5 sposobów, aby bawić dziecko w przerwie wiosennej

Nie daleko od szkolnej przerwy wiosennej, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak się bawić i spędzać czas. Wybraliśmy dla Was 5 ciekawych i kolorowych opcji, które na pewno cieszyć się nie tylko dziecko, ale będzie można zabawić i.

load...

 „Lekcje przetrwania” to komedia rodzina w filmie 24 marca

 Przygotuj się, aby zobaczyć kinoinstruktsiyu dla początkujących bohaterów! Żenia Aistov – brutalny przystojny i ozdobny pilot. On wie wiele o życiu i kobiet ceniących swobodę i … nie lubi dzieci. Raz był dowódca samolotu, a teraz kontroluje mały samolot, dostarczając towar do egzotycznego kurortu. Gdy już rozbił się na bezludnej wyspie. Ale najgorsze, co się z nim na wyspie jest 8-letni chłopiec, zabawny i drętwy Kohl. Tak zaczęła się tej zabawy „gra” na przeżycie … Obsada – gwiazda serialu „Molodezhka” Denis Nikiforov, utalentowany kinoyunior Ilya Kostikov i Ekaterina Volkova (serial TV „Voronin”).

 Międzynarodowy Festiwal iluzji „Golden magii XXI wieku”, 26 marca, 19:00, Crocus City Hall

Dziesięć gwiazd świata magii z różnych krajów prezentują swoje fantastyczne umiejętności na Międzynarodowym Festiwalu Drugiej iluzji. W tym roku organizatorzy postanowili skupić się na „spektakularnych iluzji.” Wśród uczestników będą również nowy zwycięzca Mistrzostw Świata Magii. Mistrzowie sztuki iluzji odbędzie widzów w jego niesamowite wszechświata, gdzie rzeczywistość i fikcja są tak ściśle ze sobą powiązane, że jest to praktycznie niemożliwe do rozróżnienia między nimi. Mogą one być w stanie przechytrzyć społeczeństwo, które będzie realizować obrazy stworzone przez wyobraźnię, i to jest możliwe, że publiczność nie pójdzie na temat iluzji i próbować przeniknąć tajemnicę swoich narodzin. Ale pochopne wnioski mogą być błędne i prowadzi do bardziej subtelne oszustwa … Dla iluzjonistów gotowe do ogromnych starań, aby zachować swój prestiż.

load...

„Niewidzialni przyjaciele”, gra miała premierę 26 marca, 19:00 MTYUZ

Magiczna opowieść o słynnym Alana Eykborna, podbił Broadwayu, MTYUZ scenie. Lucy dziewczynka straciła dwóch światów: realnego i wyobraźni. Obrażony przez rodziców, nazwała inną magiczną rodzinę. Rzeczywistość nie jest wystarczająco dobre dla Lucy jest zły, a ona dostaje wszystko, co może tylko pomarzyć nastolatek: uroczo doskonałej dziewczyną, atrakcyjną brat, troskliwego ojca, promienna wypoczynku, a nawet zdolność do rzucania czarów. Ale jest idealna rodzina może stać się rodzimy? Jest to wzruszająca historia o wychowaniu zmysłów, dziecko dorasta, o ciężkiej nauki przebaczenia i miłości rodzimych ludzi.

 „Book Week dla dzieci” w Państwowym Muzeum AS Puszkina, do dnia 31 marca,

Teatralny interaktywny program „Book Week dla dzieci” w Państwowym Muzeum AS Puszkin – cykl spektakli opartych na baśniach na podstawie AS Puszkin, polskie bajki ludowe i dzieła klasycznych pisarzy pierwotnego programu szkolnego i pozaszkolnego programu odczytu. Przed każdym występem goście czekają na interaktywny program, w którym młodzi goście i ich rodzice podróżują po salach muzeum, za pomocą znaków bajki w ciekawej formie meczu dotknąć tradycje kultury narodowej i do zapoznania się z muzeum. Czas trwania każdego programu – około 1h. 30 min. (40 min – programu gry,.. 45-50 minut – występ).

 Wystawa „Sportland – terytorium dzieciństwo” w Centrum wystawiennicze w pawilonie №69, marzec 31 – 03 kwietnia

Najbardziej popularnym wydarzeniem w Polsce wystawa, stworzony dla dzieci i dzieci w imię! Na „Sportland” każde dziecko będą mogli wypróbować nowe formy twórczości dla niego i znaleźć coś dla siebie w nadchodzących latach. Elektronicznych i komputerowych, sportowych i na zewnątrz, edukacyjne i gry planszowe, puzzle, zestawy konstrukcyjne, najbardziej zaawansowane i ekscytujące sport, i oczywiście – wszelkiego rodzaju hobby, które można sobie wyobrazić! Wszystko to może i powinien być sądzony w przypadku – z pomocą profesjonalnych instruktorów i twórców samych, zabawki i sprzęt sportowy gier.

Goście mogą zapisać się do swoich ulubionych miejsc, klubów lub kluby i inne najlepszych nauczycieli i specjalistów. I że, być może, najważniejsze – aby pomóc odkryć talenty swojego dziecka i dowiedzieć się, co jest interesujące dla niego rzeczywistości. Więc – uczynić go trochę szczęśliwsi.

load...