5 cech, że nie nadają się instruktor programów grupowych

Zawartość

Wydaje się na forach poświęconych przynosząc się do kształtu po cokolwiek, każdy wyrzucony kolejne programy grupa instruktorów. A oni nie mają kwalifikacji, a nie wiedzą nic na temat prawidłowego odżywiania, a nie wiedzą o korzyściach płynących z uchwytem ze wsparciem w pętli TRX. Cokolwiek to było, zajęcia grupowe dostępne są alternatywą przydatności do samozatrudnienia. Jest to możliwe do opanowania i podstawowe ruchy i wytrzymałość „wstał” i wzmocnienie centrum ciała, aby nie „złapać” pierwszym locie przeszłości traumy z oddzielnych sesji w siłowni. Ogólnie rzecz biorąc, złe wnioski grupy, ale zbyt szczere lekcje nonsensem muzyce trochę. Istnieje, więc powiedzieć, czynnik ludzki. Można również „nie pokrywają się” z energicznej dziewczyny i wesołych chłopców w widokach, lub po prostu stykają się z efektem początkujących.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zaniedbanie

Kiedy byłem gościem w aerobiku grupowym, byłem najbardziej rozwścieczyło zaniedbania do czasu. W dawnych czasach, instruktorzy często późno, ale wciąż miał czasu, aby omówić z bywalcami pogody, natury i mody aż do początku ćwiczenia. Co wtedy pogoda-fashion, gdy masz kolejne 20 bilety w fizyce do jutra rana, a klub chciałby wyjść w czasie, co najmniej, nie jechać do domu w godzinach szczytu …

W ogóle, jak na mój gust, opóźnienie, gadać i inne słodkie, ale nie związane z rzeczą siłowni – to lekceważące podejście do klienta. Ku jego czas, cele, wartości, iw ogóle … W zasadzie, te zajęcia są opóźnione, głównie symulatory wszelkiego rodzaju. Wiesz, ci, którzy po prostu pójść do jakiegoś szkolenia, a tam jest coś o tym. Jeżeli nie jesteś zadowolony z opóźnieniami, bezsensowne rozmowy, a tym samym zestawem ćwiczeń lat, najlepszy wygląd dla specjalisty, który będzie szanować ciebie jako klienta. To, nawiasem mówiąc, nie jest to takie trudne – konkurencja jest wielka i spełnia swoje zadanie.

[Powrót do spisu treści]

Teraz dzieli się na parach i stanąć do

Uszy. Jest mało prawdopodobne, że odpowiada Ci instruktora, który na co dzień sprawia klasę robić nieprzyjemne rzeczy psychicznie. Niektóre ćwiczenia funkcjonalne naprawdę sprawia, że ​​klienci czują się nieswojo. Tak, bardzo niewiele osób jak pompek z sąsiadem na plecach, więc nawet z nieznanym i wadze poniżej 80 kg sąsiada. Tymczasem współcześni autorzy szkolenia, jednak próbować nas, czy to, że bawić. I to nie zawsze wychodzi dobry trening.

load...

Prawda jest taka, że ​​im więcej się wewnętrznie „zaciśnięty”, tym mniej organizm działa. Zakres ruchu, głębokości, na sprzedaż – Wszystkie tego cierpienia, trzeba tylko dokonać osoba zrobić coś niewygodne.

Niedawno oglądałem dziewczynce fani tańca z Booty wstrząsnąć wylądował na piętach grupę kobiet 35+ i zmusił ich do pracy poza kawałek klipu Beyonce „zacisnąć pośladki”. Trzeba było widzieć się zainteresowanej osobie. Muszę powiedzieć, że rozsądnie „shake” to niemożliwe, nikt, i to nie w formie fizycznej. Więc jeśli czujesz, że jesteś zmuszony do zrobienia czegoś po prostu niewygodne, wystarczy zmienić klasę.

[Powrót do spisu treści]

Stanę tutaj

Oddzielny utwór – instruktor, który po prostu przyjść do klasy, w tym muzyki, aby rozgrzać pokazuje ruch i nic innego nie robi. Tak, stara metoda szkolenie grupy trenerów programu zakłada się, że specjalista tylko pokazuje, ale nie poprawić technikę zaangażowany. Więc to jest możliwe, aby doprowadzić aerobik, składający się z podstawowych kroków, jakiś prosty taniec i władzy, włącznie z takimi ogromnymi ćwiczeń sprawności, takich jak podnoszenie 2 kg hantli na biceps i odwodzenia bioder w kierunku od pozycji stojącej.

Dziś zajęcia są nieco odmienne od podstawowych aerobiku połowie lat 90-tych. Ten sam trening funkcjonalny, albo po prostu nie HIIT bezpieczne zachowanie, nie zostaną skorygowane. Większość ludzi, zmęczony, dzięki czemu niebezpieczny ruch. Których właściwe instruktor powinien presech.Tak wybrać najlepszą klasę, w której instruktor „nie pozostaje w tyle” i „kopać” niż to, w którym cały tłum wesołych losowo skoki do muzyki. Być może twoje ego nieco i boli, ale kolana i ramiona pozostają normalne.

[Powrót do spisu treści]

A teraz rozpoczęła dłoniach i uciekł

Moja ulubiona funkcja – to ćwiczenie, gdzie klienci są zmuszeni do robienia rzeczy po prostu niebezpieczne. Na przykład, określone grupy ludzi okrąg wokół pokoju i zrobić skok do innej grupy „ciała” z przysiadu. Nie fakt, że jeden z tych skoków nie trenować wczoraj stopy i waży 40 kg. W ogóle, technika ta jest wykorzystywana w różnych sztukach walki, to nie znaczy, że ma ona miejsce w rekreacyjnej wychowania fizycznego. Jeśli jesteś zmuszony do zrobienia czegoś „rodzaj”, a przynajmniej to, co jesteś w stanie nie subiektywnie, klasa zmian.

[Powrót do spisu treści]

Pracował ruchechki, nozhechki i pressichki

Gdzieś czytałem, że grono zdrobnienie przyrostków której mowa, może służyć jako wskaźnik zaburzeń psychicznych, ale link nie da. Dostajemy się na fakcie, że po prostu zniechęca. Nie wiem, jak w krajach zachodnich, ale w tym – „. Obsesją kobiecości” raczej Co, tak naprawdę, nie jest to miejsce na treningach. Zawód może dać ci niektóre z nich, jeśli są ułożone na nim. To nie znaczy, trzeba wybrać instruktora z manierami sierżanta armii, a głosem wielkim, jak swoimi fizruka szkolnych.

Tak, powinno być wygodne. Ale jeśli rozmowa dziecka, dokuczliwy i inne produkty słodkie horror przyjść usta trenera, natomiast w grupie pod obciążeniem, konieczne jest, aby zmienić trenera. Przede wszystkim, jest to rozpraszać i irytujące. Klasa grupy – nie jest to miejsce, gdzie chcesz być rozproszony i podrażniona, a – miejsce, gdzie jest lepiej monitorować ich stan i ruchy.

Ponadto musi być przygotowany do pokonania własnej słabości, a czasami dyskomfort (ból nie!). Co robią niewiele, aby „baranek” i „ustalenkie” epitety.

Ogólnie rzecz biorąc, należy wybrać instruktora, który będzie motywować do zrobienia każdego dnia trochę lepiej niż wczoraj, a działania, które lubisz. A reszta – ciągłość biznesu i technologii.

load...