5 najgorszych rzeczy można zrobić po treningu

Zawartość

Tak więc, aby trenować i osiągnąć swoje cele, konieczne jest, aby zachowywać się w ogóle. Kolacje till dawn 3 razy w tygodniu dobrze ze sportem, chyba że jesteś 18, zarządy dorosłych ciotek i wujków Ci nie wierzę w zasadę i diety wciąż wydaje się coś bardzo abstrakcyjne. Cóż, w kropce, zawsze można dodać sok owocowy do picia, ponieważ sok pomocne. Więc, co nie należy robić po treningu?

load...

[Powrót do spisu treści]

Ubitsya HIIT po twojej wagi, będąc nowicjuszem w diecie

Z wielką miłością i szacunkiem dla twórczego para Cosgrove. Z wyjątkiem tej części, gdzie jest HIIT po swojej wagi jako przewodnika. Oba szkolenia mają w przybliżeniu taki sam wpływ na ludzki układ hormonalny. W prostych słowach – są, owszem, „hudyat”. Ale w tym samym czasie zwiększają apetyt, a w przypadku braku dyscypliny i umiejętności zabić prób siedzieć na diecie u nasady. Plus, jeśli istnieje 5-6 tygodni dzień szkolenia, połączenie może opuścić początkujący bez odzysku i doprowadzić do nadmiernej szkolenia, aw najgorszym – do „Focus” na ośrodkowy układ nerwowy.

Podwojenie może być w zasadzie. I dobrze tolerowane podczas pełni jeść, na wolnych dni do spania i jedzenia, albo robi cardio, a w ogóle, te wolne dni masz. … Ale w tym przypadku, „podwojenie” będzie ładować, a nie w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej i zwiększyć szybkość i siłę wytrzymałość. We wszystkich innych przypadkach, to lepiej nie wymyślać Superplan, i po raz kolejny (tj osobny dzień) jump notorycznie Burpoe domu.

Ogólnie rzecz biorąc, debiutant ma większe szanse powodzenia z dietą i ZOZhem jako całości, jeżeli ich pierwsze 3 miesiące będzie generalnie podzielić cardio i wytrzymałość, a przynajmniej zrobić tylko niskiej intensywności cardio po wagi. I tak, nie więcej niż 30 minut.

load...

[Powrót do spisu treści]

Nie jeść cały dzień / noc

Tak, w przyrodzie nie są jedynymi, którzy nie mogą jeść po treningu, i oszałamiająco piękny kształt. Niektóre blogi są jedynymi nawet. Większość śmiertelników, jeśli są, co do zasady, nie jeść po wysiłku, połysk, oprócz tego, że ciało, które zostało przyjęte w cywilizowanym świecie „tankowania” w rodzaju strój łaski.

Wiem, że podczas przejścia z normalnego lub poważnie dietichnogo mocy do normalnej dysonansu poznawczego występuje. Osobiście mam w pierwszych sześciu miesiącach … ręka nie powstanie zepsuć pracy w siłowni, jak myślałem. I pomógł mi prosty sposób empiryczny – miałem szczęście z pokoju. W naszej sali „nie jeść” wyglądał jak demotivator odniesienia „na temat zagrożeń związanych z dietami” i kilka sportowych i zawodach w przeszłości kobiety z pojemnikiem pełnym jajka – tak jak chciałem wyglądać jak dziecko. W rezultacie, inspirowana osobistym przykładem innych ludzi, ja też zaczął jeść. A co doradzić.

Tak, jeśli to, że słowo „węglowodany” jest dla ciebie powodem do paniki (chociaż z najlepszych punktu widzenia odzysku, przekąska – białka i węglowodany), jeść co najmniej „białko + warzywa”, lepiej niż z głodu, a następnie przejadać.

