3 nawyki studenckie, które powinny zostać zapomniane w imię harmonii

Zawartość

W tym roku stałem się znowu studentem. Jednak teraz nie jestem spodnie siedzieć w klasie i dowiedzieć się, co naprawdę muszę, ale niektóre nawyki ze szkoły ostatniego pływaka przez nich samych. Nie, nie, tak, iz wymiany zasiditsya po pracy i godzinę lub dwie rano stomped do kuchni. Otwierasz lodówkę i zwykłe rozdanie rozpocznie się tam szukać Cola-light, aw szafce – kawa instant. Wyznaję, w swoim pierwszym uniwersytecie byłem uzależniony od „koktajl energii w domu” cola i kawa, a prawie zrujnował ich główne mięśnie.

load...

Stojąc na drodze do reform, nie utrzymać dom coli i kawy w frenchpresse. Jednakże fakt okresowych „kampanii na maszynie” podczas ciężkiego treningu, ponieważ sugeruje, że złe nawyki z przeszłości pozostają. Mój najlepszy przyjaciel, po prostu dołącz tę samą tezę. Pamiętała tanią markę czekolady mlecznej „uczniów” i stanowczo woli jej belgijskiego ciemności. I wyjazdy do „szkodliwych pokarmów” stają się coraz częstsze. Porozmawiajmy o tym, co uzależnienie jest jeszcze lepiej blisko z ostatnim z pierwszego podręcznika „Alma Mater”.

[Powrót do spisu treści]

Młody piekarz lub B-roll, roll-obiad, kolacja?

W rzeczywistości, czasami wydaje mi się, że rodzime uczelnie same pchają nas do ścieżki bułki kochanków. To nie żart, mój dziwnego, co „fitness” Wydział posiada tylko jedną kawiarnię, a do najbardziej zdrowe danie – pieczone ciasto z suszonych moreli. Być może jesteś przyzwyczajony do młodzieży śniadania pasztecikiem i ściśle w biegu. Nawiasem mówiąc, moi przyjaciele całkiem bezpieczne biurze tej samej sytuacji – Puff i pożywne lokalnego wynalazku o nazwie „peremyachi” pojawia się w ich rzeczywistość z przerażającą regularnością.

Co w tym złego pieczenia pachnące: tak nie jeśli jedli 1 ciasto w godzinach porannych, a jego normalny obiad mięsa / warzyw i zjadł rybę na obiad po treningu. Ale dla większości, białe pieczywo na śniadanie to „reakcja łańcuchowa piekarni.” To znaczy, na obiad, a następnie przez kilka naleśników z masła i wypełniona solą w ostatnim stuleciu łososia na obiad i po kupił hot dog lub po prostu odciąć kawałek chleba z kawałkiem masła. Te kawałki wybacza aktywnego życia studenckiego, a to jeszcze nie wszystko. Cóż, jeśli już kupił samochód, dostaliśmy kredyt i dzieci mogą się toczyć „Dziedzictwo” w talii, co byłoby nie Zumbi nie odwiedziłem 3 razy w tygodniu.

load...

Co robić: „bulkozavisimym” powinny jeść ciastka ścisłe dni szkolenia, 2 godziny przed wysiłkiem zasilania, 1 raz w tygodniu wszyscy inni lepiej jest pamiętać, że nagle Adult pracy, i można sobie pozwolić na coś droższego niż 20 rubli na śniadanie i kolacja.

[Powrót do spisu treści]

Żywności dla

Mózgu. Czasami myślę, że reklama „bez hamulców …” powinny być zakazane, podobnie jak promocja piwa i papierosów. W umysłach większości ludzi wyraźnie młotkiem stereotyp, że czekolada, mówią, pomaga myśleć. Mniej więcej takie same „dobre dla mózgu” zjadane siedzi na miejscu piątym, 300 g suszonych owoców. I, oczywiście, „mózg potrzebuje glukozy, co oznacza” cookies – najbardziej, że nie jest odpowiednią przekąskę podczas przygotowywania raportu kwartalnego.

