5 oznak, że pasują wycieczkę biznesowe

Zawartość

Szczerze mówiąc, uwielbiam wycieczki fitness. I „Drive” i „iść”. W swój pierwszy poszłam do młodzieży świt mglisty i było velolager dla dorosłych. Nie trzeba dodawać, że był przeciętny rowerzysta i przebiegła bez żadnych proszków dziecięcych, specjalne spodnie i innym dogodnym „pribludy”. Oprócz siniaków i otarć nabyłem silnego przekonania, że ​​reszta należy aktywnie cenna umiejętność gotować owsiankę w „resztki” z palnika gazowego i stracił 5 kg wagi w ciągu 2 tygodni. Od tego czasu przemysł uległ zmianie. Kampanie zaczął towarzyszyć samochody i wycieczki biznesowe w klasycznym sensie ma pewne podobieństwo do obozu treningowego, rekrutować żołnierzy. Jestem jednak stale do czynienia z ludźmi, którzy są nawet najłagodniejsze gimnastyka obóz powodując nieodwracalne szkody moralne. Jak nie popełnić błędu, wyjeżdżasz na wakacje? Oto portret psychologiczny idealnego siłowni klienta Wycieczka

load...

[Powrót do spisu treści]

Czy jesteś gotowy na wszelkie warunki

Organizatorzy często zwabiony pięknych obrazów z serii „Yoga by the Sea” oraz wizerunki pięknych dziewczyn zaangażowanych „akvoy” w basenie. Co się dzieje na morzu burza, deszcz i zimny wiatr, a także fakt, że po dwóch lub trzech godzin dziennie na siłowni ból mięśni w ogóle, w tym stałych trenazherka, reklama zazwyczaj nie jest. Marudzenie i chce iść do domu, na tyle dziwnie, zaczynają 2 kategoriom obywateli:

  • Elektroniczną na zawodowych sportowców i bardzo zaawansowanym fitnessistki. Rozumiem cię – nie ma nic bardziej nieprzyjemnego na przygotowaną osobę niż dzienna huśtawka pressika till you drop (początkujących – pressik zwykle odpaść i tak, na ciężkim przysiadu) oraz szkolenia w niewyspecjalizowanych dostosowana do warunków. W moim pierwszym jogi okrągły niemożliwej do mnie zły, że jego ręce zakopane w piasku w górnej części dłoni i twarzy psa w dół. To właśnie drżeć w palcach rozwścieczony. Więc jeśli masz doświadczenia, umiejętności i doświadczenie, wziąć na wycieczkę jako okazję do praktykowania w nieodpowiednich warunkach, a nie jako sposób rozwijania cech fizycznych;
  • Kompletnych nowicjuszy, nigdy nie zaangażowane w sport, a nie przyzwyczajeni do fizycznego zmęczenia i dość silny ból w mięśniach. Każda wycieczka do ćwiczeń, nawet myagonky – a 2 treningi dziennie, codziennie przez 7-10 dni

Więc cieszyć Tour pomaga … banalne gotowy na wszystko.

[Powrót do spisu treści]

Jesteś skromny w żywności

W jednym z przydatności etapów można zaobserwować dość dziwny obraz. Wspólna jadalnia, stół do grupy ludzi … maniakalno przetrzeć zupę serwetkę. Centrum informacji turystycznej, nie oznacza, że ​​będzie przygotowanie pełnowartościowego posiłku produktów ekologicznych. Często żerują na zasadzie „więcej, tanio.” I ta sama grupa serwetek, nawiasem mówiąc, zdjął margarynę Fried, dość grubą warstwę na powierzchni zupy jarzynowej z kapusta i seler. Osobiście często jeść ser i warzywa, bo gotowanie jest możliwe, i nie jest to dobre kucharzy przygotowuje Podzharkiny również nie jest możliwe. Przyjaciele-wegetarianie I serdecznie polecam wycieczki jogi. W większości żywności, tak, zrównoważone wegetariańskie. Praktyka – różnorodne i intensywne.

load...

[Powrót do spisu treści]

Nie należy umieszczać własne cele, aby schudnąć 10 kg przez 2 tygodnie

Największy ból głowy wszystkich trenerów na świecie – jest odchudzanie 10 kg w ciągu 2 tygodni. Szczerze mówiąc, bardzo cicho wam powiedzieć, że to jest prawdziwe. Po prostu trzeba mieć bardzo dużą wagę i zjeść trochę warzyw i sera, a także, aby nie uronić ani jednego treningu. A w między klasami pływać w morzu. Jednak po przybyciu domu, większość takich ekstremalnych hudeltsev otwartym, przepraszam, żołądka pit i sofy choroby. A w niezliczonej serii sałatki z majonezem i „teraz można” odwiedzić rolkach podróży sens dla celów odchudzania jest stracone.

W rzeczywistości, jeśli celem jest zmniejszenie masy ciała, trasa może dać dobry start. Można się przyzwyczaić do regularnego treningu i dostosowane do aktywności fizycznej, odżywiania. Można wybrać rodzaje aktywności fizycznej, które Ci odpowiada. Czy na pewno zresetować wagę, która będzie służyć jako dobry motywator do dalszego zdrowego stylu życia. Ale proszę, bez fanatyzmu.

[Powrót do spisu treści]

Nie jesteś fanatycznym zwolennikiem trenazherka

Większość wycieczek obejmować joga fitness, pilates, jogging, pływanie, aerobik w wodzie i regularne lekcje aerobiku. Trenazherka podnoszenia i mniej lub bardziej znaczące ciężary w nich nie jest przewidziane. Siła sportowcy często czują coś jak Guliwer w domu Barbie. Jednak może to być zabawne i fajne. Ale jeśli jesteś w 100% pewien, że nie ma radości, z wyjątkiem siłowni, na drodze, to będzie bardzo smutny. Wystarczy spróbować, aby przejść do nadmorskiej miejscowości z dobrym klubie fitness lub szukać hotelu z trenazherka. Ten ostatni jest trudniejszy, ale przyjemność będzie większa niż po stronie basenu do Zumba.

[Powrót do spisu treści]

Pozwala nosić ze sobą nadmiar komunikacji i HLS-Talk

Szczerze mówiąc, w pewnym momencie w moim życiu, ja po prostu nie miała długie rozmowy na temat zdrowego stylu życia. Szczególnie nienawidził darmowe porady na temat „jak schudnąć”. Jednakże, zapłaciłem też nie jest szczególnie lubił. Obciążenie informacji Fitness-tour zależy od trenerów i organizatorów. Jeżeli urzędnik harmonogram tam codziennie rozmowy, możliwe że będziesz stale zaangażowane w dialog tematycznym. Tak, 90% wszystkich połączeń sprowadza się do problemu „jak schudnąć i co jeść.” Bądź, że tak powiem, gotowe. Ponadto trasa jest prawie zawsze nie ma możliwości indywidualnego rozliczania i istnieje realna możliwość znacznej części swego czasu z obcymi.

Ogólnie rzecz biorąc, głównym warunkiem dla jakości wypoczynku w sprawności okrągłe – niezwykle otwarty umysł. Jeśli masz surowe poglądy na temat wychowania fizycznego i sportu, być może trasa nie będzie się podoba. Ale chcąc otrzymać pomoc lub wakacje spa, moim zdaniem, lepiej iść do starego dobrego ośrodka, ale nie na wycieczkę z uprzedzeń sportowej.

load...