5 rzeczy, których nie powie nikomu o treningu siłowego

Zawartość

Chcesz poznać prawdę? Mamy tendencję do odrzucania wszystkich nowych i wielokrotnie uciekał ze zwykłymi środkami. To nie działa na pierwsze wyższe wykształcenie? Zdobądź drugi jest prawie taka sama, bez myślenia o wykonalności. Nie diecie pochodziło z innego dietetyka kardiologii? Sprzedam następujące książki z gospodyń domowych, przypadkowo otworzył Najprostszym sposobem, aby schudnąć. W każdym razie, dana osoba dąży chodzić same ścieżki. W fitness, prawdą jest, że nie działa. Z biegiem lat, powtarzane ładowania staje się w końcu tak dobrze znane, że na ogół nie powoduje żadnych zmian. Dieta, która bardzo pomaga, ponieważ w 25, nie jest w pośpiechu, aby być równie skuteczne w 38. Zwykle zaleca się robić trening siłowy, aby uwolnić metabolizm. Więc dla niektórych, że tak powiem, specyfiki procesu podwyższania powinny być moralnie przygotowany z wyprzedzeniem.

load...

[Powrót do spisu treści]

Będziesz stale głodny

Chciałabym napisać coś miękkiego, na przykład „mały apetyt wzrośnie, ale to będzie tolerowane”. Nie jest to jednak do końca prawda, ale raczej do końca prawdą, zwłaszcza dla tych, którzy nadal są niesymetryczne karma i wierzy we wszelkiego rodzaju czczo dni 2 tygodnie długich.

To właśnie z powodu apetytu skoki dla początkujących i nie dają pierwszą procedurę włączania zasilania. Podczas spaceru wzdłuż ścieżki lub nawijać kilometry na stepper, ciało dostosowuje się do zwiększonego wydatkowania energii, zbyt, a nie na „komórkowa”, jak i na poziomie behawioralnym. Upraszczając, można dowiedzieć się mieć trochę więcej bez odczuwania straszny żal.

To „więcej” może pracować dla Ciebie lub przeciwko Tobie, ściśle mówiąc. Weź więcej cukierków w herbacie – równi pochyłej, która prowadzi do przejadania „pikantne” żywności, ale dodać białko do diety, przynajmniej twaróg i przydatnych zwyczaj stawiania tofu lub krewetki w sałatce-bardzo proste i nawet poziom.

load...

Liczne propagandowy styl życia w duchu „bikini” nie bez majstrować przy 5-6 posiłków i wiele przesiewaczy i pojemniki. Początkowo było to dieta wysokobiałkowa z ułamkową najprostszych przetrwać wahania apetytu.

[Powrót do spisu treści]

Poczujesz ból w mięśniach

Ponadto fakt, że jest to „przyjemne” – to tylko na poziomie moralnej satysfakcji z wykonanej pracy w pokoju działa. Pierwsze trzy miesiące są zwykle boli wszystkich, zawsze i we wszystkim. Cóż, zakładając, że nie masz specjalnego trenera alfabetyzacji, który sprawia, że ​​bardzo miękkie wprowadzenie do treningu siłowego.

I, niespodzianka, informacja, że ​​ból jest spowodowany przez kwas mlekowy nie jest naukowo potwierdzone, tak wiele manipulacje przez jego „Burn-in” z obowiązkowym cardio i kończąc rozmycie kończyn z kremem arniki, nie wiele z pomocy. Nowoczesna teoria bólu mięśni, jest fakt, że uczucie bardzo mikrourazy spowodowane do tkanek i „traktowany” tylko przez czas. Dobrze lub różnych metod, przyspiesza regenerację. Masaż, sauna, sauna na podczerwień, a nawet tutaj będzie działać lepiej niż reszta manipulacji, i tylko ze względu na zdolność do przyspieszenia krążenia.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczysz mniej, a nie więcej

Ogólnie rzecz biorąc, „spalić kalorie stosując trening siłowy” – nie dla początkujących. Jedyną rzeczą, która może doradzić – szkolenie w zakresie wytrzymałości elektrycznej gorącym żelazem, to jeśli chodzi o pracę, za pomocą którego tworzy znaczny deficyt. Ale tutaj wymaga relatywnie „nenovichkovye” wagi, aby uzyskać właściwy efekt w najszerszym.

W ogóle, jeśli jesteś przyzwyczajony do uruchomienia 2 godzin lub uczestniczyć szkolenia grupowego „luzem”, mają do czynienia z pewnym poczuciem niekompletność wszystko, co się dzieje. I w tym celu będzie się w umyśle, a nie w rzeczywistości. W rzeczywistości, stosując podejście „zrób jak najwięcej podejść wszystkich ćwiczeń,” nie dostaniesz niczego dobrego. Czy to przepracowanie. Dlatego trzymać się planu, a także z chęci walki trenować godzinami wysiłkiem.

[Powrót do spisu treści]

Będziesz stale myśleć o treningu i szkolenia

Odchodząc od tematu – wielu nie podoba aerobik krok, ponieważ jest to niezbędne do myślenia. Tylko nie iść – nie pamiętam nawet. I efekt przeciwny. Niektórzy po prostu kocham steppery, elipsoidy i innych urządzeń, ponieważ, jak czas nie myśleć. Typowo, moc pozostawia mieszane uczucia – musimy pamiętać wszystko, od technologii do sekwencji.

Jest to prosty fakt prowadzi większość początkujących w rękach osobistym trenerem. Ponieważ nie jest to konieczne, że się z nim. Ale i tu nie ma podwójny efekt. Dobry trener – który wyjaśnia, pokazy i sprawia, że ​​można zrozumieć, jak to się robi to czy tamto ruch, a nie taki, który sprawia, że ​​można zrobić niezrozumiały ciąg w kółko, a nie zbyt wiele uwagi, aby upewnić się, że są świadomi co i jak pociągi.

[Powrót do spisu treści]

Poznasz nowe

Tak, nawet squat będzie miał inny, niż w zajęciach aerobowych grupowych. Powiem ci straszną tajemnicę – Celem większości z nich – aby można odwiedzić klub fitness, trochę poprawić swoją wytrzymałość i regularnie spędzają kalorii, niż osiągnąć imponujące wyniki w szkoleniu. Oraz poprawić sylwetkę, nawiasem mówiąc, też.

Więc pierwszą rzeczą, którą zobaczysz … to, czego nie wiedzą nic na temat szkoleń. Nie wiem, co może zwiększyć ciężar na początku, i nie wiem, czego się spodziewać szybkich rezultatów w duchu „2 miesięcy i jestem dość” Tylko przeszkoleni i dość szczupła, mówią, charakter ludzi. A wszyscy, co robić? No, nic – trenować i czekać. W przeciwieństwie do różnych urządzeń w celu poprawy kształtu ćwiczeń siłowych zawsze działa.

W rezultacie, dowiesz się, że trening siłowy – podstawa treningu, nawet jeśli ulubionego sportu, takich jak bieganie czy jazda na rowerze. A kiedy mówimy, świadomość tego faktu przyjdzie wam wszystkim … po prostu zacząć. Zaczniesz pracować na wynik, niezależnie od tego, jak trudno jest podana i jak to jest konieczne „dużo myślenia.” I wiecie co – nic poważnego w tym procesie. I nie „zombie sprawności” nie będzie. Pamiętasz, jak uczy się prowadzić samochód? Proces jest prawie taka sama – a czas żądając zasobów ciała i mózgu. Ale nie stać samochód zombie. I wtedy wszystko będzie zbyt niekoniecznie dobre.

load...