5 oznak, że nie trzeba tego BAA

Zawartość

Suplementy – nie zawsze jest złe. Lubię wieczne gipotonik-astenik zaakceptować nalewki kursów Eleutherococcus. Gdy trzeba było przygotować się na 10 km, nie gardzi lewisia wyciągu i żeń-szenia. Dobrze, i witaminy, oczywiście, kupić i wypić. I olej lniany. Ale wszystko to, powiedzmy, biorę zgodnie z zaleceniami lekarza, kursów i bez fanatyzmu. A te rzeczy mają poprawić odzysku i wydajność. Ale nie sądzę, że jakaś z wynikami Jestem wdzięczny do nich. Suplementy diety w rzeczywistości może być przydatna dla niektórych zadań, ale może – nieść chaos, zniszczenie i uszkodzenie ciała. Można wybrać 5 wyposażony jest bezwartościowe Bad. I, oczywiście, nie należy zapominać o najważniejszym – jakiekolwiek ekstrakty ziołowe, nalewki i Vitaminka muszą być zatwierdzone przez lekarza (lekarz ogólny lekarz ogólny, lekarz rodzinny, sportowy lekarz, lekarz na profilu choroby podstawowej), i nie powinno być „przypisane” do siebie, skierowane przez farmaceutę od apteki, która jest po prostu sprzedawać więcej.

load...

[Powrót do spisu treści]

BAA oferuje leczenie wszystkich chorób

Cóż, na przykład, klasycznym ’90s w tym obszarze były suplementy diety z bromelaina – ekstrakt z ananasa. To po prostu nie pisać – i serce niektóre z nich staje się jak 20-latków, a spalanie tłuszczu bez żadnych nudne tam szkolenia i ścisłych dietach głodny, a słońce świeci jaśniej, a wizja poprawia i depresja odwrotu.

Teraz na ten temat mogę myśleć o znanej ekstraktu kryształków światła i Cordyceps. Oferują one i odchudzanie, a „pomolodeniya” za nic. Szkoda, że ​​nie wyleczyć hemoroidy, ale to byłoby i świec.

Even-adaptogens roślin, uznanych za takie przez normalnego medycyny klasycznej, posiada własną specjalizację. A nawet coś takiego jak wielofunkcyjny Leuzea i żeń-szenia ma przeciwwskazań. Im bardziej różowe opisy nie wchodzą w zakres pojęcia „efekt tonikiem” Widzisz, tym bardziej prawdopodobne jest to, że wszystkie obietnice – banalne reklamy ploy.

load...

[Powrót do spisu treści]

BAA pozwala schudnąć bez diety i ćwiczeń

Wszystkie te „zabójczych bomb tłuszczu”, w rzeczywistości, decydują się tylko trzy zadania:

  • Podniesieniem system nerwowy, tak aby poruszały się coraz mniej jedzenia;
  • Wypełnić żołądek z czymś takim nierozpuszczalnego błonnika, dzięki czemu czują się mniej głodni;
  • Wydalane z płynem tonę ciała i przyspieszenie perystaltyki jelit, dzięki czemu można zobaczyć codziennie na wadze cały mniejszą wagę

Typowy konsument BUD odchudzanie przypomina klasyczne neurotyczne zachodnie seriale. Zawsze jest gdzieś biec, zamieszanie, a dostanie się do absurdalnych sytuacji, często związanych z WC.

W tej chwili nie ma jednego BUD wpływa na metabolizm energetyczny i tworzyw sztucznych, jak to jest powiedziane w reklamie. Tak, można, oczywiście, nie jest czymś, do podjęcia, ale nie fakt, że to „coś” jest naprawdę tak dramatycznie zwiększa tempo przemiany materii. Najprawdopodobniej nie jest to przypadek, a cierpienie i pędy pomiędzy „obszaru myśli” i pracy – po prostu inna forma znęcanie się.

