5 śmiertelnych błędów pływających odchudzanie

Zawartość

Tej wiosny mam, że tak powiem, wyciągnąć do korzeni. Wiesz, wszystkie te piloksy opon z baletów. Chcę czegoś prostego, a także odważniki lub pływanie. I na pewno optymistyczne, ale trudno wśród czytelników tego bloga do czynienia z taką bandą ciężarami, więc porozmawiajmy o ziemię, a dokładnie – na wodzie. Pływanie na odchudzanie – to także wspólne miejsce zalecenia, które chcą schudnąć, jak, na przykład, spacery lub w kucki. Większość forów tylko wspomnieć o obręcz i wszystkich trenerów sprzedaży w sklepie telewizyjnym. Pierwszą rzeczą, która przychodzi mi do głowy – jest trenerem szkoły moja siostrzenica. Genialny nauczyciel i nehudenkaya w ogóle, pani. Najwyraźniej nie będzie pływanie szczupła?

load...

[Powrót do spisu treści]

„Pływam i muszę węglowodanów. Ton”

Ból i smutek utraty wagi z obciążeń cyklicznych jest to, że wszystko, co napisano na temat żywienia w sporcie, jak pływanie, bieganie, jazda na nartach, jazda na łyżwach, jazda na rowerze nie jest do utraty wagi, i optymalizacji wyników sportowych. Dobry pływak – nie tylko karmione pływakiem, ale także człowieka z pełną „glikogenu składach.” Dlatego zawodnicy powinni jeść prawie biały chleb z dżemem po każdym posiłku. I działa, zwłaszcza w połączeniu z 3-5 godzin każdego dnia szkolenia.

Dobrze nastrojony sprytny Splash 3 razy w tygodniu przez 45 minut są konieczne na wszystkich innych węglowodanów – powolne. Jednakże korpus wynika z wyżej wymienionych trudności. Zauważ, jak chcę, delikatnie mówiąc, nie jest to po treningu? Regulacja uczucie głodu jest możliwe i konieczne. Przed objęciem jedzą czystego białka – tu i tak tylko kawałek mięsa, lub jego część twaróg lub tofu w porządku. Najważniejsze – do jedzenia to na godzinę przed treningiem, a nie bardzo duża część tego „Rock nie pociągnął na dno.” Po – po kilku godzinach regularnej diety zjeść lunch lub kolację. Dzień szkolenia, jeśli nie bardzo twarde cukierki, suszone owoce mogą żuć. Najważniejsze – nie bezpośrednio przed lub bezpośrednio po treningu. W pozostałe dni – jemy na diecie, jak zwykle, nie więcej „białek do węglowodanów”.

[Powrót do spisu treści]

„Pływać, a ja nie potrzebuję Siłownia”

Uderzające jest szeroko pływakiem, nawiasem mówiąc, uzyskuje się nie tylko poprzez stylem klasycznym, kraul i motyla, a to głównie z powodu specyficznego GPP W większości odcinków „wodna” lub jest poważnie zaangażowany w gimnastyce, a nawet odchylić do tyłu, ramiona i nogi w siłowni. Jeśli chcesz dowiedzieć – idź i zajmują obciążenie zasilania. To ona, a nie legendarny powolność pływanie dla odchudzania tworzy piękny i mięśniowy gorset „przyspiesza” metabolizm na poziomie, który będzie ostatecznie w stanie jeść jak normalny człowiek, a nie innego ogladyvatsya wyimaginowanego modelu płyty. Pływanie pomaga odzyskać szybciej po „życie” i spalić więcej kalorii. I będzie to pozytywnie wpłynąć na stan kręgosłupa i stawów. Cóż, ramiona, tak, oczywiście, będą tłoczone.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Pływać lub pchania na krawędzi, to nie ma znaczenia”

