5 oznak, że szkolenie grupy – to strata czasu

Zawartość

„Nasze spalanie tłuszczu ćwiczenia pomogą Ci schudnąć w lecie!”. „Lekcja ta pozwala na zmniejszenie rozmiaru talii o 5 cm miesięcznie!” „Z tego szkolenia nie trzeba przejść na dietę!”. Czy wierzysz? Prawdopodobnie dlatego, że większość z tych haseł nie przeszkadza najgorszych ludzi w branży marketingowej. Efekt podwaja atmosferę klubu fitness, gdzie wszystko jest jasne, nowe, piękne. A teraz trzeba przejść do innej klasy mistrzowskiej na skręcanie w rolce, a następnie zastanawiać, dlaczego ćwiczenia nie działa. Niektóre klasy są tworzone … nie, aby być z nimi uporządkowany, i po prostu rozwijać ludzki zwyczaj regularnie coś zrobić ze swoim ciałem. Jak nie należy mylić?

load...

[Powrót do spisu treści]

To nie cardio, żadna siła nie tańczy, bez przedziałów i ciężary

Objaw dość niejasne, ale jeśli instruktor nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: „Jaki system ciała rozwija tę działalność Jak to wpłynie na moje siły / wytrzymałości / prędkość” Najprawdopodobniej jest staromodny godziny sportów rozrywkowych, które zapewniają korzyści, Czy to kompletnego nowicjusza.

Cardio, jak pamiętamy, wzmacnia serce, naczynia krwionośne, układ immunologiczny (w rozsądnych dawkach, oczywiście), a także zwiększa zużycie kalorii. Zasilacze – zagęszczony mięśnie dać im tego samego rodzaju, co w życiu codziennym nazywa się „tonu”. „Odstępy” – pozwala na łączenie mocy przemieszczania się i pracować w celu zwiększenia wytrzymałości tlenowej. A ciężary „są w stanie wszystkich” plus rozszerzenia, i to jest chyba tylko skorupa po klasycznej prętem, z którym rozwijać całe ciało, aby zwiększyć przyrost siły i wytrzymałości jednocześnie.

Często klub kupuje 20 sztuk niektórych tanio typu nonsens ważonych hula i instruktorzy po prostu dostać pracę „Pr” nowego sprzętu jak najwięcej. Odbywa się to do dyrektora instytucji nie czują utalentowanym alternatywnie, że nie stracił na wadze. Są więc lekcje z serii „nepoymi godzinnym co.”

load...

[Powrót do spisu treści]

To nie jest joga i pilates

Gimnastyka mc poprawy elastyczności i mobilności, pozwalają wypracować mięśnie-stabilizatory. A oni, że tak powiem, sprawdzone przez wieki. „Lista” nie jest tak naprawdę asan niepotrzebnych ruchów. Pilates coś pożyczonego, coś rozwinęła się. Ale bądź co bądź, pilates „budować” wiodących ludzi przemysłowi stopni w fizjologii ćwiczeń i kinezjologii. Jest to, jak wiadomo, nie Mary-absolwent sportowy regionalne klasy szkoły badmintona.

Jednak niezależne wariacja na temat jogi i pilates są straszne, trochę więcej niż pełny. Istnieją takie cuda nauki od zwykłego braku wiedzy teoretycznej. Dzieje się tak często, gdy administracja Club „zhilit” pieniądze na szkolenia pracowników. W rezultacie, cute dziewczyna studiuje na wideo, a Internet nie może również uczyć.

Jeśli nie było lekcji „na temat jogi” w harmonogramie jest pójść jeden raz i sprawdzić, czy masz niezbędne dawka aktywności fizycznej, aby poprawić czy nie. Jeśli lekcja składa się z otarciem uchwyty oko wyznaczać aurę, siedząc w wygodnej pozycji z głębokim oddychaniem i takie rzeczy, tam w trosce o poprawę formy fizycznej jakoś dziwnie, prawda?

[Powrót do spisu treści]

Lekcja przypomina klub procentowej dla gospodyń

Ten grzech różnych studiach tanecznych, grup i społeczeństw w kształtowaniu klubów kobiecych. Ale „to jest najbardziej” można znaleźć również w dość rankingu klubów fitness prawie wszystkich miast na świecie. Dziewczyny razem i odstawić na godzinę treningu leniwie machając kończynami, ale dość wesoło omawiania kostiumy do przedstawień, jak usieciowany, a planuje się szyć. Wszystko jest w porządku i ładne, ale efekt szkolenia nie robi nic.

A zdarza się to zwykle dlatego, że trener jest zachęcanie do takiego zachowania, a także aktywnie uczestniczy w rozmowach, dyskusjach i debatach. To dobrze, że w tej grupie można znaleźć koleżanki i przyjaciółki. Zły – że oprócz koleżanek i przyjaciółek patrzeć nie ma nic. Więc jeśli masz ochotę sesji treningowej na kobiecych spotkaniach klubowych, trzeba dbać o wszystkich szkoleń oprócz drużyny.

[Powrót do spisu treści]

Musisz kupić suplementy do treningu pracował

Osobiście jestem obojętny na biododatkami i akceptują tylko Olej z nasion lnu i ekstraktów z adaptogens sporadycznie. Najczęstsze postacie farmaceutyczne, które są sprzedawane za grosz. Ale suplementy diety są mało pierwszy artykuł przeciętnego dochodu instruktora programów grupowych w prowincji, obdarzony darem przekonywania, ze względu na … Tao Bao i szczególnej relacji do rzeczywistości. Niektóre sprzedawców szczęścia i prawdy, wierzą w suplementach diety, niektóre – po prostu udawać. I nie wszystkie kapsułki są równie bezpieczny dla organizmu.

Jeśli powiesz, że bez Ekstrakt z zielonej herbaty, kawy, i jakieś grzyby ćwiczenia nie działa, coś jest nie tak ze szkoleniem i osoby je prowadzącej. Normalna instruktor powinien zainspirować Cię do HLS. Tak, to jest możliwe do zmiany diety, zwiększenie w okresach normalnego odpoczynku i spokojnej postawy do problemów. Cóż, na szkolenia.

[Powrót do spisu treści]

Należy stosować się do artystyczną głodówka, korzystania pracował

Wszystko nowoczesnego treningu fitness, opracowany przez naukowców, a nie w domu na kolanie, mają jedną cechę. Trzeba przestrzegać diety. Ale to nie będzie kefir lub gryki, albo niektórzy nawet głodówka. I nie będzie moda głodu przez 36 godzin dziennie, nawet jeśli jest ona odpowiednia dla wielu ludzi. Dobry trening przebiega przy minimalnym wysiłku ze strony racjonalizacji dostaw. Tak, jeśli działalność nie daje umiarkowany deficyt kalorii w 10-20% dziennego zapotrzebowania na kalorie, coś jest nie tak z samym zawodzie. Albo raczej – może kierować do rehabilitacji stawów i mobilności, czy rozciąganie, ale nie dla utraty wagi.

I jest prowadzony przez trenerów, którzy głośno i publicznego rozpowszechniania ich zaburzenia odżywiania się do publicznych ról i aplikacji. Mówię o tych młodych kobiet, które promują długie dni w tygodniu na czczo, dieta czekolady i innych aspirujących anoreksichki arsenał. Ale wśród tych, którzy lubią aerobik nie jest to odosobniony przypadek. Bądź ostrożny i ostrożny, jak to się mówi. A w razie wystąpienia problemu z wyborem, zatrzymać się na treningu Les Mills, Reebok Instytutu NASM, a nie na prace wychowanków geniuszy kondycji.

Elena Selivanova

load...