3 powody, by zakochać się w jodze

Zawartość

Wczoraj zadałem pytanie, na które nie znam odpowiedzi. Poszła po lekcji „Bodyflex z elementami fitness, joga” i powiedział: „Czy Orthodox Christian joga może”. Jak poszedłem dokładnie wykłada religioznawstwa na Uniwersytecie oraz w sprawie klasyfikacji, grzesznego czynu, odpisane, odpowiedź nie została podana. Klient został wysłany do ekspertów w dziedzinie prawosławia, dobrze, pomyślałem, co jeszcze zrobić.

load...

Prominent jogi wierzy, że każdy z tych prób Fitness na asany – nie więcej niż ćwiczenia ciała. Głównym celem tej praktyki – wyciszenie umysłu – w ten sposób nie da się osiągnąć. Jednakże, odnosząc się do przyziemnych rzeczy, nadal można określić korzyści z jogi do jakiegokolwiek innego rodzaju obciążenia. I wierzcie mi, te wady mogą poczuć, że nie tylko ten, kto jest zbyt leniwy, aby skakać.

[Powrót do spisu treści]

Joga jest uniwersalna

Ponownie, wyznaję, kilka lat temu, myślałem, zajęcia jogi coś podobnego klasy rehabilitacji osób z urazami lub partii „oświeceni ZOZhevtsev”, ci sami, którzy w śniegu w zimie boso uruchomiony, mocz do picia i spania na paznokcie jak pierzyną. Ja zmieniłem zdanie wizytę w Petersburgu centrum ashtanga jogi. Skradanie się z klasą „gusenichka” Zdałem sobie sprawę, że szarpnięcia rózgą własnym ciężarem nie jest trudniejsze niż 108 powitanie słońca. W tym samym dniu Pobrałem sekwencję, i kupił kilka książek matę.

Klasyczne teksty wprowadzają nas jedno – joga może być wykonane przez kogokolwiek, z superpodgotovlennogo sportowiec słaby stare kobiety. Każdego dnia będziesz czuć się jak ciało iw ten sposób naprawdę długa żywotność. Konieczne jest, aby zrobić wielkie zainteresowanie jogą, a teraz na inny system „pożyteczne dla figury” będziesz wyglądać ze sceptycznym uśmiechem. Nie muszą być bardzo elastyczne, a nawet chce „zawiązać węzeł”. Główną różnicą od przydatności jogi – to poprzez wykonywanie asan, jak można go nosić, które już przynoszą korzyści dla własnego zdrowia. W „Wychowania Fizycznego”, w każdym razie, że jest akceptowana skupić się na sąsiada, i zrobić wszystko dokładnie tak, jak pokazano przez trenera.

load...

Nawiasem mówiąc, czy to wszystko, co nie może inspirować, ale szczerze chce coś „cool” – aby nauczyć się jogi pompek od triceps podłogowych niemal nieskończoną ilość razy, umieszczone na głowie, i włożyli na sznurka. Jestem pewien?

[Powrót do spisu treści]

Joga pomaga osobom z zaburzeniami odżywiania

Bardzo często nasze sny o utracie wagi są podzielone na banalnej niemożności dostosowania własny stosunek do jedzenia. Wydaje się być w odległości hali, a czasami siedzą na diecie, ale jakakolwiek trudność lub przeciążenia – a sam z ciasta „Napoleon” wieczór już nie wydaje się być coś strasznego lub szkodliwe dla zdrowia.

Współczesna medycyna oferuje „emocjonalny eater” lub osoby z głębszych zaburzeń odżywiania tylko psychoterapii lub leków, a nawet niejasne porad jak „kochać siebie”. I wygląda prawie jak w filmach – można siedzieć w kręgu z własnej naturze, i powiedzieć: „Cześć, jestem tak i tak, i przejadania się …”. W przypadku farmakologii, wprowadziły na „tabletki przeciw apetytu”. A „self-love” zazwyczaj zamienia się w wielogodzinnych zakupach i nadmiernych wydatków kartą kredytową. Sądząc jak wiele internetowych forów tematycznych dla osób z zaburzeniami odżywiania, a „diety” miejsc, a na ulicy – pełna kobiet z nawiedzonych oczu, pomaga ani jeden, ani drugi, ani trzeci.

