5 błędów do kolacji, które prowadzą do zestawu tłuszczu

Zawartość

To było dobre dla naszych starożytnych przodków! Oh, nie przeszkadza, aby dokładnie taka ilość kalorii w swoim własnym kolację. Raczej nie był palący problem „jak wybrać kolację od sąsiada” i „czas do przełknięcia obiad, aż was nikt nie zaczął polować”. Większość współczesnych ludzi normalnie usiąść, odpocząć i wieczorem można zjeść. Dlatego, nawiasem mówiąc, większość popularnych diet i dążyć do ograniczenia lub wykluczenia kolację. Tam również można przypisać do popularnej opinii o jogurt. W miłej stanie jemy więcej, jest to dobrze znany fakt. W ten sposób, że wszystkie sześć błędów. Trenerzy, nawiasem mówiąc, nie jest wyjątkiem – wiesz, co chcesz jeść po dniu pełnym aktywności fizycznej?

load...

[Powrót do spisu treści]

Zbyt wiele

Ilość jedzenia na kolację jest odwiecznym tematem wojny między zwolennikami Paleo i przerywany czczo i zwolenników żywności frakcyjnej i liczenia kalorii. „Paleovtsy” jeść na kolację dość dużo, że już jest bardzo dużo. Obiad – główny posiłek w systemie. Jednak większość zwolenników tego systemu również nie jeść śniadania lub wytrzymać 16 godzinny odstęp między ostatnim a pierwszym posiłkiem, więc do strawienia i przyswojenia „megauzhin”, którymi zarządza. Ale „przełożyć” ją do magazynów tłuszczu – nie. Zazwyczaj zwolennicy Paleo zjedzeniu kolacji na kawałek mięsa z niektórych warzywach. To jedzenie jest po prostu uboga w węglowodany, magazyny glikogenu szybko zapchać, a białko jest uczony paleo wentylatora ma czasu, aby wypracować kilka razy. Tak wraz z mocy dostarczanej przez układ i krótki wysokiej intensywności ćwiczeń.

Zwolennicy diety frakcyjnej i teoria cieplika uważają, że kolacja powinna być lekka. Oznacza to, że trzeba wymyślić, żeby nie jeść więcej niż 500 kalorii na godzinę „X”. Typowo, do tego i poprzedniego 4 umieszczone posiłku. Ty, w rzeczywistości, po prostu posiekać kalorii na więcej posiłków. Lawrence Cheskin, nowoczesna propagandowej żywienie ułamkowa i teoria cieplika mówi, że każda ilość kalorii przekraczającej jedną czwartą dziennego zapotrzebowania na kalorie – to za dużo.

Kompromis: jesz tak przypadkowo! Nie, nie bardzo w sposób losowy, ale jako, że są wygodne. W rzeczywistości, problem związany z dużym posiłku jest ilość kalorii i jakości snu i ilości poprzednich posiłków. Jeśli możesz kontrolować siebie w ciągu dnia, jeść trochę więcej niż na lunch, ale unikać węglowodanów prostych. Wszystko to działa dobrze, pod warunkiem, że nie będzie wstawać od stołu z uczuciem ciężkości. Ale chodzi o kalorie działających nieco inną prawdę – muszą być mniejsze niż dziennego zapotrzebowania w ciągu dnia, kolacja jest również brane pod uwagę.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jem przed telewizorem lub komputerem

Wtedy, być może, nie ma sprzeczności. I „kaloriytsy” i „paleo” zdecydowanie przeciwko jedzenia przed telewizorem. Jednak twoja babcia chyba mówiłem „, gdy jem – jestem głuchy i niemy”. To naprawdę jest łatwiej, aby nie przejadać, nie mają mechanicznie wszystko jest ułożone na talerzu i nie podejmuje suplementów. Jednak istnieją pewne trzecia grupa osób, które biorą płytę, umieścić jego część, i usunął się siedzieć w Internecie. Siedzenie prowadzi je tak, że druga część musi przejść lenistwo. Praktyka pokazuje, że taka osoba faktycznie zainteresowany trochę żywności i schudnąć zwykle tego nie robią.

