4 główne problemy z liczenia kalorii

Zawartość

Czasami liczenia kalorii do utraty wagi po prostu nie działa. Powiedzmy od razu, że nie działa „dla niektórych ludzi.” W rzeczywistości lepiej niż dobry obliczeń nie ma jeszcze wymyślić niczego. A notoryczne obliczenia i zrównoważona dieta, w ogóle, to jedyna metoda odchudzania, uznany przez wszystkie organizacje zdrowia i żywienia. Jednakże, nie jest, na przykład, tak, że kalorie, takie, jakie są brane pod uwagę, a ciężar – warto. I zjawisko nie zawsze wynika z oczywistych względów, takich jak „nie ważą się jedzeniem.”

load...

[Powrót do spisu treści]

Numer jeden problem z dietą lub w obliczeniach

Ilu diety czy „przebywał” w ciągu ostatnich sześciu miesięcy? Nie dlatego, że nie wierzę w istnienie kobiet, które nie siedzą na diecie, ale istnieje obiektywny powód nie dając „dietchiku” kalorii, aby schudnąć. To się nazywa dostosowanie do niskokalorycznej diety.

Bądź diagnoz w Internecie – niewdzięczne zadanie, ale spojrzeć na treść, jest pod nagłówkiem „skutecznych dietach.” Jest mało prawdopodobne, że będzie można znaleźć wiele systemów, by tak rzec, utrata wagi, które pozwoliłyby kobieta ważenie, powiedzmy, 65 kg zebrać odpowiednią ilość białka, co najmniej zgodnie z normami WHO. Owi dieta składa się głównie ze źródła węglowodanów, i niewielką ilość włókna, korzystnie białkiem mleka. Oczywiście, niezrównoważony dieta jest zdolność do przetrwania w życiu. Naturalnie, przy obliczeniach nie będzie schudnąć.

Co robić: Nie, nie cofać się na diecie do 1200 kcal. Jeśli wystąpią dieta odchudzania i najprawdopodobniej twoja waga już dawno stał się głównym problemem. Idź do dobrego dietetyka. Znajdź centrum medyczne, które mierzą podstawową przemianę materii w stanie spoczynku, i tam poprosić o obliczenie diety dla utraty wagi. Będzie tańszy niż zwykły zestaw książek superochischayuschih Diety, kremy tobołek i mnóstwo przydatnych jagody do utraty wagi.

load...

[Powrót do spisu treści]

Problem numer dwa, czy poziom aktywności fizycznej

Sport, moim osobistym zdaniem, zawsze na miejscu, dopóki nie przeradza się w obsesję. Nie, ćwiczę codziennie – to nie jest obsesja. Ale próbuje co znacząco zwiększyć wyniki treningu, przeplatane dietę 1200-1500 kcal, powiedzmy, jego waga w kilogramach 70 – jest bardzo, bardzo podobne. Być może Twoje obliczenia są błędne ze względu na fakt, że prawidłowo zidentyfikowanego poziomu aktywności fizycznej. Nawiasem mówiąc, wybitni eksperci nie mają w tym względzie rozstrzygające. WHO dystrybuuje pogląd, że klasy, na przykład bieganie, treningi metaboliczne i moc – to intensywny trening, a w rezultacie, „zwiększenie aktywności fizycznej.” Ale w „lekkiej” działalności one wymienione chodzenia pieszych. Gdzie można się zastanawiać, przypisać swoją działalność, na przykład, dziewczynę, która jest zaangażowana w kroku aerobik 3 razy w tygodniu. „Siedzący tryb” lub „aktywny” tryb życia?

Co zrobić: Amerykanie ACE zaleca, aby przejść przez, przepraszam, selekcja. Oznacza to, że na początek tyle kalorii, jeśli nie schudnąć w miesiąc – niższe, i tak dalej. Różne źródła można znaleźć „treningu w klubie fitness nie może” przeważyć „pracę sit-down, a” treningu w klubie fitness – „. Intensywny trening” powód do wprowadzania w formule obliczania Ogólnie rzecz biorąc, jestem w takiej sytuacji … 6 tygodni do eksperymentowania z ilością aktywności fizycznej i kaloryczności stabilny. Osobiście Wyniki przeprowadzonych doświadczeń wskazują, że te same tak, że nie ma wystarczającej liczby kalorii i miała, w wyniku czego istnieje bardziej tracić na wadze. Ale jest to w żadnym wypadku nie może służyć jako przewodnik do działania.

