3 popularna strategia odchudzania, nie lubił mnie z własnego doświadczenia

Zawartość

Ogólnie rzecz biorąc, w okresie od 13 do 17 lat, pokonał na ogromną liczbę dietach i próbowałem kilka „specjalnego szkolenia dla utraty wagi w domu.” W bardziej dorosła, ja po raz kolejny próbuje „siedzieć” na trend, ale „health-AR” plan. A także były zdrowia mitologiczny stylu trenirovochki „polski suszenie”. Dla wielu rzeczy Wstydzę się jako osoba dorosła, jak wstydzi tego, co uderzyło w głowę ze starterem dziewczynki z klasy równoległej lub kradzieży cukierków. Ogólnie rzecz biorąc, niektóre z rzeczy, które naprawdę nie podoba, w tym zgadzam się z ludzi, którzy lubią naukę. Ale ten post nie jest o nauce, ale o tym, jak popularne metody odchudzania są odczuwalne w praktyce.

load...

[Powrót do spisu treści]

Monodiet

W pracy musiałem analizować reakcje owsa dietę. Wiesz co zauważyłem? A kilka paradoksów. „Ovsyanochka takie poleznenkaya, ale jej dieta. – Bez smaku, ale bardzo skuteczny” Ten, przykro mi, to co? Dlaczego miałbym zrobić coś, co szczerze psuje mi życie, a co jest skuteczność? Liczba spadła kege? Nie wiem, jak inne kobiety, ale mam często zdarza się, że przy minimum w „kege” wagi jest przyzwoity ilość widocznego tłuszczu, a wygląd jest o wiele lepiej, gdy „kege” trochę więcej. Ale powyżej masy mięśniowej.

Ogólnie rzecz biorąc, przeglądy mono-dieta przypomina mi znanego paradoksu na temat: „Jak być zaangażowany w siłowni, tak aby nie być pompowana w górę.” Tylko ten paradoks na temat: „. Jak schudnąć i goi i nie schudnąć i poprawić swoje zdrowie”

W ogóle, skłoniło mnie do mono-dieta jest taka sama jak w przypadku wszystkich innych użytkowników tego – „. Umyśle masowego naedaniya” osobistego kryzysu finansowego, w połączeniu z gwałtownym przyrostem masy ciała, ze względu na To jest, gdy przygotowują się do egzaminów, i jeść. Naturalnie nie jesz poleznenkuyu ovsyanochku, ale jest to czekolada o wysokiej kaloryczności. Masę umysł rośnie, a wraz z nim rośnie i masy ciała.

load...

Nie siedział w płatki owsiane i gryki, ale niezapomniane doświadczenie, myślę, że możemy ekstrapolować. Po pierwsze, zawsze chcą jeść. I to nie jest normalnym znaczeniu tego typu: „Ja nie odmówi cappuccino z muffin czernicy, w słoneczny dzień na nowo otwartej werandzie restauracji H” i nienormalne – „Ja bym pożarł wszystko, co nie jest przybity, może i mnie nienawidzi smażone ziemniaki, a nawet toczyć niektórzy jedzą, kwota jest większa, a cena tańsze. ” Po drugie, Kashka jakoś nie ładować się na słowo „wszystkie”. Może być nadana nastoletnie obżarstwa i potrzeb organizmu, ale prawda jest taka … .Przez pół godziny „sytnenkoy koniczyny”, zgodnie z odwołaniem panienek z ultra-pozytywnego myślenia, chcę jeść. I tak w kółko. Uczucie głodu nie zniknie, ale nie chce całkiem kilku dniach owsianki. Ukończyłem w najlepszej tradycji – tygodniową sesję przejadania się, a następnie ponownie potrzebę diety.

