5 najpopularniejszych diet w Polsce i USA

Zawartość

Mówisz: „Chcę wiedzieć, aby schudnąć, niż większość ludzi!”. Odpowiadam: „usługi wyszukiwania, aby pomóc”. W rzeczywistości lista najbardziej popularnych diet w wersji amerykańskiej „Shape” nie jest tłumaczony tylko leniwy. Postanowiłem przyjrzeć się bliżej i porównać, czy to naprawdę tak różne mentalności odchudzające na różnych stronach oceanu. Więc pomówmy o obiektach miłości ludzi.

load...

[Powrót do spisu treści]

Paleo dieta i Dieta Dukana

W Stanach Zjednoczonych, jak wiadomo, bardziej niż miłość Paleo – diety restrykcyjnej świeżego mięsa i ryb, warzyw, owoców, owoce morza, jaja, orzechy. Pomysł diecie jest prosta – organizm ludzki nie zmieniła się znacznie od czasów starożytnych, jeśli zaczniesz jeść, jak starożytnych przodków, szybko i skutecznie schudnąć. W klasycznej Paleo nie może być dowolna liczba, wypełnienie najważniejsze – prawo żywności, a nie uczucie ociężałości.

Dieta Dukana, lider w Federacji Rosyjskiej, ścisły system niskowęglowodanowa proponuje, aby schudnąć na przemian białek roślinnych „i” dni, a następnie stopniowo powrócił do diety niektórych źródeł węglowodanów. Dr Duke, w przeciwieństwie eksperci odchudzania home-grown na białku sprawia jej klienci mają otręby i dba o różnych diet, wydając książki kucharskie.

Co to jest wspólne: ludzie lubią na dietę bez liczenia kalorii i dużą ilością odżywcze żywności (hello, mięso)

[Powrót do spisu treści]

Oczyszczanie na soki i diety Elena Makarska

W Stanach Zjednoczonych, często za pośrednictwem poczty zestawów zamówień o dobrych technologów wyciska sok z zielonej produkcji żywności. Syf to między nami dziewczynami, dość rzadkie. Cóż, można wyobrazić sobie mieszankę soku z selera i jagody? A oni kupować i sprzedawać. Ta sama dieta – ścisła dieta restrykcyjna w pewnym momencie będzie musiał zrezygnować z normalnym jedzeniem i piciem tylko soki z opakowania.

load...

Dieta Elena Makarska – gotowy posiłek, przypominający smak i treści, a Jenny Craig posiłki zamiast swoich zup domu i owsiankę. W ogóle, to jest wspólne jedzenie, ale tylko znosić małe porcje, więc nie przejadać. Sprzedaż „cud żywienia” w pojemnikach, w większości miast należy zamówić za pośrednictwem Internetu.

Jakie są podobieństwa: oba systemy poważnie ograniczyć kalorie, obiecując szybkie rezultaty. Malyshev Podstawowe menu opiera się na 800 kcal, co jest równoważne dawce dziennej lewej nodze bardzo przeciętne fitnessistki. Tak, tutaj widzimy miłość samozaparcia.

[Powrót do spisu treści]

Dieta śródziemnomorska, a dieta

Dieta śródziemnomorska – marzenie każdego smakosza. Pełnoziarniste, czerwone wytrawne wino, olej oliveovoe, awokado, tłuste ryby, warzywa, które można sobie wyobrazić, chudy drób, wołowina … Jest to, nawiasem mówiąc, jedyna dieta, zalecamy listy WHO miłości wszystkich ludzi. Haczyk tkwi tylko w tym, że nawet w przypadku Morza Śródziemnego jest to konieczne do kultywowania własnej umiar.

Ale w Rosji preferują dietę białkową i co dokładnie jest niejasna. W zasadzie, białko jest uważany nawet popularnym sportem obwodu 40/40/20. Ale w polskich stron dieta jest często ograniczenie węglowodanów do 40 g dziennie i nieograniczone zalecenie ma białka.

