6 błędów w treningu HIIT

Zawartość

HIIT, wręcz, przejąć władzę nad światem. Jeśli czytać dzienniki treningowe innych ludzi w internecie, można by pomyśleć, że większość ludzi na ogół zapominają o niskiej intensywności cardio na świecie. W rzeczywistości, jeśli są stosowane prawidłowo, ten styl szkolenia pozwala schudnąć, poprawić wytrzymałość i siłę, nawet w niektórych miejscach, a wszystko to w bardzo krótkim czasie. Na tajemniczej skrótem kryje HIIT, i przetłumaczone na język forach diet „Gillian”, „Insaniti” ZWOWs, bodirokery. W skrócie, jako jeden bardzo znany dziewczyna powiedziała sektę, tu cho. Pragnę zauważyć, że jestem sobą wentylator HIIT i regularnej praktyki, które nie pozwalają mi szybko do oddzielnych linii z kotlety. HIIT, drodzy przyjaciele, nie tylko sprawi, że silniejsze, piękniejsze i sportowy, ale także, aby zakończyć. W dosłownym znaczeniu tego słowa wieloaspektowy.

load...

[Powrót do spisu treści]

1. HIIT, Tabata, CrossFit, a ja przebiec maraton

Większość miłośników fitness z doświadczenia 2 lat nie są w stanie zatrzymać w ogóle. Osobiście znam dziewczynę, która wynosi 9 tygodni po naturalnym dostawy skoczył na wysokość skrzynki 40 cm, i wskoczył Burpoe. Kto ma dzieci, to zdaje sobie sprawę, że jest blisko feat Maresiev. To jak psychologia sportowców – Agha, wyżej, mocniej, szybciej. Najważniejsze – do semantycznej zakresie tego słowa nie było „więcej”, lub z przetrenowania może być rozdarty więzadła, albo że ogólnie wydaje się bardziej przerażające stracić zdolność do postępu.

Reguła: praktyka HIIT nie więcej niż 2 razy w tygodniu, jeśli jesteś początkujący, i nie więcej niż trzy, jeśli nie. Spróbuj „opakowanie” go między treningu siłowego i cardio „rovnenko”, a nawet lekcji Body Mind. Na przykład, w poniedziałek, podnosząc wagę, we wtorek – pomijamy HIIT, w środę – idź na jogę, aw czwartek śpimy w domu.

[Powrót do spisu treści]

2. HIIT po włączeniu „otuliny”

Zdarza się, że ksiądz jakby z Ameryki Łacińskiej piękna i rąk – na modelu – anoreksichki. Oczywiście, normalny fan sprawności zajmie ramiona huśtawka, a ksiądz – aby zmniejszyć, tak dalece jak to możliwe. I przeciw arcykapłanów są znane pokazują przedział wysokiej intensywności. Więc robimy to po każdej władzy, bo ktoś tam z konkursu „Centrum bikini” w swoim blogu napisał, że cardio jest konieczne po moc do zrobienia. W rezultacie, nogi bezpiecznie „młotkiem” w każdym dniu szkolenia, a jego ręce były jak gałązki i pozostają.

load...

Reguła: HIIT odbywa się w oddzielnym dniu szkolenia lub przed treningiem na GPP, jeśli taka praktyka. Dla kombinacji dobrze wyszkolonych HIIT pracy + 20-60 minut cardio gładka.

[Powrót do spisu treści]

3. HIIT przeżycia

To jest, gdy jest on napisany w trenplane 5 okrążeń i robimy 18, więc nawet na bieżni „pomija” przez ból mięśni, nudności i inne zmęczenia. I wtedy powinieneś również udać się do sauny, a 2 godziny nie jest, bo to jest w piątej klasie, uczył trener w gimnastyce artystycznej. W wyniku tego – przynajmniej omdlenia, zmęczenie, jako maksimum, nienawidzę przydatności jako normalny wynik.

Reguła: HIIT nie powinno zająć więcej niż 20 minut. Big pogrubiony punkt. Jeżeli w tym czasie nie jesteś zmęczony – nie jest HIIT, a coś innego. W ciągu pół godziny po zakończeniu klas jest wymagany do zjedzenia połowę zwykłej porcji posiłków białka warzywne i małej ilości ziarna, jeśli ich spożycia. Cóż, tutaj jest jabłko czy nawet jedzenia. Omdlenia w siłowni nie maluję kobiety.

