4 najbardziej oszczędnych nawyków utraty wagi kobiet

Kobiet odchudzających
Zawartość

Wiesz, nie jestem również najbardziej inteligentną kobietą na świecie. Na przykład, mam jeszcze napisać sobie planu obciążenia na miesiąc, i ustawić przypomnienie w duchu: „Nie wkładaj pływanie i jazda na rowerze w ciągu jednego dnia z siłownią, nie działają pod górę w dniu, kiedy wolno ciągnąć” i inne. Zapomnę kiedy robię to, co kocham. Dla wielu z nas proces poprawy – wieczne i nigdy nie przestanie. A może ktoś trudno w to uwierzyć, ale wśród nas są tacy, którzy bardzo kocha poczucie zwycięstwa nad procesem samej wagi i odchudzania. A potem, jak z każdym hobby, trudno wystarczy stracić głowę.

load...

[Powrót do spisu treści]

Wyjątek

Podstawowe produkty. Co: Po pierwsze, możemy przeczytać w jakiejś wegańskiej lub ultra-ultra-paleo źródła o szkodliwości mleka, a następnie bezlitośnie rozstał się z serem i jogurtem. A wszystko, co mamy ulubiony sos sałatkowy – musztardy i jogurtu. I nikogo nie obchodzi, że ser – prawie źródło priorytet białka w diecie. Napisane tak samo jak produkty mleczne są szkodliwe, a więc do przodu.

Dlaczego nie można: Myśl prosta. Znany jako przykład cytowane przez L. McDonald – kulturystów wszechczasów Próbowaliśmy różnych produktów „wykluczenia”. Początkowo wszyscy jedli tylko suchy ryż z piersi kurczaka, a bali się tłuszczu. Wtedy wszyscy masowo wypędzeni węglowodany i tłuszcze zaczął podnosić. Można spekulować na farmpodderzhki, ale nawet w federacji naturalnej postaci było bardzo, bardzo przyzwoite. Oraz w pierwszym i w drugim przypadku. Dowiedziono naukowo, faktem jest, że w sprawach odchudzania priorytetem wartości energetycznej diety, ale nie kosztem tego, co będzie cięte kalorii. Ale odrzucenie zwykłych prostych produktów może grać z mężczyzną kiepski żart. Po pierwsze, to nie jest po prostu wygodne. I mniej wygodnego życia, tym bardziej prawdopodobne ryzyko leczenia do „wygodnego” żywności jako sposób znormalizować inne procesy życiowe. Wątpliwe, muszę powiedzieć.

load...

Ponieważ jest to niezbędne w celu: przyjąć jako podstawę ich diety jest dieta, ale nie idealną dietę powszechne w sieci społecznej. Przycinanie kalorii insalubrious powodu obiektywnych rzeczy, jak kawa ze śmietanką i cukrem oraz ciasta codziennie. Oblicz i cierpliwości. Daj sobie co najmniej miesiąc, aby ocenić wyniki.

[Powrót do spisu treści]

Chaos w pitnej reżimu

Co: Pierwszy człowiek czytając gdzieś około 2 litrów wody dziennie. Potem ustawia sam „woda” aplikację w telefonie i zaczyna pić. Cóż, tak? Byłoby, gdyby równolegle skrócone jakoś herbatę, kawę i dietetycznej coli. W praktyce, dziewczyny są tak uzależnieni od tłumienia apetytu z wodą, że tworzą niesamowite obciążenie dla organizmu, który sam. I tak, prawie nie nie jest silnie, że byłoby to konieczne jest, aby liczba nowych sposobów.

Dlaczego złe: Nadmiar dobrych rzeczy – to jest złe vesh w ogóle. Ciągłe nadmierne picie nie jest dobre dla nerek, dróg moczowych (są podrażnione przez wykonanie potrójnego zadania) i układu sercowo-naczyniowego. Jeśli „nalał wody” podczas posiłku, z czasem, można nieznacznie pogorszyć jakość trawienia. Zwykle, na zewnątrz wszystkich problemów, wyrażone w postaci obrzęków. Co sieje panikę w szeregach odchudzanie.

