4 klasyczne metody związania tie samca

Zawartość:

Rodzina wszystkich akcji jednakowo: mąż – krawat, jego żona – futro. Być może kobiety wiedzą, jak robić obroty mężczyzn, ale do zrozumienia tych przedmiotów szafę i oferują poprawne węzłów nie może każdy.

load...

Program jest znany węzeł remis to nie wszystko.

Wielu mężczyzn lubi nosić krawat, zważywszy, że podkreśla swoją osobowość, albo przyzwyczaić się do tego stopnia, że ​​bez niego czujesz się nieswojo lub na zimno. Niektóre z nich rozważyć noszenie tego tematu jako zło konieczne, nazywając go „gardło”. Inni nie wiedzą nic na temat więzi i nie wie, jak korzystać krawata. Niemniej jednak, w męskiej szatni, czasami mogą one być liczone tak samo jak u kobiet szatni buty.


Powrót do spisu treści

Historia krawata

Najprawdopodobniej początki powstania krawata zaczyna się od prostego krawata. Jeśli w starożytnym Egipcie i starożytnych Chinach za pomocą chusty określonych pozycji w społeczeństwie, w starożytnym Rzymie, chusteczki zostały użyte wyłącznie ze względów praktycznych: aby zapobiec otarciom pancerza narażone części ciała legionistów.

load...

Powszechne stosowanie tych ozdób zawdzięczamy francuskiego – Znani Trendsetter. Inicjatywa jest przypisana do króla Ludwika XIV. Pozornie lubił piękne chusty, ozdobione frędzlami na szyje żołnierzy Chorwatów zaproszonych do sądu za męstwo i zwycięstwo w walkach z Turkami. Czas ten jest uważany za początek triumfalnego marszu tego akcesorium. Dekoracja przeszedł różne zmiany, odpowiadające trendów mody w odzieży, a następnie zamienia się w obszernych łuków, następnie uproszczonych do motyli.

Przedsiębiorczy i praktyczne Amerykanie poszli najdalej. Już w 1924 roku amerykański Langsdorf opatentował krawat, który został pocięty na ukos z trzech części materii. Produkt okazał się idealny – wygodny, praktyczny i skomplikowane. Wycinanie zasady pozostają niezmienione do dzisiaj.

Ponieważ trendy muszą zmienić tradycyjny atrybut męskiej na kolor, wzór, kształt, szerokość, długość i tekstury tkaniny, dostosowując się do stylu ubioru i gustów współczesnych.

Ograniczając się do ujawnienia klasyczny „doskonały” krawat, moda celują w wymyślaniu nowych sposobów związania węzłów krawat. Chociaż istnieją tylko 4 główne sposoby wiążąc węzeł na remis, istnieje tak wiele sposobów, opracowane dla wszystkich rodzajów twarzy, szyi, kołnierz, etc. Wiele sposobów związania węzłów, na twierdzeniom niektórych ekspertów, blisko sto.

Biżuteria męska pod kołnierzem przypomina długą wstążkę, która przechodzi z szerokiej (duży) części wąski (mały). Najlepiej jest, aby nauczyć się węzeł krawata w ramach programu, zdjęć lub wideo. Z najbardziej popularnych sposobów, aby spojrzeć na taki, który jest bardzo dobrze nadaje się do pierwszego doświadczenia. Po przestudiowaniu go, można łatwo związać węzły w inny sposób.


Powrót do spisu treści

Prosty węzeł lub „poczwórne”

 1. Umieścić krawat pod kołnierzykiem tak że końce zwisają na jego klatce piersiowej. W tej szerokiej części powinien być krótszy niż drugi o 30 cm. Przy przekroczeniu tych dwóch części ze sobą, zapewnia, że ​​najszerszy element na wierzchu był wąski.
 2. Uzyskaj szeroki udział pod wąski.
 3. Wyświetlać większą końcówkę wąskim końcu po drugiej stronie. Ponownie umieścić go (tak jak w pierwszym etapie) w górę wąskiej stronie wyrobu.
 4. Uchwycić większą końcówkę, że wątek dno, tworząc pętlę wokół kołnierza wokół szyi. Wskazówki się do uzyskania małej pętli (node) w obszarze dużej pętli. Skieruj szerokie pasmo, który właśnie wyciągnął w kierunku małej pętli.
 5. Nakręcić duży kres małej pętli (węźle) w dół i pociągnąć go w dół. Wynik był pełnoprawnym Tie knot. Oba paski Tie powinien mieć taką samą długość.

Sprawdź swoje działania na poniższym diagramie.
Powrót do spisu treści

Angielski sposób „Windsor”

Tie otrzymała nazwę „Windsor”. Nazwa związana jest z jednym z dziedziców do angielskiego tronu, księcia Windsoru.

Związać go tak:

 1. Umieścić krawat pod kołnierzykiem wewnątrz na zewnątrz tak, że szerokie pasmo wisiał na piersi po prawej stronie. Zrób to tak, że szeroki bok tie była krótka długość 30 cm.
 2. Umieścić duży kres mała, to wątek dno w pętli, ciągnąć przez niego, obniżenie górze wąskie.
 3. Zdjąć dużą pas dziewczynki. Perekin’te ją na wąskim pasku po lewej stronie.
 4. Znowu wątek szerokie pasmo w wielkim pętlę i podciągnąć.
 5. Pociągnij w dół za pośrednictwem węzła.
 6. Zacisnąć węzeł pociągając go do kołnierza.

Technika rozważyć bardziej szczegółowo tutaj.

Powrót do spisu treści

Połowa „Windsor”

Uznaje się uniwersalnym sposobem związania węzłów.

 1. Umieścić krawat pod kołnierzykiem. Szerokie zastosowanie wstążka nad wąską taśmę.
 2. Uzyskaj szeroki pas pod wąski. Pociągnąć go lekko w bok.
 3. Ciągnąć duże końcu górnej pętli przechodzą przez niego z góry do dołu.
 4. Włóż końcówkę uchwytu po prawej stronie. Następnie umieścić go w krótkim taśmy w lewym kierunku.
 5. Nakręcić dużą pętlę w końcu, a teraz od dołu do góry i wyciągnij.
 6. Przełóż go w od przodu węzła. Ciągnąć w dół.

Pomóc sobie za pomocą diagramu poniżej.
Powrót do spisu treści

Pratt-Shelby lub „jednostka US”

Autorstwo przypisywane Dzherri Prattu i Don Shelby. Ponadto, strona nazywa się „American”. Prymitywny węzeł, idealny do wąskich kołnierzyków.

 1. Umieść niewłaściwej stronie krawat pod kołnierzykiem. Wąskie pasmo umieścić na górze generał.
 2. Szerokości taśmy poprzez umieszczenie górnych przechodzą w dużej pętli. Pociągnąć go w dół pod wąską wstęgę.
 3. Weź trochę w lewo.
 4. Zmienić kierunek szeroką wstążką w prawo, stawiając go na szczycie wąskiego boku remisu.
 5. Nakręcić dużą taśmę z dołu do pętli, a następnie podciągnąć.
 6. Włożyć ją do otrzymanej montażu na przedniej stronie.

To wszystko. Jeśli jest to dobra praktyka wiązanej 4 klasycznych węzłów, można zrobić to z umiejętności. Opanowaniu 4 klasyczny sposób można łatwo rozpocząć, aby dowiedzieć się więcej o pięćdziesiąt innych. Możliwość zawiązać węzeł pań ułatwia proces wyboru krawata dla mężczyzn.

load...