[Powrót do spisu treści]

4. Skakać, skakać i skakać

Ten schemat jest rzadkie, ale jest używany w CrossFit, ale jako „znak” – sposób oceny ich własny poziom. Lud jest to, że ludzie po raz pierwszy razem przeskakuje „w normie”, a następnie jedzie Burpoe, po czym pędzą na bieżni. A potem … cóż, to zależy od całkowitej preparatu, ale zazwyczaj leżał. Jeśli używasz planować „niektórych skokami”, próbować zmieniać intensywność. Na przykład, 30 sekund, możemy pominąć podnosząc wysoko kolana, 90 – Rest, przeskakując z nogi na nogę na skakalochke.

Reguła: opracować plan ćwiczeń tak, że intensywność obciążenia powinien mieć mniejszy ruch.

[Powrót do spisu treści]

5. Każdego dnia trenuję pod tym samym programem

Wpłynęło to na naszą krajową zatrudnienia. Często „zakochać się” w wykonaniu tak, że zaczynasz to robić każdego dnia. W rezultacie, na ogół nie powinno superpodgotovka i ogromne zmęczenie, w połączeniu z niechęcią do niczego innego niż jedzenie żywności i leżąc na łóżku. U korzeni nie jest to prawdą przychodzą towarzyszy, którzy nie odpowiadają za zmęczenie mięśni w procesie sporządzania planu. Nawet jeśli gardzą wszystkim, co nie jest HIIT, obciążenie powinno być zmienione.

Reguła: wybrać różne treningi. Videobloggery wiodącym treningu HIIT, często pomagają nam dając swoje dziecko śmieszne nazwy jak „Fuck off spodnie” lub „naciśnij seksualna przez 12 minut.” Twoje zadanie – aby poprawić akcenty. Na przykład, nogi na poniedziałek, wtorek dowolną boso, nawet w HIIT serii, media press, i tak dalej. Jeśli jesteś zaangażowany Jillian Michaels, zalecamy, aby zapomnieć o istnieniu obrazu, który rozprzestrzenił sportowych niepiśmiennych towarzyszy w kontakcie. Cóż, istnieje coś takiego jak wyciągnąć poniedziałek i wtorek „spalanie tłuszczu” i t.p..Tak tu lada „przestrzeń” trenera powinno być zmieniane z własnym jogi lub kickboxing. To jest tak łatwo można żyć lepiej, a mięśnie mniej bolało.

[Powrót do spisu treści]

6. Wczoraj postanowiłem schudnąć, dzisiaj poszedł do blogu Bodirokerov

Drogi początkujący człowiek! Jeśli w przeszłości do przyjęcia decyzji przełomowym dwa lata masz nic prócz łyżką i myszy komputerowej nie podnieść i drżenie, głównie koktajlem „Margarita” w shakerze, będziemy rozumieć. I talk – szybko zamknąć tym blogu kilka miesięcy i poświęcić PFD. Są doskonałe szkolenia z Kathy Smith, nie mniej doskonałe tutoriale wideo i Pilates Callanetics. Tak, i park w mieście, prawdopodobnie też. Wędrować szybko przez godzinę dziennie. Naucz się oddychać pod obciążeniem i nie wypluć światło zwiększając jednocześnie impuls – zapraszamy do symetrycznych rzędach miłośników HIIT.

Reguła: między „klasami masa startowa” i początek HIIT program szkolenia musi upłynąć co najmniej 1, 5, a najlepiej 3 miesiące pracy na PFD. Dowiedz się kucać, pompki i pracować z ciężarami. Co najmniej 3 godziny w tygodniu poświęcić szybkie chodzenie. Wraz z rozwojem pleśni, skomplikować klas. Ten HIIT jest widoczny tylko wtedy, gdy osoba ma problem rovnenko uruchomić 20 minut prosto.

Nie trać zdrowego rozsądku na drodze do szczupłej sylwetki, powodzenia!

load...