przysiady bez ciężarów i chrupie prosto do prasy, a zamiast używać hantlami litrowe butelki wody mineralnej. Obciążenie monotonne i odpowiednie pociski mogą być nie tylko spowodować obrażenia fizyczne, ale również główny prowokator długiej i uporczywej nienawiść sprawności.

Wskazówka: nie uruchamiać homebrew na fitness i amatorskich przedstawieniach, dowiedzieć się wszystkich szczegółów trenera i organizatora wycieczek. Na instruktor musi być minimum opinii Onfite i / lub miejsce na planie siatki klubu fitness z dużą renomą. Oczywiście, są też utalentowani nowicjusze, ale jest szansa, aby być w ciągu 2 tygodni pod kierunkiem instruktora bez kwalifikacji jest dość duży.

[Powrót do spisu treści]

Tryb mody

Najprawdopodobniej codzienności grupy przypomni, jak to było, skrzyżowanie szpital i letnim obozie. Jeśli Ty – „Sowa”, przyjemność dostać. Większość „Fitness by the Sea” obudzić się o świcie, o 7.00, aby przejść do treningu. Myślisz, że się do łóżka wcześnie? Nic podobnego, drugi trening, najprawdopodobniej odbędzie się o godzinie 20.00. Oznacza to, że zamiast zwiedzania i będziecie spać po południu. W najlepszym przypadku, aw najgorszym – prowadzić dyskusje na tematy zdrowego stylu życia.

load...

Wskazówka: Jeśli masz problem z reżimu dnia, przesadzić i zachoruje, znacznie bardziej użyteczne byłoby to podróż do zwykłego ładny hotel z siłownią.

[Powrót do spisu treści]

Kulisty koń w próżni lub przeciętnego człowieka

O „koń” napisałem, że skrytykował podejście do treningu grupowego. W cudownych słów pojawiają się większość wycieczek reklamowe „dla wszystkich”. W rzeczywistości, jeśli podejść do tego zadania, czy też nie, zależy raczej od karmy w ciągu dnia, a wola sprawy. Zazwyczaj cardio jest przeznaczony dla średniej wydajności i jogi i pilates – dla początkujących. Jednak w każdym przypadku, szkolenia koncentruje się na tryb katabolicznej, czyli ubytek masy. Jeśli masz problem z rekrutacją i utrzymaniem masy mięśniowej trasy wrócisz z-mecze rąk i nóg laski. Osobiście jestem przekonany, że wycieczka do ćwiczeń powinien udać tylko wtedy, gdy twój problem – nadwaga lub zestaw tkanki tłuszczowej podczas wakacji nad morzem. Sportowiec, zaawansowanych miłośników powinny wybrać nieco inne zajęcia rekreacyjne.

Wskazówka: Zapytaj organizatorom szczegółach przed harmonogramem trasy do treningu i ogólny „orientacji” i poziomu zatrudnienia. W razie wątpliwości, pokaż Tour instruktora zajęć w swoim klubie fitness. I nie zapomnij, aby uzyskać „wiza” lekarza prowadzącego, jeśli istnieje problem zdrowotny.

[Powrót do spisu treści]

Wielki problem odpornościowego

Czy kiedykolwiek miałeś odpocząć z dziećmi na kempingu lub na jeziorze? Jeśli tak, to wiesz, że paracetamol amiksin, a ekstrakt z jeżówki nie będzie zbędne w apteczce. Dzieci wystygnie powodu przemienności aktywnej zabawy i kąpieli w chłodnej wodzie. Tak samo może przydarzyć się tobie, jeśli immunitet nie jest „na równi” (większość mieszkańców miast, jest taka, nic osobistego). W niektórych rundach instruktorzy zachęcają do kąpieli w morzu bezpośrednio po treningu lub rozciągania jest przeprowadzana na smagane wiatrem tarasów. W związku z tym, w ciągu 4-5 dni treningu większość grupy rozpuszcza się i przemywa aflubin nosa.

Wskazówka: jeśli robisz to w ten sposób – utrzymać swoją głowę na ramionach, a w każdym razie nie weszły do ​​wody nie jest schładzany po treningu. Leczeniu przeziębienia i zapalenia mięśni – nie jest najprzyjemniejsza rzecz na świecie, zwłaszcza na wakacjach.

[Powrót do spisu treści]

Świetna plaża problemem

Klienci często zwabiony obietnicą jogi lub pilates na plaży do szum fal. Nie twierdzą, że to jeden z najfajniejszych doświadczeń w tym wszystkim nadmorskim kondycji. Jednak nie należy zapominać, że matę do jogi oraz kamyki wciąż siniaki na całym ciele, zwłaszcza jeśli robisz asany i ławice kłamie. A wiaty i pokłady w praktyce nie zawsze tak jest. Co więcej, w większości wycieczki na Krym nie, po prostu dlatego organizatorzy wynajmowanym mieszkaniu na wycieczkę, a co do miejsca zatrudnienia polegać na plaży uroku. Lub „może surfować pozwalają im przetrwać przystanków na kamienistej plaży, a nie ciepły powiew wiatru.”

Wskazówka: Przynieś karemat dojazdowej. On „pianka”, że jest „najtańszy w grubą matą sportowych supermarkecie.” Ye podstelil pod normalnym matę do jogi lub pilates mat, i nie będzie czuć kamienie pod palmami w przystanków, and roll „kręgosłup na żwirze.”

[Powrót do spisu treści]

Ekspresowe pomoc

Jeśli masz nadciśnienie, niedokrwienie, wielką wagę, oraz wspólne problemy i jesteś początkujący, wybrać tur szczególnie ostrożny. Kupuj tylko jeden, w którym możliwe jest uzyskanie pomocy medycznej. Spróbuj zrobić bez schroniskach górskich i krymskich miejscowościach nadmorskich. Albo iść, po prostu upewniając się, że trasa będzie przejąć kontrolę wskaźników zdrowia i być może otrzyma odpowiedniej opieki medycznej. Pamiętaj, że większość z tych działań są przeznaczone dla osób zdrowych, ale specjaliści „home-grown” często gubią się w przypadku wystąpienia problemów w świecie rzeczywistym.

Wskazówka: nudny, ale skontaktować się z lekarzem. Jeśli masz przewlekłą chorobę, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do starego dobrego leczenia sanatoryjnego. Tam, przy okazji, a tam trenazherka i terapia ruchowa jest prowadzona. I warunki, w większości ośrodków jest lepszy niż „przeciętnego Fitness-tour”.

Ten post nie starają się odwieść od pomysłu, aby przejść do objazdu fitness. Chcę tylko, aby uniknąć rozczarowania. Idź z zamiarem wyzwanie samemu, i przeżyć, a nie do „odpoczynku w doskonałych warunkach, z fitness”, a następnie będziesz w porządku.

load...