5 najlepiej jogi dla początkujących odchudzania

Zawartość

Joga może być bardzo dużo. I robisz to – prawie wszystko. Jeśli masz tylko pół godziny dziennie i 2 metrów kwadratowych powierzchni w mieszkaniu, można ćwiczyć. A jeśli nie, można w końcu pchnąć stolik i ograniczyć czas „spada do nikąd” do dyskusji sukienki raz odpowiedników. Dopóki nie znalazłem szkołę lub studia, proponuję przeanalizować prostych asan te z udziałem maksymalnie mięśni do minimum czasu. Sekwencja ta przeznaczona jest dla początkujących, i przyczyni się do wzmocnienia centrum ciała, poprawiają trawienie i optymalizują metabolizm. I to przyczynia się do zmniejszenia objętości środka korpusu w dość krótkim czasie. Aby przyspieszyć ten proces, który ma pomóc przemyślane podejście do żywienia i zwiększenia codziennej aktywności.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak te ćwiczenia

Trzeba będzie regularną matę do jogi i wygodne ubrania. Wywietrzyć pomieszczenie przed klasą. Technika jogi wymaga robiłeś na czczo, w przeciwnym razie trudno będzie odczuwać połączenia między mięśniami. Skoncentruj się na odczuciach i odbywa się co stwarza 5 oddechów.

[Powrót do spisu treści]

Jak oddychać podczas jogi

Na początek, zrobić proste ćwiczenie. Usiądź wygodnie z wyprostowanym kręgosłupem, opuść barki do miednicy, brzucha, dokręcić lekko i weź głęboki oddech. Zasysa powietrze przez nos, starając się wypełnić płuca, ale informacja prasowa nie. Oddech powinien iść z tyłu, jak to było, dolne płaty płuca pracują. Wdychanie wydajność długości, rozpoczyna się obniżanie klatce piersiowej, i występuje przez nos. Starają się wdychać „z tyłu”, bez zmiany położenia przedniej ściany jamy brzusznej przez praktyka.

load...

[Powrót do spisu treści]

Skręcenie kolana

Połóż się na plecach, postawił stopę w pośladki. Wyciągnij swój brzuch, delikatnie obniżyć podbródek do ass wcięcia. Kręgosłup jest wciśnięty do podłogi, naturalne ugięcie schab jest usuwany przez wycofanie prasy. Dołączyć ręce pod pośladki nie jest konieczne. Wdychając przynieść zgięte kolana do klatki piersiowej i unieś głowę i klatkę piersiową z podłogi, obejmując dolną nogę prosto. Na wydechu, wiązać się z brzucha, należy pamiętać, że jest to, jak to było, znajduje się w środku kręgu ręce i nogi, i powinna dążyć do kręgosłupa. Efekt Szkolenie daje oddech „w plecy” u stóp trzymać się za ręce, a Press schowany. Miej oko na stanowisku brzucha w całym treningu.

[Powrót do spisu treści]

Ugięcie leżąc na brzuchu lub uproszczone cobra stanowią

Teraz kolej na brzuchu. Zanim zaczniesz coś robić, skupić swoją uwagę w obszarze pępka. Teraz wyciągnąć przedniej ściany jamy brzusznej do grzbietu. Musisz czuć się jak talia czuje się „zwolniony”, napięcie strefy pójdzie zgodnie odsuwaniu brzusznej. Umieść ręce pod ramiona, przenieś je masy ciała, i tym podobne, pociągnąć dolne żebra nieznacznie w górę. Umieść na przedramię równolegle podłogi do siebie. Ponownie spotkają się w żołądku, a jednocześnie starają się rozluźnić pośladki. Stopy mogą swobodnie leżeć lub pobyt-upy na palcach, jakby pchanie plecami niewidzialną ścianę. Podnieś klatkę piersiową i przeciągnij koronkę do przodu i do góry. Pomyśl o tym w ten ruch jako rozciąganie korony, a nie wzrost piersi. Upewnij się, że ramiona nie są podnoszone do uszu, a nie napięte. Delikatnie zanurz je do sacrum.