[Powrót do spisu treści]

Raw food diet

Mam krótkowzroczność w dzieciństwie. Lekarze uważają, że „jest” wrodzona. Zrobiłem operację, która nie jest zbyt pomocny, i nadal czerpać korzyści z noszenia soczewek kontaktowych. W ogóle, medycyna mówi mi: „Bądź cierpliwy, prezbiopii jest łatwe do rozwiązania problemu, ale teraz – terapii podtrzymującej i specjalne ćwiczenia trenować mięśnie.” I to mnie zastanawia. Tak bardzo, że w pewnym wieku, stałam się mała książka o zakupie alternatywnego rehabilitacji, wśród których natknąłem i pracy, której autor obiecał wgląd poprzez jedzenie niektóre surowe warzywa, owoce, orzechy i nasiona.

Jak obciążone wiedzy o korzyściach płynących z białka samopoczucia, starałem się go, a pod dom proraschivaya tkaniny soi. Dobrze, jedzenie nakrętki. Wizja na kilka miesięcy siedzi na diecie owoców i warzyw z nasion i sadzonek Nie odzyskanych. Ale apetyt młodego bizonchika nabyte. Kiedy przyszedł do 8 techniki „nieustannie” power-frakcyjnej metr dziennie oraz rachunku stomatologii (zęby są zepsute przez tak dużą liczbę włókien żywności, a wiele), postanowiłem zatrzymać.

Syroedcheskaya historia była dla mnie daleko idące konsekwencje:
później został zmuszony zwrócić się do endokrynologa, ponieważ hormony spod kontroli i zacząłem puchnąć nawet z dietą 1500 kcal u z 5 treningów w tygodniu. I został wyleczony, ale musiałem zmienić kilka ekspertów, a następnie pozbyć się dość ostrożnie zatrudniony w leczeniu wagi. Po prostu coś 3, 5 kg tłuszczu, ale to, co widzieli czegoś. Na ogół dziewczęta mnie zrozumie. Chociaż … naukowcy wciąż nie wierzą w „uszkodzenie metabolizmu diecie”, aw trakcie tego otwarcia oczu historie nikt nie umarł, nie przybrać na wadze do 100 kg, a wręcz przeciwnie, wszystko wróciło do normy, trzeba było odwołać się do „nieożywione” zrównoważony posiłek w nadwyżek kolichetsvo ;
udało mi się powrócić do „dosyroedcheskim” wagi operacyjnej Zaledwie rok później. Po pełnym cyklu roku „masa-suszenie-siła-szybkość, wytrzymałość prędkości.” I dopiero rok później udało mi się wrócić do normalności dla mnie intensywność i objętość treningu i zatrzymać, przepraszam, przeprowadzić nenomalno opcji lekkie ćwiczenia;
dobrze, a teraz mam silną przyjaźń już z kilku dentystów. Powiedziałem im, prawdopodobnie więcej niż jeden rok płatnego urlopu.

[Powrót do spisu treści]

Twardy suszenie

Jest to ten sam, który 2:00 cardio dziennie, z których jeden – „pseudo” treningu siłowego w trybie siłownia mnogopovtornom i jeden – działa na pusty żołądek i zmniejszając zużycie kalorii i węglowodanów, w którym najpierw spaść poniżej liczby podstawowej przemiany materii i z drugiej -. „zera”, pozostawiając suszenie prawie 6 tygodnia Nie wiem, jak tam z profesjonalnej kulturystyce, być może w pewnym farmpodderzhke jest uruchomiony. Ale fani „to” nie polecam.

Życie jest trudne, ziemia jest pełna iluzji. Tutaj czujesz, że działa – i jesteś już pół godziny siedząc i patrząc na pusty znak z obcymi ekselevskuyu K-skalenia. Wydaje ci się, że używasz, a nawet emeryta na Prognozy wentylatora rany. A teraz myślisz, że podniesie, aw rękach masz coś o wadze 20 kg, a ty z nim przedstawiają coś ławki stojącej, kołysząc się na wietrze. I wiesz co? Może mam specjalny organ, czy coś, ale wyniki były bardzo porównywalne z tymi, które otrzymałem na błogim wypełnienie diety IIFYM. Tak, jasne, z dużą ilością białka naleśniki i masła orzechowego.

Elena Selivanova

load...