5 modeli stać aktorek

 

Model wiek nie jest długa, a wiele dziewczyn szybko staje się ciasno w ramach milczącej zawodu. Savvy urody od samego początku swojej kariery przemyśleć odwrotu aktorki. Wybraliśmy dla Was pięć z najbardziej udanych przykładów modeli, aktorek, które padły w ciągu ostatnich 20 lat!

load...

Gal Gadot

Od dzieciństwa Gal piękno nie pozostawi jej szansę: jej wygląd podziwiany dookoła, więc nie jest zaskakujące, że tak szybko, jak odwróciła 18 wygrała krajowy konkurs piękności i wygrał dumny tytuł „Miss Izraela”. Wtedy nie było konkursu „Miss Universe”, który Gall weszła do pierwszej 15 pięknem. Większość uczestników po takich konkursach na cele charytatywne, ożenić lub znaleźć sobie innego nieszkodliwe hobby, ale nie Gadot: poszła do wojska, by spłacić ojczyzny. Równolegle, że dorabiał jako model, strzelanie do połysku mody, kampanii reklamowych i męskich czasopism. Producenci z Hollywood po prostu nie mógł przejść przez taką urodą pomnożonej przez unikalną dziewczynki szkolenia bojowego i charakteru przyprawione. Wkrótce Gal zaproszeni do głównej roli żeńskiej w filmie akcji mega „Fast and Furious”. Dobry start na początku swojej kariery w filmach! W tej chwili dla kruchych barkach izraelskiego kobieta posiada cztery koncesje prędkości, jak również umowę na co najmniej cztery obrazy, w których pojawią się ona na obraz Wonder Woman z uniwersum DC Comics. Z takimi osiągnięciami głośnych i umów długoterminowych gry posiada chyba, że ​​jest kolejnym członkiem naszej liście Milla Jovovich. Zobacz Gadot w filmach, teraz może: „. Trzy dziewiątki” 03 marca, ekrany na zewnątrz thrillerze Fabuła opowiada o grupie skorumpowanych policjantów, którzy należnych polskiej mafii. I mafia się niecierpliwi, więc zdecydowali się na ryzykowny plan: zabić młodego policjanta i odwrócić uwagę władz, podczas gdy ich koledzy starają się korby napad na drugim końcu miasta. Gal dostał rolę seksowną dziewczyną jednego z bandytów.

Milla Jovovich

Natywna Kijów posiada unikalny talent balansować na krawędzi: że piękno jakiś cudowny sposób udało się połączyć wielką modelu kariery z wielkim powodzeniem w kinie. Jeszcze wczoraj obejrzałeś twarz na plakacie L’Oreal, ale dziś jest już niszcząc zombie na ekranie kinowym. Wydaje się, że ta mieszanka daje Millet łatwo i naturalnie, że opowiada o swojej niesamowitej profesjonalizmu. I choć wielokrotnie krytykowany za brak talentu, a nawet nominowany do antipremiyu Złota Malina, Milla kontynuuje podbój nowych horyzontów kina. A kto dba o opinie krytyków, obłudnicy, zapomnieć oczy, gdy Jovovich nikt nie może od czasu wydania „Blue Lagoon”. Teraz Milla jest usuwany głównie w popularnych hitów, od czasu do czasu pojawia się w mniej projektów komercyjnych. Największą rolę Jovovich stał się głównym bohaterem thrillera zombie w ciągu ostatnich kilku lat, „Resident Evil”. Milla zbliża proces filmowania z odpowiedzialnością, na przykład, wszystkie sztuczki wykonuje sam. Wyjątkiem jest najbardziej niebezpieczne i ryzykowne – zabrania ich do reżysera filmu i niepełnym wymiarze mąż Paul Anderson. Szósta część „Resident Evil” pojawi się na ekranach w styczniu 2017 r.

load...