[Powrót do spisu treści]

Problem numer trzy lub gotowe posiłki

Kompletnie prozaiczne, ale jeśli chudniesz na liczenie kalorii, stały się koszmarem wszystkie otaczające kelnerzy. Tak, to liczą, trzeba dowiedzieć się rumiane lub warzywa grillowane, gotowane mięso wykorzystywane do sałatki lub smażonych, iw ogóle z jakiejkolwiek części kurczaka nastrogat składników swojego „Caesar” lub „Kruchość”. A nawet więcej, konieczne jest znalezienie naturalny ser feta używane w sałatkach lub banalnej fetaksa i ile wkłady wylewa dobrą kucharkę. Wiesz co? Dla ubezpieczenia zamówić rybę lub mięso z grilla z sałatką z warzyw i ubieranie oddzielnie. I w bistro, spróbuj dokonać wyboru i podjąć przystawki, na przykład, tylko sałatkę czy tylko gryki. I nie zapomnij, aby jechać w jego części wierszyk kaloryczności dodatkowego oleju, nie wiem dlaczego, ale nie ma tam prawie zawsze.

Co zrobić: walczyć i czytać. Informacje zawarte na stronie internetowej restauracji lub bistro. Teraz, wiele miejsc gastronomicznych znajdujących się w wykazie szczegółowo wszystkie składniki. W skrajnym przypadku – kawałek obowiązkiem łosoś i sałatka jarzynowa, aby pomóc. Weź sashimi i rolki 2-składowe w sushi barze, a nie „plus cała masa pieczenia”. Szybko żywności zabrać … czarną kawę bez cukru, w każdym razie sałatki bez tankowania nie może być tylko prawdziwa ZOZhevets jak smakują „plasteliny”, a wszystkie opcje potraw z „mięsem” W każdym razie, zawiera nieznaną ilość dodatkowych naftowej Panierka.

[Powrót do spisu treści]

Problem numer cztery, a jedzenie jest tak mdła, że ​​…

W celu uproszczenia obliczeń, niektóre z osób zjada ser, owoce, surowe warzywa i chlebów. Dobrze, albo, na przykład, rozpuszczalne w wodzie „zupy” do odchudzania ze znanymi kalorii. To często kupiliśmy trochę niejasne, czy słodycze, czy bary HLS, kawa ze śmietaną rzekomo „odchudzania” oraz inne produkty wytwarzane są wyłącznie w celu dokonania trochę pieniędzy na chęć zmniejszenia masy ciała. Lub, w trakcie szerzą wszelkiego rodzaju fruktozy litrów sos z sosem sojowym i drugi nie jest uwzględniany kalorii przyjemności. Zrozumiałe, że waga jest i dlaczego chciał zejść, jeśli są w rzeczywistości, jeść „wspieranie” zamiast „na deficyt”.

Co zrobić: Weź dużą niebieską torbę na śmieci i wyrzucić to wszystko „dieta candy” Sakharkov o szczupłą sylwetkę i innych śmieci. Nigdy nie kupić. Zaakceptuj fakt, że będzie okresowo ma słodkie lub smażone i … skorzystać z liczenia kalorii, czyli ma swój umiarkowanie słodkie lub smażone. Inteligentne dziewczęta często kupują małą czekoladę w supermarkecie lub chodzenie buta „na dzień” w restauracji.

Ogólnie rzecz biorąc, obliczenia – to dobry sposób, aby nauczyć się siebie i swoich rzeczywistych potrzeb. Więc wyłączyć wewnętrzną Whiner i zawierają już wewnętrzną detektywa. A wszystko dostać.

load...