Co robi: znowu, bez liczenia kalorii. W basenie Morza Śródziemnego zaleca się określenie wielkości porcji „na zasadzie talerzu”, aw danym białku jest zwykle przygotowane menu z serii „100g-tego świata”, lub rekomendacja do „jeść do syta.”

[Powrót do spisu treści]

Spalanie tłuszczu lemoniada Beyonce i polskiej gryki diety

Lemoniada, szczerze mówiąc, nie zasługuje na każdy rodzaj mowy – przez 2 tygodnie sprytny autor oferuje lemoniada napój na bazie diety pieprz cayenne, syrop klonowy i sok z cytryny. Podobno na tej diecie Beyonce schudła do filmu „Dreamgirls”. Czy mam przypomnieć, że piosenkarka została wysadzona z powrotem do naturalnego rozmiaru jest bardzo, bardzo szybko?

Gryka dieta, w przeciwieństwie do zagranicznych „sąsiadów” w grupie, a przynajmniej nie nagradzać was z zapaleniem błony śluzowej żołądka. Ale jest jedna kasza tylko malutkie ilości, bez źródeł białka, bez zdrowych tłuszczów, soli, wreszcie … Nie powiem, że jest to najbardziej przydatna diet na świecie, a mięśnie na nim stracili źle i zakłóceniami po „gryka” to epicka postać, na przykład, czekolada do końca, ale nie jest łatwe, i 200 g

Jaki jest wspólny: chęć do eksperymentowania i zaufać obietnicom „schudnąć szybko”.

[Powrót do spisu treści]

Dieta ketogeniczna i japońskiej diety

Keto – wynalazek zawodowych kulturystów świata. Jednakże, został wynaleziony dla leczenia pacjentów z epilepsją. Dieta ketogeniczna jest zapraszany do czerpania energii z tłuszczu i białka i węglowodanów, aby zignorować. Niezwykle modny trend „British Science” jest dowodem całkowitego bezpieczeństwa ludzkiego keto i jego dobrej tolerancji. Każdy, kto kiedykolwiek siedział „suszenie” łosoś jest teraz śmieje się histerycznie. Widocznie ci, którzy mówią o dobrej tolerancji keto, nie jest zbyt często korzystać z umiejętności komunikacyjnych (do komunikowania się normalnie nie chce, chce się ukryć w kącie i nie spać, a jeśli obudził – zabić), a nie próbować się czegoś intelektualnego i marnotrawstwa.

„Japanese” w polskim znaczeniu tego słowa – to nie jest dieta Mieszkańcy Okinawy, ponieważ mogą one rozważyć przeniesienie amerykańskich zaawansowanych czytelników połysku. Ta dieta, przykro mi, smażone cukinia, startą marchewkę i porcja 100 gram, z jakiegoś powodu, smażone ryby. A wszystko to bez soli. Myślę, że jeśli Japończycy naprawdę karmione więc nie byłoby najbardziej zaawansowany kraj pod względem technologicznym. Byłyby one zabite. Pieniądze i kanapkę z kiełbasą.

Co zrobić: Ponownie, pragnienie szybkie rezultaty, ale z innym sosem. Ketogeniczna dieta obiecuje zakup ulgę mięśni prawie 3 tygodnie, „Japanese” – pozbycie 5 cm w talii przez 2 tygodnie. Opinii na temat obu potwierdzić, jak również innego prostego faktu – przenośności obu dietach dość kiepskie.

Tak więc, w pierwszej piątce znaleźli popularne diety … cały jeden, zalecane przez WHO i FDA. W zasadzie tylko dieta śródziemnomorska nie ograniczają makroelementy, nie wyklucza grupy produktów oraz pozwala na stworzenie zrównoważonej diety. Wszystko inne jest dość dyskusyjna, ale obiecuje szybkie rezultaty. Tak więc, nie różnią się, prosty amerykański i polki.

load...