Joga – klucz do osławionego „zmiana stylu życia i myślenia.” To zajmie tylko kilka miesięcy, a nawet od „atletyczny” Centrum jogi stajesz się spokojniejszy. A potem przychodzi fizyczną przyjemność treningu. I nie będzie musiał sięgnąć po jedzenie na pocieszenie, ale po prostu rasstelete matę. Po tym wszystkim, za dużo ciasta dosłownie paraliżuje cię podczas treningu. Ale nie zamieni się w szaleńca, który nie chce spróbować kawałek ciasta, gotowane własne dziecko. Poczucie proporcji przyjdzie sama, a strony z diety stopniowo znikają z „ulubionych” w przeglądarce internetowej.

Rozmawiałem z wieloma kobietami, a więc nie ma absolutnie wszystko. A mój własny nauczyciel mówi, że 90% studentów zmieniły swoje nastawienie i dał się nieskończoną gamę „diet-obżarstwa”, średnio rocznie. Moje osobiste wyniki – odrzucenie rocznego „suszarek” – nawiasem mówiąc, w „strasznej otyłości” nie jest wskazane. Waga pozostała na tym samym poziomie, co krajowe przestały na wiosnę, aby ukryć przed złem „cioci na diecie”. Pomyśl o znaczeniu niektórych 12 miesięcy przed, kiedy będziesz miał całe życie pełną swobodę?

[Powrót do spisu treści]

Joga pomaga zaprzyjaźnić się z własnym

Ciała

Większość z naszych „curvaceous” problemów – od banalnej niezdolności do odpocząć, poczuć swoje ciało i puścić sytuacji. Ilu ludzi ćwiczyć codziennie, po cichu nienawidząc pokój, trener, ciężarki, hantle i gwiazd Hollywood, którzy są zaangażowani w reklamie ZOZha i fitness … W tym samym czasie, zakres pracy na pełen wszelkiego rodzaju „surowych reguł”. Jesteśmy przekonani, że noga musi być ściśle huśtawka 2 razy w tygodniu, a przedział cardio powinno być zawsze.

Nieustannie czytać czasopisma o szkoleniu i spróbuj wykonać wszystkie nowe ćwiczenia. Zmęczenie i bóle mięśni dla większości odchudzanie – no nie jest to znak, że konieczne jest dostosowanie programu szkolenia, jak również codzienne poser, który postanowił nie zwracać uwagę. Tymczasem niewielu „fani szkolenie” bardzo zadowolony z własnej figury. Zadać idealnego sportowca w swoim pokoju, a ona odpowie coś w stylu: „Musimy podkręcić pośladki i ręce tonkovat i warstwa tłuszczu na brzuchu jest zbyt duży …”.

Joga pomoże rozwiązać zagadkę bez odpowiedzi do tej harmonii pozostanie marzeniem. Wykonywanie asan codziennie, można nauczyć się w końcu dostosować plan treningowy na podstawie stanu zdrowia, a nie mylić tego efektu z fitness absencji z powodu „niechęci”. I do ciała będzie traktowany jako równorzędny partner z własnymi potrzebami, które muszą być przestrzegane, a nie jako sługa, wezwał jedynie do wykonywania kaprys gospodyni.

A jednak, regularna praktyka asan rozwiązuje większość problemów ze snem. Stale w stanie „składa się i zapomniał się obudzić?” Praktyka Ashtanga Vinyasa rano, albo przynajmniej wykonać pewne powitanie słońca i kilka cykli pełnego jogiczne oddychanie. W ten sposób o wiele bardziej wydajne niż przysłowiową kawę energii. Nie można zrelaksować się wieczorem? Śledź siedzącej postawy, łącząc je z miękkiej powolne oddychanie, lub udać się do klasy Jogi Iyengara dla początkujących. Stopniowo będziesz spać spokojnie, gdyż nie zdał stres dnia.

Nie wiem, jak tam z religii, ale twój literat praktyce zdrowia pod okiem dobrego nauczyciela skorzystają tylko. Można wreszcie przestać czytać i będą szukać szkoły jogi?

load...