6 popularnych błędów w treningu siłowym

Zawartość

W rzeczywistości właściwa trening siłowy – czymś czysto indywidualna. Ktoś musi rozwinąć zdolność do sprintu, a następnie – zapraszamy do świata krótkim treningu siłowego, dość doświadczony ze skokami wszelkiego rodzaju. Ktoś – podnieść dużo masy. Większość też chcą, czego nienawidzę najbardziej specjalistów kondycji. Tak, że „podciągnąć ciało.” Ale tutaj, cele i zadania, jak również sposoby ich osiągnięcia mogą być różne. Poniższa lista – konsekwencją błędu globalnej – a mianowicie, nie rozumiejąc, dlaczego trzeba to trening siłowy, a chcesz uciec od tego w ostatnim cyklu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Funkcjonalny trening siłowy nie jest miejsce

Są trening siłowy … tak modne. W ostatnich latach trend w dziedzinie funkcjonalnej sprawności wszelkiego rodzaju, to jest dość skomplikowane ćwiczenia na wytrzymałość i koordynację oraz różnych mieszańców treningu siłowego i szkolenia dla wytrzymałości.

I to jest w porządku, jeśli trzeba … rzeczywiście poprawić funkcjonalność ciała, albo po prostu „dogonić”. Funkcjonalne siła siłownia nie mniej niż idealne dla utraty wagi, w ciągu ostatnich kilku cykli PFD, a stanie zadowalający przysiad, naciśnij wyciągnąć i uruchomić. Nie jest to jednak korzystne, jeżeli na przykład celem tego cyklu szkoleniowym jest zestaw masy mięśniowej.

Często przychodzi w pomieszczeniu „Podkręć okrągłości”. I zamiast niebieski w twarz najszerszy to robi push-up z hantlami dociskane do pasa, stań na jednej nodze i innych zaawansowanych arsenale. W jaki sposób? To prawda, bez odpoczynku, koła, okręgi. Nic więc dziwnego, że po „zestaw podstawowej Novichkova” THE nasza bohaterka tylko bardziej „lean” i nie okrągłości z niej nigdy nie pojawiają.

load...

Istnieją inne „awaria” – początkujący bezwzględna w świecie jest na jednej nodze, Push-in pętle i inne rzeczy zaawansowane. Zazwyczaj winę tych rzeczy – nie gorliwy młody osobistego trenera lub nadmierną ciekawość początkujących. W każdym razie, jeśli PFD nie działa aż wymusić sprawności przeciwwskazane.

[Powrót do spisu treści]

Trening siłowy w porównaniu do diety

Albo dieta przed treningiem siłowym. Nie przeczę, że jest możliwe, aby schudnąć skutecznie, zaangażowanie, takich jak podnoszenie ciężarów. To wystarczy, aby stworzyć deficyt kalorii, białek udało się utrzymać na właściwym poziomie, a do malowania właściwego planu treningowego, który nie będzie wyczerpania układu nerwowego. Oto tylko „malować” powinien być dobry Metodystyczny, a najlepiej, twój stacjonarne trener, mało znana w wąskich kręgach specjalistów z forum trójboju.

Zazwyczaj niezrównoważony dieta i ciężki trening z żelazem – najkrótsza droga do porażki i problemy nie tylko z metabolizmem i zdrowia w ogóle.

I, oczywiście, nie powinniśmy jednocześnie postawił sobie za cel schudnąć poważnie (nie wytrzymać ciężaru!) I znacznie zwiększyć masę operacyjną. Ciało po prostu nie działa, i pamiętaj, aby „pomścić” zaniedbania właściciela, co najmniej, ciągłe przeziębienia i katar.

[Powrót do spisu treści]

Profesjonalne „mobile” arsenał dla Początkujący

Dość często „podnieść więcej niż” dziewczęta zaczynają angażować się w jakiś niejasny treningu równowagi i stabilności na gołej lub balistycznych rozstępów pochodzą sporcie zawodowym. Wszystkie te rzeczy są dobre, ale tylko wtedy, gdy istnieje wystarczająca lekcje doświadczenia.

W rzeczywistości, rozciąganie, sprężyny i inne „dergotnya” przed wysiłkiem – prawie najczęstszą przyczyną obrażeń. Jeśli potrzebujesz Stretch – udać się do specjalistycznych zajęć, w innych przypadkach, z pominięciem standardowych ćwiczeń stawowe i zabezpieczyć rozszerzenia po treningu.

[Powrót do spisu treści]

Moc każdego dnia

Zaprawdę, ty i odpowiedni tee shirt dostępne. Tak, ten, który mówi, że konieczne jest squat codziennie i Split – dla mięczaków. Tak, i mięśnie mogą odzyskać w ciągu 24 godzin. Jest jednak pewne abstrakcyjne mięśnie zamiast mięśni każdej osoby, w każdym przypadku. Pierwsze 3-4 lata szkolenia takich doświadczeń nie polecam nikomu. W szczególności, jeśli masz ciężki trening, a druga – na wytrzymałość siłowego.

[Powrót do spisu treści]

Użycie siły do ​​”obcych” celów

Jest to przypadek, gdy mężczyzna przysiady z 100 kg do być eleganckie i pełne wdzięku i wiele zaskoczony, dlaczego on rozwijać pośladki i mięsień czworogłowy uda, a nie z plastiku i Grace. To nie znaczy, że taniec wyłączyć zasilanie. Oznacza to, że trzeba być w stanie ustawić priorytet i cele drugorzędne. Co wolisz dzisiaj, powinien być twoim pierwszym celem, i nic więcej. W amatorskim przydatności ma sens korzystać z niektórych „semi-professional” cech wytrzymałościowych szkolenia:

  • Runners – rozwijać większą siłę wybuchową, podnosząc wagę nie większą niż 10 sekund w podejściu, zamiast pracować przez 30-60 sekund każdego zestawu;
  • „tlenowe” – tancerze, miłośnicy zajęć fitness grupę, a wręcz przeciwnie, przerostu dawkowania „top” ciała i szkolenia wybuchowego w nogach;
  • Wszystkich bez wyjątku – indywidualny dobór liczby treningów tygodniowo, a systemem ponownego Seto, że nie będzie kolidować ze studiami główną sportu i dał się odzyskać. Jeśli prowadzisz, powiedzmy, na co dzień, a chcesz go rozwijać w wyścigu, może dwie sesje władzy byłoby wystarczające.

[Powrót do spisu treści]

Wykorzystanie symulatorów dla innych celów

Siłownie – zwykle konieczne zapoznanie się z danym wyizolowane grupy mięśniowe. Jeśli masz długi okres OFP – Nie należy stosować izolację w ogóle. Nie stajesz się silniejszy i przeszkoleni w nieskończoność odrywając ręce w skoku pokładu. Lepiej jest zrobić pompek na podłodze. I stopy nie „złapać” na jednej platformie systemu wyłącznie mają poprisedat. Podobnie jak nie ma ulgi pracował zawrót bez przeciągów w siłowni. Również i tak dalej. W ogóle, nowoczesnej społeczności okolosilovoe że przysięga symulatorów miłości, nienawiści palącym. Nie bądźcie podobni do: pracy / brak pracy w siłowni – to nie jest to powód do dumy czy frustracji, ale tylko część planu, która powinna odpowiadać do ogólnych celów fitness.

Elena Selivanova

load...