5 dużych sztuk kłamią na temat utraty wagi na Nowy Rok

Zawartość

Cóż, na lato, sezon wakacyjny jest również w lewo do zapomnienia. Szanowanej współpracownicy mają gratulacje z nową inwazją „przebiśniegi”. Albo raczej – „pod elochnikov” dziewcząt, które chcą schudnąć na Nowy Rok. Ponadto, każdy chce, bez względu na formę, na pewno wyrzucić 10 kg w ciągu 2 miesięcy – błahe sprawy. Pleven-to jest oczywiście tak, ale to jest mało prawdopodobne, po taki wpływ będzie pluć do Nowego Roku, a nawet do pewnego rodzaju święto. Po takiej diecie do normalnego ludzkiego pragnienia pozostają dwa – spania i jedzenia. Dlatego dodatkowy „tłuszcz kill” planowana jest po całej tej drodze przez 5 miesięcy, a nie 2, zwłaszcza jeśli nie aspirują do rozmowy Sylwestra opuścić na masę i pozostanie tam przez co najmniej cztery miesiące. Na ogół mówimy o tym, co kawałki mądrości z Internetu powinno wypluć niestrawione.

load...

[Powrót do spisu treści]

Schudnąć na Nowy Rok może być na diecie niskokalorycznej

Można, można, jeśli jesteś gdzieś w słonecznej Kalifornii. W moim mieście, na przykład, w ciągu ostatniego miesiąca miał dwa słoneczne dni. A 28 pochmurno, wietrznie, zimno. Nie do pomyślenia, że ​​jesienią osoba odczuwa wielką potrzebę jedzenia. Nie będziemy wchodzić w szczegóły – istnieją głębokie korzenie i pozostawić je w polskiej tradycji narodowej dożynki i banalnej przyzwyczajenia do ciepłego jedzenia. W ogóle, jeśli „kerf wszystkie programy od razu” i „cięcie” na zewnątrz 40% dziennego zapotrzebowania na kalorie zwykle otrzymujemy:

  • Pełne zablokowanie planu treningowego, ponieważ plan nie mają moc;
  • Obżarstwo na każdej mniej lub bardziej odpowiednim
  • święto

W rezultacie, w najlepszym razie, człowiek spożywa w czasie wakacji jako rezerwy, a na deficyt zarządza jakiś sposób, aby schudnąć, a co gorsza, przeciwnie dzieje się z nim – ani utraty wagi ani deficytu, jeden solidny zestaw.

Najlepsza opcja: Bądź realistą i usiąść wreszcie na diecie z deficytem nie więcej niż 20% dziennego zapotrzebowania kalorii. Ponadto, należy rozważyć swoje jedzenie, i rozważyć wszystkie przekąski. Po kilku miesiącach mile zaskoczony kilogram odchudzania 3-4, przy jednoczesnym zachowaniu i rozsądku i niepełnosprawności.

load...

[Powrót do spisu treści]

Za dodatkową odchudzania Nowy Rok wszyscy powinni siedzieć na nizkouglevodke

Niskowęglowodanowa dieta – to taka święta krowa współczesnej kondycji. Jestem sto razy ogrebayut niepochlebne komentarze na temat braku wykształcenia i innych grzechów śmiertelnych, upublicznienie jego osobista ratsionchik dobry funt gotowanej kaszy i owoców. Cóż, osobiście nie daję nizkouglevodka – kiepski nastrój neguje osiągnięcie szkoleniowy zatem otrzymujemy cienką ciotkę przetarty na wyjściu zamiast siłowni supermodelka. Teraz moda poszła niskowęglowodanowej do mas – stronach tylko bardzo leniwy kobiety nie pisać o tym kilkadziesiąt artykułów. W rezultacie, nie biorąc pod uwagę indywidualnych cech, otrzymujemy:

  • Stałe przeciążenie układu nerwowego;
  • Więc obecnie szkolenia;
  • Perspektywy przejadanie się na świątecznym stole, a nawet poza nim, tylko w momencie, gdy tyle złego posiłku mecz, jesteś zmęczony i wyczerpane rezerwy glikogenu organizm

Najlepsza opcja: rotacja węglowodanów dla zaawansowanych sportowców, a normalne, dobrze wyważony, ale szczerze przestrzegać diety dla Sportwoman. Tak, szczerze mówiąc – jest „zważyć jedzenie”, „środek food”, a nie do przenoszenia jedzenia między posiłkami formalnych.