[Powrót do spisu treści]

BAA obiecuje oczyszczenie

Ciała. Wtedy mogę sobie wyobrazić, jak mało tabletochki bajki leci palenisko ze szczotką do czyszczenia i zaczyna pocierać ubogich jakiejkolwiek niewinnej ludzkiej cienkiego. Od ten człowiek podwaja się i … biegnie w tym samym miejscu, co mówiliśmy w poprzedniej części słupka.

Żadne z zawodowym, posiadający nie tylko przekonanie, że ludzie mają ciała i znajomości fizjologii lekarz nie powie, że organizm potrzebuje dla niektórych jest oczyszczanie, dopóki nie są zdrowe, jelita, nerki i wątroba pracują a serce regularnie napędy krwi. To jest, kiedy nie ma to, że pacjent jest zasadniczo dializy lub płukania jelit, wszystkie leżące na stole operacyjnym.

Ciało – nie umywalka lub wanna do ciągłego jego „oczyszczone” Nasze ciała są całkiem normalnie zrobić tej pracy, a odpowiednie suplementy diety – nie droższe niż środek przeczyszczający i moczopędny.

Możliwe, a druga opcja – można kupić coś do jedzenia dziko niskokaloryczne, więc na nim „oczyszczone”. W takim przypadku ponownie nie mają nic wspólnego z czystością bajki. Raczej jesteś głodny, nie wyczerpując tylko „magazyn tłuszczu”, ale także mięśni. Aby być dokładnym, głównie mięśni. A po drodze wprowadzając chaos w hormonalnego i nerwowego. No tak, ale również to zrobić dla swoich ciężko zarobionych pieniędzy. I, oczywiście, strzałka wagi odbiega w lewo, ale to tylko do końca aby wykonać skok, „prawo” jest nieuniknione. I znów, a wiele miesięcy życia na diecie niskokalorycznej i różnych manipulacji ze stopniowym wzrostem wartości energii w diecie.

[Powrót do spisu treści]

BAA jest obecnie Nano-secret

Nie będę was drwi. Nie, oczywiście, że producenci, którzy nie mogą wyraźnie przekazać konsumentowi wymaganych informacji o prawie szydzili:

  • Tom, gdzie ich siedziba, oraz o tym, co ich adres prawnej;
  • Jakie skutki uboczne mogą mieć środki i jak to faktycznie działa;
  • Jakie dawki substancji czynnych (tak samo jak kofeina i GEGT) stosowane

Zamiast tego pakietu jest drukowane zestaw frazesów zwrotów takich jak „wszystkich naturalnych”, „tylko z naturalnych składników.” Tu i medycznym nie decyduje wpływu pieniędzy na ciele, nie mówiąc już o nas, fanów.

[Powrót do spisu treści]

Suplementy diety nie mogą być zakupione w

Sieci aptek. Ktoś może powiedzieć, że certyfikacja suplementy diety jesteśmy tak niezabudowana, że ​​coraz leki w sieci aptek – nie figuruje. Jednak większość środków z legalnych aptek nawet zarejestrowany na opakowaniu skład i dawkowanie substancji czynnych. I, szczerze mówiąc, być zalegalizowane do sprzedaży na terenie naszego kraju nie jest tak drogie, więc, że kwota ta była nieosiągalna. Jeżeli producent nie robi tego, że jest prawdopodobne, co najmniej, w każdym razie. On dba tylko o wzrost sprzedaży i stosowania zamiast normalnych sposobów – prace na temat składu i czystości produktu – starym dziadkiem jak wynajęcie za grosz lub „przychody przyszłych okresów” niewykształceni armii dystrybutorów.

W ogóle, jeśli decydują się na suplementy, dbać i na jego skład i celowości. Czasami dodatkowe $ 200 i prawda, to lepiej wydać na weekendowy wyjazd lub mini-wakacje. Więcej przydatnych zdrowia.

Elena Selivanova

load...