5 damskie zasady szkolenia, które trzeba przełamać

Zawartość

Zasady szkolenia różnych kobiet są pełne i czasopism, a także publicznych i innych popularnych źródeł. W specjalnym literatury dla trenerów nie jest tak dużo informacji na ten temat. W rzeczywistości, skuteczne ćwiczenia i strategie do pracy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Po prostu trzeba grać więcej intensywności i wykonywać inne ćwiczenia pomocnicze, to wszystko. Ale jak to zrozumieć? Po tym wszystkim, nauczono od dzieciństwa, że ​​dziewczęta noszą sukienki i łuki, a może płakać publicznie, a chłopcy – w dżinsach i może walczyć. Ogólnie rzecz biorąc, „kobiety wykonują” sprzedawać lepiej niż „moc”, a zatem generowany na ten temat sporo informacji nie wynika z rzeczywistością.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kobiety muszą pracować nad jakością i mocą zrobić zubożonego glikogenu

Eck opakowane, tak? Nie, wiesz co mam na myśli. Tutaj przychodzi dziewczynka, nowe centrum fitness, sieć sklepów z odzieżą, a trener stawia go na 20 minut na bieżni. Uruchom. A potem jest pokazanie pewnych pras nogi i nie ma zgięcie-rozszerzenie kończyn dolnych w tej samej siłowni. To nazywamy „jakości pracy”. Chodzi o to – po pożarł magazyny glikogenu prowadzą, a następnie zasilanie odbywa się już w „trybie spalania tłuszczu”.

Tak, jak to jest nie. Glikogenu w wątrobie zrównoważonych tyle pań żywieniowych uruchomić około 20 km. A niektórzy glikogen zawarty w mięśniach też. W każdym razie … Jeśli normalnie uruchomić, a następnie nie będzie mógł kucać, oczywiście, jeśli – nie Klokov, a on wyraźnie odrzuca ciężar pracownika, i śmiało mówi o tym. Wystarczy spojrzeć na bikinistok wideo, którzy pracują na tej samej jakości. Oni nie odebrać. To jest dosłownie odebrać – dobrze, z wyjątkiem 30 kg sztangą na rumuńskim pragnienia wzrosną? Pod względem wyszkolenia tych zawodników jest jakość, jak tylko wystarczająca masa mięśni jest już wpisany.

Jeśli zaczniesz robić „jakość” natychmiast po przybyciu na korytarzu, znajdziemy tylko jeden – tak samo jak to było wcześniej, plus pewna utrata wagi, czy jest odpowiednia dieta. Aby zwiększyć moc w takiej formie szkolenia jest bardzo trudne. Bo zaraz po mocą PFD Okres dziel i cardio w różnych dniach, a przynajmniej nie cardio po wagi.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kobiety powinny robić Okręgowej szkoleniowych

Nawiasem mówiąc, szkolenia nadzbiorami jest uważany za nie mniej intensywny. Czy wiesz dlaczego? Ponieważ w nadzbiorami antagoniści na Ciebie, a pracował z większą masę mięśni i uzyskać wymagany wagi dla postępu obciążenia, ale koło bieg koła, można uzyskać … .raznoe.

Trening obwodowy w teorii są wyświetlane, dla tych, którzy mogą podnieść 70% swojego 1 rep max w ramach wykonywania przez 10-12 powtórzeń. I teoretycznie nie szkolenia tlenowych i siła nie obejmuje okrągły 20 i tryb drugi. Wszystko, co widzimy na popularnych kanałów w pomieszczeniach – po prostu pracować na wytrzymałość. I ona też ma miejsce, i użyteczne. Tylko wtedy, gdy dana osoba może utrzymać to absolutnie taka sama, a prawo technika szybko ćwiczenia i dużo powtórzeń.

[Powrót do spisu treści]

Kobiety nie powinny huśtawka skośne

Po części jest to prawda. Lepiej nie robić stoki z hantlami, gięcie na bloku, a inne ćwiczenia na prostych skurczu tych mięśni. Więc można zwiększyć ilość pochylać i obwód talii. Ale jeśli nie jest znany pochyła pracował na wszystkich, dużym problemem jest realizacja podstawowych ćwiczeń. Squat, a nawet sprawić, rumuński, zamiast klasycznych pragnienia, to jest bardzo trudne, jeśli ukośne słaby. Rod, załadowane na barki nie otrzymania wystarczającej stabilności, gdy podczas wykonywania prasy nie działa jako stabilizator. W wyniku tego obciążenia, pada na grzbiet, a jako zasadę, na dolnej części pleców. I to jest potencjalnym ryzykiem. Wystarczy jedno niezręczne obniżenie miednicy poniżej bioder, i jest gotów do powstania szkody.

Pochyl powinna zostać wzmocniona, ale jeśli absolutnie boją się zwiększyć talii, można podjąć ładunek pośredni – do wykonywania „drwal” na bloku, „polska” skręt siedzi w trybie zasilania, 10-12 powtórzeń i trenować ukośne statyczne. Tak, stary dobry T-strap nadal działa.

[Powrót do spisu treści]

Kobiety powinny wypracować nodze 2 razy w tygodniu

Jeśli tak jak sportowcy nie muszą to zrobić i kochankami. Często amatorskie siłownia przeciążać nogi, łącząc cardio i HIIT-2 moc w tygodniu. Zazwyczaj 2 „leg” ćwiczeń w tygodniu odbywa się przez tych, którzy nie lubią to cardio, a robi to tylko w celu zwiększenia zużycia kalorii. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma specjalnych premii tej strategii, jeśli nie odzyskać, nie dostaniesz. Więc nie brać go jako osobistego zaangażowania w regule.

[Powrót do spisu treści]

Kobiety powinny unikać węglowodanów po treningu w

Treningu i kobiety są różne. A ilość węglowodanów też. Konwencjonalne 10-15 g węglowodanów prostych po zajęciach, które zostały dodane do koktajlu tylko przyspieszyć powrót do zdrowia i zmniejszyć prawdopodobieństwo, że następny trening będzie pochodzić słabszy niż wczoraj. Wręcz przeciwnie, współczesna teoria diety sportowców zaleca węglowodany prostu otoczyć swoje sesje treningowe. Cóż, masz pomysł – aby owsianka i banana z twarogiem po, na przykład. Powstrzymania się zwykle kilka tygodni przed pójściem na konkurencyjnym scenie, reszta ludzkości musi jednak podjąć węglowodany trenować nie tylko dlatego, iz lepszymi wynikami.

Elena Selivanova

load...