[Powrót do spisu treści]

Debiutanci idealnym Tabata

Tak, oczywiście, szczególnie dla niesławnego końca i nie rozpoczął karierę szkoleniową. Protokół Tabata dla jego prawidłowego rozwoju wymaga spełnienia następujących warunków:

  • Umiejętność prawidłowo wykonywać podstawowe ćwiczenia, a nie trzymanie się bioder żołądka squat, a nie zaokrąglone plecy na statywie, a bije na klatce piersiowej w ławce;
  • Cenne umiejętności ups od podłogi do dotykać podłogi karmienia co najmniej 10-15 powtórzeń, lepiej, oczywiście 20-25;
  • Cenne umiejętności, aby wyciągnąć organizmu własną poprzeczkę w imadle bez raskachek, miednicy bułek i innych ruchów w celu ułatwienia;
  • Najmniej cenne umiejętności stanąć pełny bar przez okres co najmniej 120 sekund

Istnieją, oczywiście, sport utalentowanych towarzyszy w stanie spełnić wszystkie powyższe w kilku miesiącach regularnych ćwiczeń. Jednak większość z nas nie są. I to nie jest konieczne, że cokolwiek było obierać Tabata, „no masa” jest niczym innym, przetrenowania, to nie daje.

Najlepsza opcja: albo konwencjonalne okrągła „bilderskie” szkolenia lub obciążniki, aby zwiększyć wytrzymałość wytrzymałość, a nawet podziałów. Tabata – jest „wagi ciężkiej” artylerii, która działa tylko wtedy, gdy nic innego nie działa. A w połączeniu z dietochkoy na 1000 kcal, może zabić nawet najsilniejszych tygodni metabolizm 3.

[Powrót do spisu treści]

Aby schudnąć na Nowy Rok, konieczne jest zwiększenie intensywności treningów

Dobrze, jeśli szkolenie jest bardzo niskiej intensywności i kształtu wykonywania poprawiła i pozwala czymś związać go pod względem siły i wytrzymałości. Bad – jeśli rada rozumie dosłownie. Na przykład, człowiek zaczyna robić treningi interwałowe biegania na co dzień, nie wiedząc jak, przepraszam, biegać 5 km bez przejścia w ruchu, zwykle jogging. Wyniki mogą następnie być bardzo różne, od urazów sportowych do przetrenowania. Często jednak nie ma tragedii, ale nie ma gospodarstwa domowego dramatu z udziałem młodzieży nie gorliwych młodych kobiet, jedno lub dwa opakowania kruche i jedną godzinę czasu. W rezultacie, w wątrobie, jak wiadomo, nie mogą przeżyć dla każdego scenariusza.

Najlepsza opcja: catch wreszcie trener dyżur w pokoju i poprosić ich, aby podnieść lub nie podnieść. Od zewnątrz, jednak wiedzieć. Inaczej CASE- kierować się ogólnymi wytycznymi, Plany treningowe zmianie co najmniej 1 raz w 8-12 tygodni, a zwiększenie intensywności cardio, gdy jesteś fizycznie gotowy.

[Powrót do spisu treści]

Odchudzanie trzeba zrobić cardio na pusty żołądek

Jak wiele razy powiedział światu, że jeśli procent tłuszczu większej niż 22, wówczas, gdy robi cardio, nie jest tak ważne. Ważne jest – i ile. Jednak tłum zaatakował odchudzanie dziewięć klubów we wczesnych godzinach porannych, a zadaniem trenera tutaj – czuwajcie płynną glukozę. A wszystko dlatego, że non-przystosowane organizmy w większości kardio upada w słaby, a nie schudnąć.

Najlepsza opcja: „post” Mistrz jest tylko wtedy, gdy masz bardzo mało tłuszczu, bardzo dobra wytrzymałość (test Coopera jest mniej niż 26 minut, a ty jesteś w zasadzie można uruchomić 10 km), a ty … jeść prawidłowo, a nie cięcia węglowodanów na dno limitu. Albo – przygotowują się do zawodów, i masz „za wszelką cenę”.

Ogólnie rzecz biorąc, nie należy, wyrażone przez nasze babcie, strzelać pistolet na wróble. Większość odchudzania i Nowego Roku, aby odnieść sukces i mniej radykalne, ale dobrze tolerowany.

load...