50 lat małżeństwa – drżący bieżąco!

Zawartość:

Złoty ślub – taki drżący i rzadkim święto, ponieważ jest on poświęcony 50. Rocznicy wspólnego życia w małżeństwie! Ilu doświadczony, dzieci wyrośli, tak, że dzieci i wnuki już duże. Para utrzymuje ze sobą nie jest miłość, szacunek i zrozumienie, a co więcej, nie wiemy.

load...

Jeśli twoi rodzice osiągnęli tej ekscytującej numery razem, dać im urlop na pewno zasługują na to!
Powrót do spisu treści

Jak uczcić to święto

Obchody rocznicy współżycia może odbywać się w różny sposób, w zależności od kondycji fizycznej z bohaterów tej okazji. Wszakże gdyby żyli ze sobą od 50 lat, to znaczy, że nie są właścicielami mniej niż 70. Załóżmy, że twoi rodzice są w dobrym zdrowiu.

Złoty weselne organizowane w domu lepiej niż w restauracji. Będziesz bardziej wygodne, aby zatrzymać się w restauracji, ale nasi rodzice są innego pokolenia, nie są do tego przyzwyczajeni. Więc czuję się niezręcznie. Zapraszamy wszystkich członków rodziny, krewnych i starych przyjaciół swoich rodziców. Będą zadowoleni, aby udostępnić tę uroczystość z kochających ludzi. Zapytaj rodzinę i przyjaciół, którzy byli na ślubie swoich rodziców, aby przygotować z wyprzedzeniem i zapamiętać kilka ciekawych momentów, które miały miejsce w tym dniu.

Przykryj stół, ozdobić go w odcieniach złota. Nie zapomnij do dekoracji mieszkania. Dom powinien być wakacyjna atmosfera!

Przygotuj wcześniej muzykę, toasty, gratulacje. Dzieci mogą nauczyć się dotykać wiersze urodzinowe. Niech każdy członek rodziny będzie pamiętał jakąś zabawną historię rodziny, ciekawą imprezę. Napełnić dzień w jasnych wspomnień. Niech twoi rodzice wiedzą, że te 50 lat nie mieszkali razem na marne, że ich dzieci miały szczęśliwe dzieciństwo, że wnuki są z nich dumni.

load...

Jeśli tak się stało, że zdrowie swoich rodziców i ich kwot nie pozwalają święto dla całego świata, a potem po prostu dać rodzicom pełnej uwagi.

Pokaż im, że ich kochasz, a są one bardzo drogie. Przedstawił je z pewną miłą pamiątkę.


Powrót do spisu treści

Złote wesele: zwyczaje i tradycje

Najbardziej powszechną praktyką – wymiana złote pierścienie. Uważa się, że po 50 latach wspólnego życia bohaterów okazji musi przejść swoje dzieci pierścionki ślubne lub wnuki jako dziedzictwo rodziny i położyć się do siebie w nowej palcu złoto.

Kolejną miłą tradycją: córka powinna nosić szal na ramionach matki, związanych z nici koloru złota z ich rąk. Należy jednak być przekazane jej podziękować za mądrość, za to, co było zawsze.

No i najbardziej nieśmiałe tradycji – taniec „młodych”. Przygotuj wcześniej powolną muzykę liryczną, ten, który twoi rodzice rzuca przyjemne wspomnienia. Goście się za ręce i stanąć w kręgu, a mąż i żona tańczy powolny taniec. Na koniec parę taneczną obsypany „złota” – folią serpentyn, blichtr, specjalnymi plastikowymi złotymi monetami.


Powrót do spisu treści

Jakie prezenty dać

Jest oczywiste, że w tym dniu to logiczne jest, aby dać artykuły złota. Rodzice dali złote pierścienie, które wymieniają między sobą. Może to być na pierścieniach grawerowane z datą ich ślubu, nazwiska, lub jakiegoś symbolicznego wyrażenia dla nich. Można nadać różne ozdoby z metali szlachetnych. Jeżeli rodzice nie noszą biżuterię, dobry prezent byłby usługa pozłacane.

Dobre i odpowiednie prezenty: zegarki, obrazy.

Ale najbardziej przyjemny prezent dla osób starszych – to emocje . Dodać dużą gazetę ścienny ze zdjęciami. Jest mało prawdopodobne, że twoi rodzice mają zdjęcia ślubne, ale można na gazecie przedstawiać ich wspólne życie, wszystkie ważne wydarzenia, które miały miejsce w rodzinie. I przez wiele lat mieli zgromadził dużo!

Jeśli twoi rodzice są pogodni i w dobrej formie fizycznej, można dać im wycieczkę do jakiegoś domu wakacyjnego. Zmiana środowiska jest korzystna dla wszystkich, ale dla osób starszych jeszcze bardziej.
Powrót do spisu treści

Jak świętują złote wesele w innych krajach

Jeśli chcesz urozmaicić obchody, można dowiedzieć się, jak złote wesele obchodzone w innych krajach.

Według tradycji katolickiej, „para” może powtórzyć ich ślubu, ożenił się ponownie w kościele i przysięgę wierności. Jeśli rodzice nie są małżeństwem, możesz zaprosić je za mąż w dniu ślubu ich złotym. I nawet kiedy, jeśli nie teraz?

W niektórych krajach, złoty ślub obchodzony w taki sam sposób jak zwykły ślub. Organizowany wspaniały triumf „bride” nosi białą suknię. Jeśli twoim zamiarem jest zorganizowanie uroczystości, należy zapytać o pozwolenie i rady swoich rodziców. Mimo to ich święto.

load...