5 najbardziej bezużytecznych rodzaje aktywności do odchudzania

Zawartość

Kupiłem kartę klubową w dobrej siłowni? Gratulacje, teraz twoja postać będzie idealny, dodatkowy ciężar będzie rozpuszczać bez śladu, a ludzie będą kształtować stosy na swoje piękne nogi. A co pan wierzy w mosiężnych zajęć grupowych propaganda dotyczącymi kondycji? Na pewno nie! Niektóre sprawności nie nadaje się do utraty wagi, tylko wzrost apetytu, a w rezultacie można zrezygnować wykonywania. I na godzinę lub dwie w klubie sportowym można przeprowadzić, aby lepiej wykorzystać. Jednak w odniesieniu do aktywności fizycznej dla zdrowia, wszystkie takie same, zasada „lepiej niż jakikolwiek lekcji, niż żaden.” Ale jeśli trzeba to utrata masy ciała, a nie po prostu „wzmocnić system odpornościowy, poprawia koloryt skóry i znaleźć chęć do życia”, strzeżcie się tracić czasu, a można to osiągnąć w krótkim czasie.

load...

[Powrót do spisu treści]

ABL jako podstawowy szkolenia

ABL Lekcja – mały trening na etapie lub bez miliona przysiadów z lekkim powikłań wagi, o tej samej liczbie ataków i sprawiedliwe pół godziny bezpośrednich zwrotów akcji i podnosi nogę. Trening jest bardzo aktywny i powoduje zmęczenie „zakwaszenie” – pojawienie się dużej liczby mięśni kwasem mlekowym. W rezultacie, następnego dnia rano, nie będzie w stanie wstać i będzie silny ból w mięśniach. Paradoks polega na tym, że godzina męki, będzie wydać około 300 kcal i nie zyskują nic w kategoriach napięcia mięśniowego. Ten rodzaj aerobiku jest tylko nieznacznie zacisnąć nogi i prasy, ale prawidłowy rysunek nie może. Ponadto dziewczęta, którzy uczestniczą tylko „zajęcia dla obszarów problemowych” w końcu nabyć dość masywne opuchnięte nogi z osłabieniem mięśni pleców i ramion. Wynik może być naruszenie postawy i brzydki wygląd.

Dokonywanie prawo: odwiedzić ten tutorial o 1 co 3 tygodnie, zastępując je jednym treningu aerobowego. Pomoże to „dywersyfikacja wolnego czasu”, aby spalić kalorie i nie zepsuje kształt.

[Powrót do spisu treści]

Crunch

Crunch – lekcja, gdzie w ciągu godziny będzie wykonywać skręcanie, wyciągi nodze, deski i inne ćwiczenia brzucha. Rada „Swing prasę i uzyskać cienki” – w kształcie mylące. Schudnąć wykonując bezpośrednie skręcenie prasę, a tylko je, jest możliwe tylko wtedy, gdy dieta bardzo niskokaloryczna – godzina pierwsza, „Pompa Press” spalić 120-200 kalorii, a trzciny cukierków doda średnio 60 kalorii. Ponadto, zbyt dużo „zaliczył” naciśnij i bóle mięśni nie gwarantują ty „kostki”. Aby je kupić, trzeba pracować w trybie zasilania – wykonać 10-15 powtórzeń ćwiczenia jak przysiady na ławce pochyłej, albo unosi nogi z wagą.

load...

Dokonywanie prawo: 1 Wizyta ta lekcja raz w tygodniu, zaraz po cardio wysokiej intensywności, takich jak jazda na rowerze lub fitboksa. Cardio będzie niszczyć swoje rezerwy energetyczne, a nawet brzuszków będzie nadal spalać tłuszcz.

[Powrót do spisu treści]

Aerobik ze złożonej choreografii

Nie może być cokolwiek – niektórzy ludzie nie są w stanie poradzić sobie ze stepu, ktoś trudne ze względu Latina, a inni mylić nogi z rękami podczas lekcji tai-bo. Kryterium nieskuteczne jedno – jeśli nie można przejść z grupą, nie pocą, a większość szkoleń tuż stojącego gdzieś w kącie, to lepiej wydać te godziny, chodzenie na bieżni, na przykład, lub angażowanie się na eliptycznego trenerem. Dobrze, idź do aerobiku choreografii rozpocznie się, gdy kwestia odchudzania przestanie być bardzo istotne dla Ciebie.

Dokonywanie prawo: jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu Group jest choreografia, dobrym rozwiązaniem może być 2-3 Personal Training. Instruktor pomoże zgromadzić technikę i będzie poruszać się ze wszystkimi i spalić kalorie bez większych kłopotów.

[Powrót do spisu treści]

Rozciąganie jako podstawowy szkolenia

Stretching – wielki i bardzo ważny dla zdrowia i urody sesji. Ale to po prostu nie jest w stanie zastąpić moc i ćwiczenia aerobowe. Klub zajęcia rozciągające nie koncentruje się na utratę wagi. Przyczyniają się one do relaksu po władzę lub treningu aerobowego, w celu poprawy elastyczności i poczuć się lepiej. Ale pod względem energochłonności ich wyniki są dość fatalne – wystarczy spalić 120-150 kalorii na godzinę. Jednakże, wyniki będą w magiczny sposób przekształcić wspaniały, zwłaszcza jeśli robisz odcinek po godzinach intensywnej pracy na moc. To było wtedy, że ona osiągnąć świetną figurę, jak będzie działać jako naturalny „przyspieszenia metabolizmu” .Dobrze, jak w sytuacji, „Chcę coś zwolnić bez hantlami i skacze, ale dieta” działa najlepiej, pilates czy joga.

[Powrót do spisu treści]

Basen bez

Trenerem. Pływanie wzmacnia mięśnie i spala tłuszcz. Tutaj tylko masz pewność, że odwiedzicie basen bez trenera, to zrobić w pływaniu, a nie coś innego? Wiesz, jak pływać umiejętnie nawet raczkować i stylem? Znudzi po treningu godziny w basenie? Jeśli odpowiedź na te pytania jest zakłopotany, wzruszył ramionami, to lepiej iść do instruktora aerobiku wody na dobro lub w basenie, gdzie znajduje się grupa konkurencyjnej pływania dla dorosłych. Woda – nie magia eliksir do spalania tłuszczu, jeśli nie utrzymać intensywność pływania i nie nauczyć się pracować całe ciało i oddech, wydajność ćwiczenia będą porównywalne z powolnego chodzenia. Oznacza to, że na pewno wzmocni swoje zdrowie, powrócą do tonu życia. I zwiększy apetyt, nie biorąc jeden z dodatkowych kalorii.

A ta lista może być … każda lekcja klubu. Tutaj, jak odgrywa rolę czynnika ludzkiego. Niektórzy instruktorzy nie zwracają uwagi na to co i jak robisz. Najważniejsze dla takich – liczba klientów w pokoju. Jednak, gdy to wystarczy, aby dostać się do tego „profesjonalne”, aby zrozumieć, co mam na myśli. I prawie na pewno, ty już nie chce „spaść”.

W każdym razie, najbardziej skuteczne fitness – regularne ćwiczenia jest wystarczającym natężeniu, które lubisz i które nie prowadzą do zwiększenia apetytu, tak że nie można przestrzegać zasad prawidłowego odżywiania.

load...