5 prostych pomysłów, aby osiągnąć swoje cele fitness

Powiedzmy, że starają się schudnąć, lub odwrotnie, do nabycia masy mięśniowej. Bez jasnego planu działania, złamane czasu i precyzyjnie sformułowane, nie jest to coś więcej niż tylko sen. Różne źródła gwiaździste doradzić nam spisać swoje cele na papierze, wklej ten papier, pulpit, a to wszystko działa dobrze … aż dojdziesz do okoliczności życiowych. Na szczęście „treasure map” i kawałek papieru z celami – to nie wszystko, co możemy sobie pozwolić, aby zaoferować.

load...

Nagraj ćwiczenie do kalendarza

Jest mało prawdopodobne, że piszesz referat listy rzeczy do zrobienia. Większość ludzi po prostu zrobić problem w kalendarzu smartfonu. Więc jeśli istnieje „hang out” szkolenia, to nie ma znaczenia, w domu lub w sali, a nawet na ulicy, są szanse, że nie chodzą, nie chce być jak zamiast do centrum handlowego lub pójść nawet bezużyteczne, ale przyjemne czynności, To będzie znikomy.

Planowanie może być różny:

  • Mówiąc, jeśli nie lubisz wykonywać, i bardzo zmęczony w pracy, to lepiej wybrać coś mały i dyskretny, że można zrobić każdego ranka. Oto podczas ładowania jest lepsza niż brak aktywności fizycznej przypadek;
  • Ma centrum fitness z odpowiednich usług w budynku, w którym pracujesz? Plan musi raczej jedzenie, nie tylko treningu. Można udać się do przerwy obiadowej lub zaraz po, a nawet przyjść w ciągu godziny „przed” jak nie będzie zebrać wszystkie korki;
  • Pociąg w godzinach wieczornych? Miejsce i czas i miejsce, i przypomnienia 2 godziny, aby uniknąć iść po pracy, spotkać się z przyjaciółmi, a nie obowiązkowe szkolenia

Kalendarze są wygodne i tych, dla których problem nie jest prawdopodobnie „Remake”. Ci z nas, którzy mogą być nazywane sprawności uzależniony od nich wyraźnie zobaczyć, gdzie ukryte „ekstra” szkolenia.

Zapisz cele poprawnie

Nawet jeśli celem jest mierzalna i osiągalne, ale jesteś zaginiony kawałek papieru z nim, prawdopodobieństwo, że będzie rozproszony i zapomnieć o swój cel osiągnie 100%. Różne tablice z przypomnieniami, rachunki i wszystko inne, według psychologów, do pracy, a jeden z moich przyjaciół, poważne fad diety, aby przygotować się do konkursu, papier zatrzymany bezpośrednio na cele pojemników na żywność. I wiesz, że przygotowane i przeprowadzone, pokazując doskonałą formę.

load...

Więc rekord – to połowa sukcesu. Mamy jeszcze przełamać swój cel w krótkim okresie, aby osiągnąć cele i utrzymać każdy rekord w zasięgu wzroku.

Zrozum wcześniej z rodziną i współpracownikami

Szczerze mówiąc, zaskoczyła: „Co, dzisiaj jest niedziela, wrócić do swojego pokoju, to?” Słyszę prawie co siódmy dzień tygodnia, to pierwszy dzień cyklu tygodniowym, ponieważ pokój jest prawie za darmo w niezbędnych godzin do mnie. I słyszę to od członków ich rodzin, niż na wczorajszym znanym psem przez witryny, które szczególnie mi się podoba. I trochę więcej uczciwości – nawet jeśli zostali poinformowani o całej tej utraty wagi i nie trzeba, aby wysłać „Oreos” i kupić masło orzechowe z syropem kukurydzianym, wysyłasz je i kupić. I próbują narzucić sałatkę przy każdej okazji.

Dlaczego powinniśmy umieścić świadomi? Następnie, aby ludzie wokół ciebie uświadomić sobie, że zaczął go jako poważnego i dorosłych zdrowia, a nie jako zwykły diety dla wyjścia z mody w spodniach. Następnie .. Propozycje Pyrozhkov nie staną się mniejsze, ale będą one mniej inwazyjne. Co oferują, jeśli sami wiedzą wszystko? Jest to kompetencje społeczne. My „nie są karmione” jest utożsamiane z niekochana.

Zatrudnić

Trenerem. Nie to, że był zaangażowany w autopromocji, ale niektóre rzeczy są trudne do zaplanowania niezależnie. Zwłaszcza jeśli masz spadać dużo masy, a następnie zbudować „zupełnie inny” figurę. Łapanie się na własną rękę i dużo czytać w internecie, będzie stale „przenieść się” do wszystkich nowomodna technik ćwiczeń, które mają tylko. I nie udać się do celu, do którego autor uważa za istotne. My jednak pamiętać, że „szkolenie do pompowania coś” w połowie drogi do utraty wagi, a połowa – rozrywkowych.

W każdym treningu z trenerem będzie tylko bardzo brak motywacji faceta. … Albo tych, którzy chcą poważnie podnieść w typowy klub fitness, sztuki, koncentruje się na zmniejszenie masy ciała i jego potrzeb, a nie znaleźli jeszcze partnera treningowego dla duszy.

Ale planuje odnowić i pomóc postawić cel w roku – to całkowicie coachingu. Jeśli masz wątpliwości, większość z kalorii i porcje, niż z podejść i powtórzeń, a nie ma nic złego, aby zapoznać się z najczęściej stosowanego zdrowia dietetyka.

Znajdź partnera treningowego

Poważni ludzie cenią partnerów treningowych niemal więcej niż ich małżonków. Tak, wiemy, wszystko, co możemy zrobić w szafie, strzelaj, uprzęże. Ale stojak moc nie wesprze was, gdy więcej niż cokolwiek chce zakończyć trening wcześnie, i uciec do szatni, gdzie jest to możliwe, aby płakać nad nie dostać ćwiczeń, albo kopnąć nogą kosza na śmieci. A ona nie widzi, gdzie pasek idzie w złą stronę, albo że jesteś naciska jednej strony szybciej niż inni. Wszystko to może i trener, ale zwykle jest więcej zabawy z przyjacielem. Ponadto usunięto problem wykluczenia społecznego początkującego amatora mocy I razem jest to bardziej wygodne, aby pobrać darmową sprzętu. Możesz szukać nie tylko wśród osób o podobnych parametrach, ale także wśród tych, którzy są silniejsi. Będzie to zachęcić i zmotywować Cię dużo więcej

Ogólnie rzecz biorąc, zawsze można interpretować prostych wskazówek, tak aby służyły twoim celem jest, a nie być tylko kolejną informację, że przewijane znaleźć ładne zdjęcia z audiencji dla pożądanego nastroju.

Elena Selivanova

load...