Panie, którzy chodzą ze mną w basenie w porannej zmianie! Należy oderwać się od obręczy, zmienia się bardzo niewygodne podczas obracania na końcu toru, niezbędne jest, aby zadzwonić do nogi osoby na twarzy. Ale poważnie, The „tolkuschihsya” ma swoją motywację – po pierwsze, mówią do siebie i wzmocnić mięśnie języka, a po drugie, oni naprawdę wierzą w to, co można dostać się tam przelewanie „masaż wodny i pozbyć się cellulitu.” Szczerze mówiąc, dystrybutorem takich dekadenckim nastroju będę się pływać z tablicą. Kilometry jako 5. W rzeczywistości, to był masaż masaż uczucie powinno być coś w duszy Charcota. Kto nie był na tej procedury – jest to gdy oczy spontanicznie przelewać łzy. Ból, jak wiadomo, nie emotion antycellulitowy Właściwości strumienie wody pod ciśnieniem 7 atmosfer. Z „zgniatanie wibrującej transportera”, które reprezentują tak wiele pań na krawędzi nic takiego się nie dzieje. Cellulit, nawiasem mówiąc, pójdzie sama, to tylko, aby nauczyć się pływać.

[Powrót do spisu treści]

„Pływam odstęp, co oznacza, że ​​mogę zdobyć na wszystkich innych zasad ZOZha”

To jest zupełnie nowym zjawiskiem. Niektórzy guru sportowych aktywnego rozpowszechniania informacji o korzyściach płynących z przedziału cardio, a prawie wszystko o zagrożeniach. I pamiętaj, stare studium o spalaniu pływaków włókien mięśniowych, biegaczy i grono krossfitovsky Demotivators z wyczerpanej maratończyk. Większość z nas, na szczęście, nie jest zagrożona ze zmęczenia, ale to przedział nurkowania należy wiedzieć, że:

  • To działa tylko wtedy, gdy można zrobić zakres szerokopasmowy jest naprawdę co sił granicznych. Problem polega na tym, że gidropulsometr w naszym regionie – rzadka rzecz i użyć go, aby być uczciwym, szalenie niewygodne. Osobiście uważam, że można to zrobić po prostu – jak pół żagla toru „, że nie ma siły”, drugi – nieco zwolnił i „z powrotem” – zmniejszenie stylem klasycznym;
  • To działa tylko wtedy, gdy nie rozumiemy słowo „wakacje” dosłownie. Nie najeść się ciepłym firmy bortike- tam masaż antycellulitowy / snooping atrakcyjne ciała płci przeciwnej. Pływać. Powiedzmy, że robisz prędkości interwału motyl, „odzysku” – freestyle i rozrywka – żabka lub wcale, jak dziecko „żaby”.

Interwał pływaków, nawiasem mówiąc, jest to konieczne ze zdwojoną siłą do przestrzegania tych zasad, które są czasami tak chętni bramkę. Siedząc w nocy zabawki online, nie jest dla ciebie – po odstępach organizm potrzebuje do odzyskania, w tym SLEEP 8 godzin dziennie. Jeśli nie spać – cierpi nie tylko na układ nerwowy i układ odpornościowy, ale także szybkość procesów metabolicznych. A jednak – apetyt rośnie.

[Powrót do spisu treści]

„Dzisiaj pływałem, jutro było jak”

Ściśle rzecz biorąc, jeśli jest – plan treningowy, nie ma tu mowy o pomyłce. To znaczy, jeśli w każdym przypadku można dokonać pewnej intensywności cardio dziś, ważne jest to, że zawsze był po prostu pływania. Znaczenie tego błędu jest to, że intensywne przerwa lub „bezpośrednie” voyage często zastępują niejasne spacery po parku, a wraz z shavermoy lub lody w pogotowiu. To jest czysto psychologiczna. Basen jest postrzegana bardziej jako rozrywkę, nieuwagi, a nie jako oddzielne ćwiczenia. Spacery z jedzeniem – zbyt fun-rozproszenia. Okazuje się, że zamiast spalania kalorii, mamy im aktywnego zestawu. Nawet jeśli nie jeść podczas spaceru, zakupów lub „2 przystanek walking” – nierówne wymiany. Chcesz wymienić – stosowanie spaceru lub jazdy. Dla porównania, tutaj jest stosunek CrossFit Endurance

  • „200 m pływania wymienić 800 metrów biegu, jeśli obie opcje w odniesieniu do prędkości i 1 km w przypadku powolnej żeglugi i” jogging „”

W ogóle, jeśli zdecydowaliśmy się pływać, a następnie trenować z pełnym poświęceniem i może pochwalić się nie tylko wspaniałą figurę i piękne ruchów niemal na każdej plaży świata. Powodzenia!

load...