6 Dieta owsianka – skuteczny sposób, aby oczyścić swoje ciało

Jeśli chodzi o utratę wagi, po czym w zasadzie należy zwrócić uwagę na zastosowanie owoców i warzyw. Będziesz zaskoczony, ale aby poprawić kształt swojego ciała pomoże … zwykłe zboża. Wiele osób nie uważają ich za to skuteczny sposób na pozbycie się dodatkowych kilogramów. I na próżno! Najważniejsze w tym przypadku – prawo przygotować dietetyczne danie. Nasi przodkowie przez wieki podawana owsiankę i nie cierpią z powodu nadwagi. Ten artykuł wyjaśni, jak „działa” dieta 6 zbóż. Strzałka wagi zawsze będzie można rozkoszować się coraz malejących liczb. A to oznacza, że ​​twoje wysiłki nie poszły na marne!

load...

Zawartość:

O diecie na Kaszy

Ważne zasady zbóż diety

Specjaliści od żywienia były w stanie połączyć tę metodę użytecznych właściwości niektórych zbóż i wysłać je do walki z nadwagą. Podstawowym warunkiem tej diety jest do przestrzegania następujących zasad – trzeba przez tydzień codziennie jeść owsiankę przygotowany z nowych zbóż. Ostatni siódmy dzień są mieszane razem i uzyskaną jedzenia „kawałki”.

load...

Więc spójrz na liście zbóż, które są zawarte w proponowanym menu sześć dni:

 • pszenicy;
 • Proso;
 • Owsiane lli_1;

 • Ryżu;
 • Jęczmień lli_1;

  Jęczmień lli_1;

  Mieszaninę

 • Wszystkich powyższych zbóż.

Jeśli chcesz schudnąć, to jest możliwe, aby uciekać się do proponowanej diecie każdego miesiąca. Ci, którzy chcą stale utrzymywać harmonię ciała, wystarczy korzystać z diety raz na sześć miesięcy.

Uwaga! aby osiągnąć większy efekt, przed absolutorium powinien być dzień wcześniej, aby zrobić lewatywę oczyszczającą. Co 2-3 dni – oczyszczanie jelit konieczne i przez następne siedem dni jest.

Funkcje gotowania Zboża

6 Dieta Dieta owsianka dadzą wynik pozytywny, jeżeli są one przygotowane dla konkretnego przepisu, a mianowicie:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Noc przed wziąć 3 szklanki ziaren „następnego dnia”, umyć go i wlać 3 szklanki wrzącej wody. Zawartość naczynia ogrzewa się do wrzenia i gotować przez kolejne 5 minut.
 • Pan wyłączyć ogień i przykryć pokrywką. Następnie, owinięto w ręcznik i pozostawia tak tak noc.
 • Warto pamiętać, że w przypadku zboża dodaje żadnego tłuszczu i przypraw, w tym soli, cukru, masła lub oleju roślinnego.

Przestrzegając tych zasad, można przygotować produkt, który pomoże Ci opuścić życie obciążających kilogramów.

Jest jeszcze inna metoda gotowania owsianki:

 • Kasza wstępnie dokładnie umyć pod bieżącą zimną wodą i wlać na tej samej nocy z zimną wodą.
 • Rano owsianka doprowadzić do wrzenia. Natychmiast po tym, że usuwa się ciepło i przykryć pokrywą. W tym stanie, musi pozostać przez 5-7 minut, po czym może on być spożywane.

Ważne! Kashi, przygotowane do celów odchudzania nie może kruchym. Nie powinny one być zbyt mokra lub cieczą. Pamiętaj podstawowe warunki: można osiągnąć największy efekt, jeśli owsianka jest gotowa być możliwie suche.

Oto kilka ogólnych zasad, których moc:

 • Aby poprawić metabolizm i pozwala organizmowi się obudzić ze snu, trzeba pić przed śniadaniem 1 szklanka przegotowanej wody podgrzać.
 • Owsianki można dodać pokruszone owoce i warzywa, a także jogurt.
 • Podczas takiej diety nie może tolerować głód. Jeśli to ty przyszedł, aby jeść tyle w tym czasie kilka łyżek gotowanej owsianki.

Zastosowanie różnych zbóż

Dlatego dietetycy połączyły się w tej diecie jest 6 różnych zbóż? Ponieważ każdy produkt ma coś specjalnego i różni się od innych. Razem stanowią one organizmowi wszystkich niezbędnych do normalnego funkcjonowania, a tym samym przyczynić się do zmniejszenia masy ciała. Najważniejsze jest to, że produkt jest dobrej jakości.

Ważne jest, aby zrozumieć różnicę, jaka istnieje między całością i przetworzonych ziaren. Pierwszym z nich jest bogata w błonnik i dlatego jest lepiej detoksykacji organizmu. Dlatego też, zamiast używania owies płatki owsiane, a zamiast polerowanego ryżu – brązowy.

Osoby, które są trudne do podjęcia niesolonego żywności, może być wskazane, aby dodać do gotowego owsianka posiekanej suche morskiej kapusty. Poprawi smak świeżej żywności diety.

Zastosowanie ciekłego

Podczas tej diety może być uczucie pragnienia, więc nie należy zapominać o regularnym korzystaniu z wody. To nie znaczy, że należy pić owsiankę, wręcz przeciwnie, jest więc możliwe, aby popsuć oczekiwany rezultat. Musisz pić co najmniej 2 litry wody, ale to zrobić nie później niż 30 minut przed posiłkiem i przed pół godziny później.

Wyniki dla „ziarno” Rozładowanie

Recenzje diety zbóż 6 wskazują na jej dobre wyniki, a to jest – około 5 kilogramów w ciągu siedmiu dni. Dużym plusem jest to, że nie wrócą szybko, jak to ma miejsce w przypadku innych diet. A jeśli jesteś w stanie zmienić swój związek z jedzeniem i kultury żywności, dodatkowy ciężar jesteś absolutnie nie grozi.

Ujemne momenty takiej diety można przypisać często lewatywy i brak w diecie białko. Dlatego, zanim się zaczęło, należy skonsultować się z lekarzem. We wszystkich pozostałych aspektach można go uważać za wystarczająco skuteczne i bezpieczne. Chcesz sprawdzić rezultaty dla siebie? Następnie życzymy powodzenia!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...