Kompromis: włącz muzykę. Nie opuszczę cię nudzi, a także tworzyć iluzję przestrzeni wypełnionej, jak długo żuć. Ale rozmawiać tablecompanions dietetycy zalecają tylko przyjemnych tematów.

[Powrót do spisu treści]

Duża patelnia w środku tabeli

No, może nie jest to patelnia i patelnia z pieczone ryby. Melissa Lantz, dyrektor Szpitala Klinicznego im. Johns Hopkins mówi, że większość pacjentów udaje się podjąć dodatkową porcję nawet w szpitalu, jeśli widzą taką porcję. Zwłaszcza „daje” jest w tym stylu do ludzi, którzy są zaangażowani w sport lub wyżej i więcej – to pewnie podświadomie nie chcąc im „ustąpić” jeść par. Mniej więcej taka sama praca, a duży kosz chleba, który był wystawiany w niektórych restauracjach w środku tabeli jako „komplement” od szefa.

Kompromis: nie ma nic, aby umieścić w środku tabeli, a nie lubisz kwiatów i niejadalne przedmioty? Wytnij jasny surówka, oprócz już kupić kapustę i marchew kolorowe papryki, światła zielone i piękne salaterki. Bezpieczne warzywa mogą stać na środku stołu w nieskończoność.

[Powrót do spisu treści]

Przygotowanie deserów na obiad

Fakt, że deser – A takie, „nadmiar żywności priori” w zakresie żywienia. Jeśli potrzebujesz słodki – jeść deser po obiedzie, albo jako drugie śniadanie, ale nie w nocy. Nie jest to mityczna zdolność węglowodanów do przestrzegania pasie tuż po 18.00. Problem znowu w naszej miłej i życzliwej państwa. To, co jemy większość jedzenia niepotrzebne. I to nie jeden, ale kilka deserów. Nawiasem mówiąc, o tej samej pracy zdrowe przekąski, takie jak owoce, jabłka, mandarynki i inne rzeczy, które jemy na deser.

Kompromis: jagody galaretki bez cukru, pieczone jabłka z cynamonem, lub coś podobnego. Niektóre bardzo trwałe osoba zaleca się wypić szklankę gorącej herbaty z słodzik. Ale wtedy, jak mówią, to kwestia osobistych preferencji, niektórzy ludzie chcą jeść słodzik po niemal silniejsza niż bez niego. Pożądane jest, nawiasem mówiąc, ma antenę, która nie zostanie dostarczony „luzem”, tak, że suszone owoce opadają maszynę. Możesz zarejestrować się w inny sposób. Jeśli na obiad w mieście, podejmuje słynny deser, ale dzielić się nią z innymi. Albo po prostu zostawić połowę na talerzu. Dla ciebie to nie ma znaczenia, co myślą o tobie i jak będzie wyglądać w końcu.

[Powrót do spisu treści]

„Spotkanie w restauracji jutro popyu pusty wodę mineralną”

Style Food biedny student, który je tylko w terminach i wyłącznie dla innych, może przyczynić się do nadwagi. Ale poważnie, to nie jest konieczne częściej niż 1 raz w tygodniu „do przejadania się”, w przeciwnym razie ryzykujemy poważnie przekroczyć wartości kalorycznej. Ponieważ wszyscy wiemy, że na czczo dni prowokują przejadanie pojutrze. W rezultacie, jesteś przejadanie się 2 razy – na kolację, a dzień po osławionej wody mineralnej. To, nawiasem mówiąc, nie znaczy, że nie można dojść do restauracji.

Kompromis: Oblicz kalorii tydzień, a planują marsz w dniu, kiedy można jeść 200-300 kalorii więcej, jeśli nie liczyć kalorii. Albo zrobić jak radzi Lyle McDonald – po dniu „do” gryzienia piersi kurczaka z zielonymi warzywami, wielu nadal nie nazhuete. Ale tabela nie oprzeć się na słodkie koktajle, desery i chleb, i zrobić coś klasycznego, mięso, na przykład z grillowanymi warzywami.

Ogólnie rzecz biorąc, należy zachować ostrożność i ostrożny, dobrze „, nie jeść po sześciu” – przepis, który nie jest dla każdego.

load...