Dlaczego mózg nie jeść żywność dla nich: mózg, towarzysze, ukazuje nie tylko moc, ale także oddech. A jeszcze bardziej przyczynia się każdy rodzaj wolności od zatkania. Jeśli dieta jest obecny zbóż, chleb, owoce i warzywa, to jest mało prawdopodobne, twój mózg jest zadławienie z braku glukozy. Najprawdopodobniej cierpi od monotonnej pracy i niezdolności do rozpoznania siebie w czasie wolnym od niej. A przecież „mózgi” nie lubię ludzi, którzy siedzą godzinami w dusznym pomieszczeniu w stanie ciasne, i nawet nie przeszkadza, aby zabrać swoje ramiona przez native uszu i wyprostuj kręgosłup. W rzeczywistości, dobre krzesło biurowe, prosto i na spacer w porze lunchu pomoc myśleć szybciej niż notorycznie przekąski podczas pracy.

Co robić: skoro masz pomysł „czekolady dla mózgu”, aby objąć te same mózgi i zrobić sobie przerwę. Ale nie w swojej ulubionej sieci społecznościowej lub w kawiarni. Wspiąć się z krzesła i przejść do okna. Kilka minut po prostu skupić się na poruszających się obiektów. Jeżeli istnieje możliwość, aby „pójść na coś ważnego. – Iść” Tak, czasami po prostu zamknąć oczy na 3 minuty pomaga lepiej niż najszybsze 600 kcal z najbardziej pysznych czekoladek.

[Powrót do spisu treści]

W nocy uczeń może uczyć się chińskiego

Wyznaję, ale lubię działań plaga Unikaj które wymagają stałej „make nesovershimoe”. I szczerze podziwiam ludzi, którzy mogą pracować w stanie Abrahamowi, a nie robić z nadciśnieniem, otyłością i cukrzycą. Podczas tej nocy, za co robisz „roczną stopę w dziale” organizm wytwarza kortyzol. Wiele kortyzolu. Cóż, jak my wtedy odpocząć? To prawda, najprawdopodobniej za kieliszek i talerz. W wyniku tego, do każdego projektu dodaje nam nie tylko zmęczenie, ale także kg. I dietetycy już dawno udowodnili, że „stres” jest nieustannie kobieta nabiera Zhirkov męskiego wzorca – to imponujące brzucha.

Czemu pracy sitowia szkodliwe dla zdrowia: Ci, którzy mieszkają w Nirvana Zen guru biznesu napisane, że Abraham – jedynym krajem, w którym urząd służąc mózg zaczyna się jakoś poruszać. Być może dlatego krajowy sposób robienia rzeczy jest stworzenie większości zadań obejmujących wszystkie ręce stale. Cóż, są one szkodliwe nie tylko dlatego, że po nich my „zrelaksować się posiłkiem”. Wiążą nas do pracy. Zgadzam się, po kilka dni i nocy robić projekty można zapomnieć nawet zastosować makijaż, a nie, że jest pójść do jakiejś sprawności. A co zdrowe życie, gdy tylko ćwiczeniem jest „obrócić” hydrostrengthening kierownicą swojego samochodu?

Co zrobić: Każdy wybiera. Ktoś się uczy priorytetów i przydzielanie zadań zrzeka się klientów, tworzenie miejsc pracy z udziałem wszystkich ręce i prowadzi kształcenie z zarządzaniem. Niektóre ponownie sklasyfikowane w mniej stresującym zawodzie. Najbardziej zdesperowani wyszukiwania same rodzić jeszcze jednego źródła stresu – własny biznes. Ale mądrzy ludzie zmieniają swoje nastawienie. W każdym przypadku staramy się zminimalizować potrzebę zrobienia czegoś globalnego na 1 noc, a twoja postać będzie znacznie szczuplejsze.

Ale w rzeczywistości, jako student musieliśmy nauczyć się myśleć i analizować. To ten sam nałóg i powinien przynieść w „big życia”.

load...