3 sposoby, aby schudnąć na wakacjach

Zawartość

Mój znajomy pracuje w szkole. Każda dziewczyna Twój urlop zaczyna się słowami „Teraz chudniesz!”. Wszystko idzie – improwizacje diety w kraju, prowadzonych przez 12 kilometrów przez las, z plecakiem, wynalazek potraw niskokalorycznych, Bodyflex nad jeziorem, okłady borowinowe tam. Żyć będzie tak zadowolony, że w ciągu 56 dni, ale zamiast harmonii i zdrowia dziewczynki, niestety, nabiera dodatkowej wagi i silną chęć udusić swoich uczniów w prawo w dniu wiedzy, tak aby nie cierpieć cały rok z tym cholernym pracy. Sytuacja przypomina klasyczny „swojej energii będzie, ale w spokojnej oczywiście!”

load...

W szkole, jestem również lubiący Recessional utraty wagi, ale nic dobrego z tego wyszło. Zbyt wiele „napięcie” wywołał regularne awarie, a potem aktywnie prowadził i jadł jabłka, a potem leżąc w hamaku i żuł cookies. Oczywiście, nie mogę schudnąć w ten sposób. Jednak w przeciwieństwie do znajome, choć mógłbym walczyć tyle na przerwie, spadając agresji, a jednocześnie, pokolachivaya tych, którzy nazywają opisy na pełnych zhirtrest dziewcząt. Czy schudnąć na wakacjach, sceptycy mówią, że to niemożliwe? Nie łapię moich osobistych osiągnięć na ten temat.

[Powrót do spisu treści]

Droga wojownika lub Bushido

wymagań uczestników: miłość dla ekstremalnej rozrywki, awanturnictwo i obecności przyjaciół, gdzie można strząsnąć kota.

Jak : otworzyć katalog stron internetowych miasta i tam znaleźć klub turystyczny. W ciągu sześciu miesięcy przed rozpoczęciem „wakacje” pilnie uczestniczyć w zajęciach, nauczyć się wiązać węzły, przygotowane namioty, wiosłując w kajaku, pakowania rzeczy do plecaka. Mamy udać się na wycieczkę w weekendy, a myśl o diety i innych radościach odchudzania, starannie wymiata na bok. Główne zadanie – nauczyć się chodzić w dobrym tempie, z dobrym ciężaru na plecach. Stopniowo zakochują się w tej branży i trenować w pobliskim parku. Mamy przyjaciół na całe życie, i pojechać na wakacje w wielkiej wędrówki lub spływ kajakowy podróży. Chociaż skrobiowych owsianki, a nie diety mleka skondensowanego, przybyć zrelaksowany, uprawiane cienkie, szczęśliwy i pogryzieni przez komary.

load...

Jak :6 kg treningu, 5-7 kg z dwutygodniowej podróży.

[Powrót do spisu treści]

Student Path czy joga stylu

wymagań uczestników: miłość introspekcji, obserwacja z nich, książki o skomplikowanych nazwach i inteligentnego kina autorskiego.

Jak : ponownie otworzyć katalog witryn i poszukać tam „Studio Hatha Jogi” czy „Studio Jogi Iyengara”. Nie fitness i inne callanetics nie będzie działać, ze względu na nich, nie schodzą z książek. Dzwoniąc świątyń znaleziono jogę, aby wiedzieć, kto spędza letnie poza miejsce seminaria. Sprzedam namiot i śpiwór, nauczyć się na pierwszym miejscu, i spać w drugim. Zapisuje się na jogę 2 razy w tygodniu, odwiedzamy regularnie ze względu na inną retrospektywy Godarda nie grał wagary. Zaczynając pracę w około 3 miesięcy poprzedzających święto, które muszą pokrywać się z warsztatów letnich. Poczuj pisze ze zdarzeniem zewnętrznym dobry namiot i śpiwór już mamy i odstraszający, worek fasoli i worek ryżu, można kupić w każdym supermarkecie. W oznaczonym dniu idziemy „yozhimsya” nauczyć się przygotowywać różne potrawy wegańskie 9 z 4 składników na ogniu nadchodzącym elastyczne, szczupły, szczęśliwy i zrelaksowany.

Jak : zależy od całkowitej karmy. I minus dwa minus dla otrzymywania 6 warsztacie, ponieważ masa mieści się w zakresie normy medyczne. Jego oczy zobaczyłem ciotkę, która okazała się „negatywną cukrzycę i minus 12 kg.”

[Powrót do spisu treści]

Droga party girl lub przydatności glamour

wymagań uczestników: umiejętność odróżnić fake „Vuitona” Z tego, obecność co najmniej jednego z jej worek lub marzenia o jej nienawiści do wszystkiego niemodnej i przestarzałych, niechęć do wystają w kraju cały zasłużony urlop

Jak : otworzyć własne wizytowniki lub książkę telefoniczną i szukać tam telefon cierpi klub fitness, w którym pisaliśmy już wcześniej, ale nie idź. Zadzwoń i dowiedzieć się, czy dana instytucja okazję udać się na wycieczkę fitness z miejscowych trenerów. Jeśli nie szybko zarezerwować wycieczkę i przejdź napisać oświadczenie na wakacjach, a także kupując słodkie legginsy, trampki mody i jasne stroje kąpielowe z odpowiednimi akcentami w strategicznie odpowiednich miejscach. Dobrze, jeśli nie, zadzwoń do biura podróży w najfajniejszych miasta, nie można szybko wybrać odpowiednią trasę. Półtora miesiąca przed rozpoczęciem podróży możemy uruchomić kilka klas aerobik, step, pilates lub callanetics tydzień. Nie zapomnij wybite na nich co najmniej pół godziny na bieżni. Jeśli absolutnie czarujący, zatrudnić trenera, niech Twój indywidualny program szkolenia i przygotowuje do wejścia na plażę, jak Oscarów. W oznaczonym dniu, pozostawiając wraz z całą imprezę we Włoszech, Chorwacji, na Cyprze lub gdziekolwiek indziej Twoja wycieczka jest prowadzona. Wracamy z pełnym telefonów nowych przyjaciół, kilka zdjęć dla VC i FB, a rzeczywistą brzuch Fit.

Jak : bardziej aktywne przechylić się na treningu i biegnie od napojów alkoholowych, tym lepiej. Jednocześnie uczą się spędzać czas, i aby uzyskać przyjemność i poprawić sylwetkę. Średnio minus 3-5 kg ​​plus stały chęć nie wystarczy być przechowywane w klubie fitness, ale także regularnie tam.

Ciesz się wakacjami!

load...