5 najlepszych ojców Hollywood

Pomimo rozczarowujących danych statystycznych z niepełnych rodzin na tej planecie są jeszcze ludzie, którzy są właścicielami przykład dowodzi, że idealnymi Ojcowie tam. W naszym wyborem – pięciu najlepszych ojców Hollywood.

load...

Ryan Gosling

To kto jest w stanie naprawdę zaskoczyć swoich fanów! Choć Raina kochanka, słynna aktorka Eva Mendes, była w ciąży z ich pierwszym dzieckiem, córką Esmeralda Amadou Gosling Ryan powiedział prasie, że w rzeczywistości lat jak był ojcem dziecka odbioru! Jego bliski przyjaciel zmarł na raka, i przyjęła syna Ryana. Ale rok później jego biologicznym ojcem pojawił się, a Ryan stracił do sądu, więc byłem zmuszony rozstać się z dzieckiem i dać jego urodzeniu rodzice. Gosling za to była tragedia, która pomogła mu obsłużyć narodziny własnego dziecka. Ostatnio pogłoski, że oczekują oni nową Eva dodatek do rodziny. I do swojego ulubionego dziewczyny lub jeśli potrzebujesz czegoś, Ryan nadal ciężko pracować. Lato w toczenia komedię „Chłopcy z ferajny”, gdzie pojawia Gosling w roli tytułowej dla pary z Russellem Crowe. Ryan odgrywa nieszczęsnego prywatnego detektywa, który nigdy nie poważnie zajął się sprawą. Ale pewnego dnia wszystko się zmieniło, a z partnerem-bandyta musi zrozumieć niezwykle skomplikowanych przestępstw. Za niebezpieczne, ale nie mniej komiczne przygody bohaterów górskich będzie można zobaczyć w kinach od 16 czerwca.

Tom Hanks

Podwójne Oscarem aktor jest zestaw jest prosty iw dół do ziemi osoby, dla których rodzina i dzieci są najważniejszą wartością w życiu. Na początku lipca, Hanks będzie 60 lat, a jego urodziny on na pewno nie zagraża spotkać sam, bo Toma raczej wielkiej rodziny: aktor ma czworo dzieci, z których dwie zostały już dokonane szczęśliwy swoje wnuki. Chociaż Hanks uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi i wnukami, na emeryturę, zgodnie z jego planem, nie będzie. Na ekrany kin komedii „Hologram się dla króla”, gdzie Hanks gra główną rolę ojca, który miał wspiąć płacić za edukację córki. Udał się do odległej Arabii Saudyjskiej, gdzie ma nadzieję doprowadzić do życia śmiały projekt technologiczny i stać się bogatym. Ale świat arabski posiada wiele sekretów i tajemnic, które sprawiają, że bohater do przemyślenia swoich przekonań i poważnie myśleć o własnym życiu. Reżyser filmu był utalentowany Tom Tykwer, ze względu na które, między innymi, „Atlas chmur”, „Pachnidło: Historia mordercy”, a także kultowego filmu „Biegnij Lola”. Oceń współpraca Tykwer i Hanks w „Hologram dla króla” może być już w kinach!

load...

David Beckham

Być może najbardziej znanym idealny tata! Beckhamowie spowodować powszechny podziw zarówno razem i indywidualnie. Ich rodziny o wiele dzieci, mimo statusu gwiazdy zdają się naprawdę ładne, a niektóre prawdziwe. Na przykład, sfotografowany przez paparazzi Dawida stale w towarzystwie swoich dzieci, a zwłaszcza najmłodszej córki Harper, z którymi mogą spędzać godziny czasu razem. Wydaje się, że papież doted w jego długo oczekiwany córeczką i nie rozważyć wspólną rozrywką „obyazalovke”. Dla synów Dawida i stara się być nie tylko głupi przykład, ale także aktywnie wpaja w nich styl życia i obyczaje tego człowieka. Oczywiście, postanowił zacząć od tego, co robi najlepiej – gry w piłkę nożną. Najstarszy syn, Brooklyn, wykazała zdolność nedyuzhy i został zabrany do akademii piłkarskiej „Arsenał”, ale po jakimś czasie Brooklyn odmówił pragną być piłkarzem. Postanowił przekwalifikować jako model, a swój pierwszy kontrakt z agencją jeszcze podpisane. Cóż, z tego papieża, jak David Beckham, facet ma duże szanse na sukces w każdej dziedzinie.

Hyu Dzhekman

Utalentowana, seksowna i nieskończenie uroczy Hyu Dzhekman, oprócz wszystkich swoich zalet był również wspaniałym ojcem. Wraz z aktorką i reżyserem Deborra-Lee Furness, która jest starsza od męża o 13 lat, są one podnoszenie dwóch przyjętych dzieci. Para próbowała wyobrazić sobie przez długi czas ich własnym, ale ich wysiłki były bezskuteczne. Jednak Hugh mówi, że nie rozumie, co ludzie mają na myśli, pytając, czy miał jakieś dzieci przyjęte. Bo uważa je za 100% swojej! Jackman stara się spędzać z dziećmi przez cały czas swobodny fotografowanie, a strzały z paparazzi, które są niezbitym dowodem. Aktor przyznaje, że on i jego żona mieszkają w najbardziej zwyczajnym życiu rodzinnym i starają się trzymać z dala od połysku Hollywood, aby dać dzieciom normalne dzieciństwo. Choć bez wątpienia nie jest to łatwe zadanie, kiedy – stała rola Wolverine wykonawcy, tak ukochany przez fanów na całym świecie. I bardzo szybko, a mianowicie koniec maja Jackman ponownie pojawi się w ten sposób w kinach w przeboju fantazji „X-Men: Apocalypse”.

Brad Pitt

Innym przedstawicielem idealnej rodziny Hollywood człowieka i, być może, że wiele dzieci. W „Bredzheliny” (jak nazywają fani parę Jolie i Pitt) ma już 6 dzieci, a według plotek na początku lutego, para przyjęła innego chłopca, którego Angelina spotkał podczas swojej wizyty w obozie dla uchodźców w Syrii. Pitt zawsze podkreśla, że ​​nie pamięta, co wychowanków, a co jego, i wielokrotnie mówił w wywiadzie, że „ojcostwo – jest najtrudniejszy, ale też najbardziej satysfakcjonująca praca na świecie”. Według Angelina, Brad – idealnego taty, bo w kontaktach z dziećmi, woli siłę dyplomacji i wie, jak się zachować w sytuacjach awaryjnych. Rodzice z wielu dzieci, nawet dzielone z kluczem publicznym zestawu reguł, które trzymają w wychowaniu dzieci. Według Pitta, najważniejszą rzeczą jest nie zmuszać dzieci do swojej wiary i nie wywierać presję na nich przy wyborze zawodu i stale doskonalić siebie, aby być przykładem dla swoich dzieci.

load...