5 kroków od nienawiści do miłości do fitness

Zawartość

W pewnym momencie, byłem nieco zaskoczony, że przeczytałem w wywiadzie z Jillian Michaels, jak się okazuje, nie znosi kondycję. Dokładniej, Jill znosi długie monotonne szkolenia i woli pracować w sposób „twardy”, „skuteczne” i „zabawa” może być bezpiecznie nadana w tym samym zawodzie. Jednak większość ludzi nienawidzi siłownia nie jest dla monotonii. Z tym można i należy zwalczać, spróbujmy.

load...

[Powrót do spisu treści]

1. „To zajmuje dużo czasu”

Tak, na godzinę na drodze, godzinę po drodze do domu, a kolejną godzinę na samego zadania – Jest to minus trzy godziny z harmonogramem. Oczywiste jest, że jeśli się tak daleko, aby wypracować w rzeczywistości zaangażowany w fitness, nie będzie często. A zabawa wyspać, i rzucić wszystko dla dobra sportu, za mało.

Rozwiązanie: jest to oczywiste – szukać siłowni blisko domu, pracy lub szkoły, w której są przewożone dzieci. Nope? Spójrz na osobistego trenera, który pracuje z klientami w ich domach. Nie wchodzi w grę? Pobierz film i przestać jęczeć. „Tymczasowe nienawiści” – nikt inny niż zwykłe lenistwo przebraniu dzikiego czasie. Chociaż, szczerze mówiąc, nie podoba mi się jechać na drugi koniec miasta do gimnastyki autokarów. Ale gimnastyka miłości.

[Powrót do spisu treści]

2. „Są one zaangażowane w jednym smukłym siłownia diva”

Och, nie wiem, kto wpadł na ten sam termin, ale to nie mogło być lepiej oddaje istotę zjawiska. Przyjdź w każdym pomieszczeniu, a następnie spojrzeć na niektóre z regionalnych zwycięzców konkursów piękności z pełnym makijażu i biustonosze push-up. Tutaj zakompleksuet każdy normalny kobietę, tym bardziej, że mamy dziecko są ustawione na stałe w porównaniu z innymi ludźmi.

load...

Rozwiązanie: powiedzieć – najbardziej inteligentna w swojej pracy? A może po otrzymaniu stypendium prezydenckie na uniwersytecie, lub właściciel tytułem „Mother of the Year”? Jakoś, choć nie wszystko, nadal się uczyć, pracować i dążyć do lepszego, wychowując swoje dzieci. Ale czy mamy postać braku czasu, zwłaszcza jeśli w hali wisi parę smukłych studentek z doskonałej skóry i włosów. Siedzieć i gapić się na niższych piękności, wszyscy ludzie nie mogą być „równie dobry z natury.” Ponadto ci, którzy naprawdę idzie do praktyki, co do zasady, trochę rozejrzeć.

[Powrót do spisu treści]

3. „To jest tak drogie”

Zwykle jest grono argumentów, poprzez kupić buty za 300 $ dla lepszej przyczepności do drogi asfaltowej w parku, do chęci chodzić tylko w klubie fitness, gdzie jego żona iść lokalnych deputowanych. Mimo, że istnieją osoby, które rozważyć zakup parę składanych hantlami i mat o wartości 50 USD strasznie drogie.

Rozwiązanie: Aby uzyskać najbardziej ekonomiczne istnieją kluby fanów systemem. Nie, poważnie, odwiedzić przynajmniej jedną sesję, a zobaczysz, że wśród ideowych sportowców są ludzie o różnych dochodach. I istnieje „kołysania” na uniwersytetach, które mogą być dostępne w prawie 30 dolarów i nie ma legitymacji studenckiej. W końcu istnieją Pilates, Callanetics, joga, spacery i chodzenie. A wszystko to można zrobić samemu, studiując niezbędną literaturę. I fitness już dawno przestała być elitarnym zajęciem, wystarczy spojrzeć na ceny w klubach w pobliżu domu.

[Powrót do spisu treści]

4. „Trudno”

Chciałem tylko powiedzieć: „Aha!” i mijają. W rzeczywistości trudno jest prowadzić tylko osiągnięcia sportowe – gdy trzeba podnieść, szybciej, i tak dalej. Aby być szczupłe i zdrowe osiągnięcia sportowe nie trzeba. I tak, wszystkie te zajęcia fitness są przeznaczone dla najbardziej, że nie jest to zwykły, przeciętny poziom szkolenia. W pobliżu klubu nie pozwoli „zrobić na płycie Olimpijskim.” Boi, jednakże nie jest to konieczne. Jednak zrelaksowana kanapa biurowy styl życia osób uważa takie trudne spacer – jest trudne.

Rozwiązanie: Należy unikać aktywności obsesyjno-ciężki i szarpnięć Championship. Zacznij trening z tym, co może wydawać się dość łatwe, aby nie rzucać i nadal stopniowo zwiększać intensywność. Periodyzacja i rowerowej wynalazł właśnie sprawi, że niezbyt trudne. Oparcie się na profesjonalistów, będą uczyć się „prawo postęp.” Albo myśleć o „pilates-walking” a następnie „trenazherka-run”, a następnie „trenazherka intensywne – prowadzenie grupy cardio”, coś w tym rodzaju.

[Powrót do spisu treści]

5. „Wszystkie kłamstwa i autokary, zbyt”

Czytaj każdą reklamę, centrum fitness, więc wystarczy tylko kilka miesięcy szkolenia, aby stać się model fitness. Lekcja smukła Instruktor cycling mówi, że intensywne pedałowania, jesteś już pod koniec tego roku „osiągnie swój wymarzony postać.” Energiczna dziewczyna z Zumba twierdzi, że im wyższy skok, a także aktywnie huśtawka biodra, na cieńsze stajesz. Tymczasem bilans często występuje podczas i wstrząsnąć i przekręcić i unieść, a ciało wciąż pozostaje jakiś „mało ćwiczeń.” Tak, skruchy i branży fitness jest często naraża się na treningu w zbyt korzystnym świetle, aby skutecznie je sprzedać.

Rozwiązanie: Po pierwsze, przyjrzeć się bliżej, co już masz. Załóżmy, że raczej przypomnieć J. Lo, ale nie chudy model. Zawsze byłaś formą, a nawet w ósmej klasie, byłaś kobiece. Wtedy nie należy myśleć, że kilka miesięcy jazda na rowerze stacjonarnym trzy razy w tygodniu będzie można spojrzeć jak dziewczynka chodzenia na wybiegu. To proste – przydatność czyni nas … my. Wystarczy szczupły, przycinanie i zdrowe wersję siebie, to wszystko. I chcą być ktoś inny lepiej jeszcze zatrzymać się w ich nastolatków, będą zdrowsze.

Nawiasem mówiąc, nie jest to najbardziej szkodliwy rodzaj kłamstwa fitness. Najgorsze jest to, że działa usłyszeć i zobaczyć w prosty pasek fitness. Liczne koktajle z efektem zmian w składzie ciała i tłuszczu palników są tworzone w celu zwiększenia profit, a nie rzeczywiście się zdrowsze. A jeśli cierpię na siłowni, to nie znaczy, że na pewno jest w złym stanie. Pływanie, taniec, nordic walking, ale coś, co sprawia, że ​​częstsze puls i napięcie mięśni. Najważniejsze – nie szukaj wymówek tylko jego wykonywania.

load...