[Powrót do spisu treści]

Pose cebulę

Nie zmieniając pozycji wyjściowej, delikatnie zgiąć nogi. Sprawdź brzuch, chowa go więcej, jeśli zacznie odczuwać pracę pasa. Chociaż nie osiągnąć pełną izolację z tyłu, nie próbuj, że za wszelką cenę dotrzeć dłonie do stóp. Upewniając się, że nie ma tam nieprzyjemne napięcie w plecach, można przejść od zajęcia nogach z rękami. Aby uprościć pracę, obróć głowę na zewnątrz ramienia, maksymalny tokarskie i uwalniając pierś. Obniżyć ostrze do sacrum, „wydłużania” najbardziej ręce. Chwycić nogi, teraz wyciągnij pięty w kierunku sufitu, podnosząc skrzynię z podłogi. Dalej oddychać głęboko. Początkowo, organizm może kołysać się lekko w przód iw tył, nie martw się. Jeśli twoje ręce nie może chwycić nogi, za pomocą pasów, lub po prostu przeciągnij swoje nogi i klatki piersiowej z podłogi, tak jak w kobra stwarzają.

[Powrót do spisu treści]

Odcinek boczny w wygodnej pozycji

Usiądź w wygodnej pozycji – sukhasanu. Skrzyżować nogi przed sobą, w wygodnej odległości od miednicy, pośladków wolnych, tak że główny ciężar ciała na kości miednicy. Wyprostuj rozwiń ramiona, łopatki do kierowania miednicę. Teraz próbuje wykonać miednicy pochylenie w kościach, a nie w pasie, położył lewą dłoń na podłodze, rozciągnąć lewą stronę do podłogi i rozciągnąć swoją prawą stronę, co w prawą rękę do góry, jak pokazano na rysunku. Nie należy przenosić ciężar na ramię podtrzymujące, oddychaj głęboko. Jeśli siedzisz w sukhasane niewygodne, umieścić miskę pod poduszkę złożonym kocu, a nawet poduszki. To nie jest coś, na którym można usiąść. Potrzebny jest komfortowe uczucie w prosty grzbiet i mocne uzależnienie od kości miednicy.

[Powrót do spisu treści]

Stwarzają Warrior 1

Stojak z nogami na szerokości kości miednicy. Teraz krok naprzód z prawą nogą, tak aby pięta była w rzucie prostopadłym do linii przechodzącej przez kolano. Lewa noga jest ustawiona pod kątem 45 stopni w stosunku do osi prostopadłej do środkowej części prawej stopy. Zegnij prawą nogę ciągnąc prasę i pociągnięcie wewnętrznej ud. Spaść do wojownika stanowią, jak tylko poczujesz opór, otwarte, lekko popychając klatki piersiowej i ramion w górę – do miednicy. Uniknąć nieprzyjemnych doznań w dolnej części pleców, należy pamiętać o tym, że prasa powinna być zdrowym

. Po zakończeniu sekwencji, położyć się na plecach, włożyć na nogi i ramiona, tak aby był wygodny i zrelaksować się wszystkie mięśnie ciała. Pobyt w tej pozie przez 5-6 minut, a następnie powoli przez rolki po jednej stronie, wstać i wrócić do normalnego życia.

Sekwencja przyczyni się do wzmocnienia głównych grup mięśni, i daje zrozumienie „komunikacji” między nogi i ramiona. Pogłębienie lekcje praktyczne pomogą hatha jogi, a jeśli wolisz chcesz schudnąć, można przejść do dowolnej sekwencji dynamicznej – centrum jogi, przepływu Vinyasa, a nawet podstawowych klas Ashtanga. Jogę, a nie tylko pozbyć się nadwagi, ale także sztywność ramion, ból w informacjach od dawna siedzą mięśni i niepokoju. Zacznij od najprostszych i stopniowo pogłębiać praktykę.

load...