[Powrót do spisu treści]

Jeść, ale nie

Mówimy o wszystkich Twoich ulubionych potraw z tłuszczów. Problem tej procedury nie jest w mitycznych często wysokie kalorii, oraz tym, że węglowodany i białka w obecności dużych ilości tłuszczu są wchłaniane bardziej powoli. Jakiś czas po wspaniałym posiłku gęstego ciała jest nadal „głodny”. Okazuje się bardzo dziwny efekt. Wiele wrażliwych ludzi doświadcza prawdziwy, brutalny głód po coś zjeść „canonicity”, jak kawałek łososia sałata z olejem i garść ryżu brązowego. Co jest wykluczone? Sałatka z oliwek i łososia na zmiany Tilapia, więc organizm będzie łatwiejsze. W ogóle, jeśli poziom intensywności jest już taka, że ​​odzysk jest wymagana natychmiast, nie ma nic złego wziąć sportpit. Zanim jednak spieszyć dla banku, porozmawiaj ze swoim trenerem. On jest widziany z boku, bez względu na poziom intensywności.

[Powrót do spisu treści]

Idź do zajęć grupowych

Nie, szczerze kochają zajęcia grupowe, tworzą one wspaniałą rozrywkę dla doświadczonych i dobry sposób, aby przyzwyczaić się do treningu dla początkujących. Ale iść do nich po pełni wyciągnąć moc nie jest potrzebna. Przede wszystkim, jesteś zmęczony, a nawet jeśli nie widać koordynacja ruchów złamał trochę. To wystarczy zwykle niezgrabnie kroku podczas tańca, „drop” się z pylonu, a nawet (przypadek jednostki, ale wciąż) puścić i zwinąć z powrotem w czasie podróży „do siedzenia” na rowerowej.

Osobiście przeszedł wszystkie etapy miłości do zajęć grupowych, a kilka lat temu z powodzeniem uczestniczyli w zajęciach swoich ulubionych instruktorów w innym klubie, pracując w trzecim i wykonywania w czwartym. Cóż, w mojej obronie, co mogę powiedzieć, że w moim mieście trzeba szukać klubu „władzy”, ponieważ wszędzie na siłownię i nie są stojaki, podstawki i cokoły. A także fakt, że trenerzy i zajęcia grupowe nie jest wszędzie taka sama. Tak więc w dniu, kiedy był w tym samym czasie pociągiem, trenuję sam, i odwiedził na przykład pudełko na wieczorne rozrywki było wyzwanie, aby wnieść psa. Ponieważ nie było żadnych nogi. W ogóle, nawyk, który musiał opuścić do „wycofania się” niemal natychmiastowy wzrost parametrów mocy i prędkości. A co chcesz.

[Powrót do spisu treści]

Nie spać

Aby przywrócić zupełnie nieistotnych motywy swojego czynu. Można pójść na urodziny do swojej przyjaciółki i „zawiesić się” aż do rana. Albo usiąść na tych samych warunkach, z zupełnie czystym raportu kwartalnego. Albo na forum w celu omówienia problemów na świecie. Tak, to nie ma znaczenia. Jeśli nie iść do łóżka na czas następnego dnia rano, aby poznać najstraszliwsze opóźnioną bolesność mięśni początek, który jest, w zasadzie, to się zdarza.

Dla tych, którzy tego nie robią po prostu nie ma możliwości pójściem do łóżka na czas jest tygodniowy cykl szkoleniowy. Idź tusuytes, ale tylko w dzień odpoczynku, a dzień po cardio warunkowego. Oznacza to, że planuje się tak, że w sobotę rano było cardio, vecherom- dyskoteka, aw niedzielę ci półśnie. Następnie, w poniedziałek, na siłowni, nie będzie smutno patrzeć na barze i starają się „zastąpi ćwiczeń coś dla nóg.”

Ogólnie rzecz biorąc, trochę dyscypliny i pozytywne nastawienie i odzyskiwania po treningu będzie dla Ciebie najłatwiejsza rzecz na świecie.

load...