Jak powinno być: wszystkie „konieczne” 40 ml na 1 kg masy ciała. Suma ta płynna. Priorytet picia – woda. Ale jest to możliwe, a 2 filiżanki „nie jest priorytetem” wycisnąć w tej kwocie. Ciąży, odzyskiwanie z porodem, a także z chorobą nerek, wątroby, serca – dla danego trybu spożycia płynów do lekarza.

[Powrót do spisu treści]

Okresowe awarie wbrew

Co: prawie każdy fan odchudzanie myśli sąsiad traci na wadze szybciej. A w internecie wszystko napisać o niektórych minus 5 kg na tydzień bez pracy i wysiłku. Ogólnie rzecz biorąc, cały piękny obraz nieco rozpieszczony, jak tylko przychodzi twardą rzeczywistość. Próby dokręcić dietę ( „stall przeciwnie”) powodują zmiany hormonalne i psychologiczne. W związku z planem treningowym nie jest na rehabilitację wychowania fizycznego – a nawet do wyczerpania układu nerwowego.

Dlaczego złe: Ponieważ awaria pociąga za sobą sprzeczne zwykły ludzki błąd. Nie każdy może być w latach ścisłej lub mniej ścisłej diecie. Ludzie mają tendencję do wypoczynku, a oni zrobić. Relaksujące, będziemy znacznie zwiększyć wartość energetyczną pożywienia, tak że o wszelkich tygodniowe deficyt nie wchodzi w rachubę. Rezultatem jest klasycznym: „Wszystkie diety próbował, nie schudnąć.”

Jak należy: Najpierw musisz schudnąć na jakiekolwiek poważne przystanku odżywczej porównywanie siebie do innych ludzi i skoncentrować się na własnej rezultatu. Co zrobisz z nim, to nie ma znaczenia. Ktoś będzie musiał zrezygnować z połowy społeczeństwa, ktoś po prostu przypomnieć sobie, że każdy człowiek jest niepowtarzalny. W ogóle nie istnieją zawody w utracie wagi, prawda?

[Powrót do spisu treści]

Próby „przetrenować” zła dieta

Co: „Och, wczoraj zjadłam kawałek ciasta, a teraz dodam godzinę zwykłych treningów kardio.” Wszystko cokolwiek, ale nawyk jedzenia ciasta jest ustalony plan posiłków i wykonywać więcej – nie są, co jest potrzebne dziś townswoman średnim wieku.

Dlaczego złe: Przetrenowania nie ogranicza się do elity genetycznej, jak również dla ludzi, którzy są w stanie rozproszyć swoje ćwiczenia o wysokiej intensywności, tak aby mieć czas, aby odzyskać. Dla zwykłych śmiertelników dodatkowych godzin cardio lub dodatkowych nieplanowanych naleśniki w barze – to nie jest to bardzo dobry wybór. A próby „spalić” oddychane między 1000-1500 kcal sprawa – jest na ogół poza nią. Informacja dla fanów, szkolenie, które widzimy na tagu # 1000 calorieworkout spalić tak dużo, ale jeśli ktoś jest w bardzo dobrym stanie i dobrze określone.

Jak mam, jeśli overeaten, starają się proporcjonalnie zmniejszyć kalorii i umiarkowanie podnieść aktywność fizyczną na następny dzień. Ale tak nie było męczące ćwiczenia. Pomyśl o czymś takim długim spacerze i zastąpione jednym naczyniu na parze warzywa z boku, a nie coś takiego dnia kefir i perkusję 2:00 nartach grzbiet oczywiście.

Ogólnie rzecz biorąc, dać się ponieść i baw się dobrze, ale należy uważać, aby nie stracić głowy w tym samym czasie.

load...