Cara Delevingne

Ulubieniec Karla Lagerfelda głośno zadeklarował na samym początku swojej kariery. W poważnej dziewczyny intencji nie miał wątpliwości: Cara zdobyła świat mody skokowo. Pojawiła się na okładkach błyszczący tak często, że szybko stał się nazwą postawić na równi z takimi gwiazdami jak Kate Moss i Naomi Campbell. Marka Burberry angielska, tak aby nie pozostawić żadnych wątpliwości, wydała kampanię reklamową m.in. Kate Moss i Cara jakby na potwierdzenie nowy status młodego modelu. Absolutnie każdy, kto pracował z dziewczyną zauważył jej ogromną charyzmę i zdolność do przekształcenia niesamowitą zdolność do zakażania wszystkich wokół jej energii. Kara szybko stał się ciasno w sposób klatce, a ona poszła do zdobycia nowych horyzontów. Hollywood poddała się bez walki: Behind Pani Cara Delevingne główną rolę w melodramacie „Paper Towns”, gdzie zagrała Margo Roth Shpigelmann, tajemnicze i szaloną dziewczynę, zakochać się w swoim własnym sąsiadem, epizodyczna, ale jasne role w „Pan: Podróż do Nibylandii” i „Anna Karenina”. Teraz Kara zostanie usunięta przez autora projektu Luca Bessona „Valerian i miastem tysiąca planet”, a latem zobaczymy go w długo oczekiwanej premiery „Suicide Squad”.

Cameron Diaz

Mała Cameron jako dziecko marzył o zostaniu zoolog, pilnie patrząc po ich rodzinnym mini-zoo: psy, koty, myszy, węże i ptaki. Ale w 16 lat, pojawiła się na imprezie mody, spotkał piękną Fotograf Jeff Dyunassom, co doprowadziło ją do agencji modelek Elite. Młoda Diaz rozpoczyna zarobić $ 2500 strzelania, które nie przyczyniają się do jej pragnienia powrotu do kariery zoologa. Była w stanie pracować z Calvin Klein, Coca-Cola i Levi, a podróż dookoła świata strzelanie do błyszczących kampanii reklamowych i międzynarodowych marek. Popularne modele wrócił do Hollywood u szczytu swojej kariery – powodem tego był burzliwy romans z videoprodyusserom Carlos de la Torre. Być może jest to zawdzięcza swoją karierę Cameron: Carlos prowadził udany model w kinotusovku gdzie jasna blondynka o idealnej figurze szybko zauważona. W końcu, Diaz został zaproszony do roli pusty, ale „Maska” jasny kanarek w komedii. Kto więc mógł sobie wyobrazić, że film staje się kultowy i Cameron – marzenie milionów ludzi! Diaz udało się zrobić wrażenie nie tylko na widowni, ale także do producentów: dziewczynka została obsypana ofert pracy w filmie. Przerwa w top lista gwiazd Cameron pomógł rolę jeden z „Aniołków Charliego”, gdzie zagrał u boku Lucy Liu i Drew Barrymore. Teraz 43-letnia aktorka stanowczo podjąć swoją niszę w Hollywood i ma gwiazdę w Alei Sławy.

Charlize Theron

Być może jedną z najpiękniejszych aktorek wszech czasów, Charlize Theron urodziła się i wychowała w Południowej Afryce w gospodarstwie, rozmowy z pracownikami tam i spędził dużo czasu ze zwierzętami. „Simple Girl” Charlize i marzył o karierze aktorki, ale zawsze chciałem być baletnicą: w ciągu 6 lat, zaczęła zajęcia w lokalnej szkole baletowej. W wieku 13, ona została wysłana do szkoły z internatem, gdzie rozpoczęła studia w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Johannesburgu. To mama Charlize nalegał na udział córki w modelach konkurencji, z której wyszła zwycięsko i podpisał kontrakt z agencją modelek w Mediolanie. Podróżując po całej Europie, Theron poszedł podbić wybiegi Nowego Jorku. Ale prawdziwym celem dziewcząt była Szkoła Baletowa, gdzie został przyjęty i kontynuowała studia baletowe. W 19 lat, Charlize doznał poważnej kontuzji kolana, która położy kres jej baletowej przyszłości. Była zdesperowana i chce wrócić do domu w Południowej Afryce, ale mądra matka nalegała na jej przenieść się do Los Angeles, gdzie jest absolutnie poprawne myśl córki byłoby bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces jako modelka. Ale w Los Angeles, mają wielki i utalentowany Charlize nie miał szans na pozostanie „tylko” modelu. Długonoga blondynka szybko zauważył agentów i producentów. Choć droga na szczyt Olympus Hollywood nie było łatwe dla aktorki, ale Charlize wziął go doskonale: Oscara, a opłaty wielomilionowe i szalony popyt są wymownym świadectwem tego faktu.

load...