3 bezużytecznym przedmiotem odchudzania z dobrymi recenzjami

Zawartość

Mimo postępującej ludzkości pilnie cieńszej na majowy weekend, wybrałem jako dodatkowych urządzeń. Ale to długa stiralka i talerze, a także przegląd tematów i miłości ludowej. Po zalogowaniu się opinie o maszynach i pieców, że unosił się przez dłuższy czas w „odchudzania”. Profesjonalny deformacja osobę, wiesz. Jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, co tam nowego? Tak, ponieważ moje dzieciństwo z grubym pasem odchudzanie Ready – nic. Jedynymi ludźmi, to jest „nic”, okazuje się, pomaga. Cóż, cieszyć się na listę oczekujących, a moje osobiste opinie.

load...

[Powrót do spisu treści]

1.Poyas odchudzające Vulkan

Odpowiedź: Jeśli ufać ludziom, to po prostu cud, dla niektórych, a nie pasem. Delikatny panieńskie prowadził go (!) Przez godzinę rano i godzinę wieczorem, a ona straciła 10 cm w talii. Inne – kołysała prasę i zbyt cienkie. I oczywiście, wszyscy piszą o tym, że „wiele potu silnie chudniesz.” To prawda, że ​​nie zauważyłem tego, kto go zna, mogę zapobiec wiek dzieci, może banalne znajomość faktu, że ogrzewanie tłuszczu w organizmie nie jest spalony, ale cokolwiek to było …

Osobiste doświadczenie: To cud, na horyzoncie pojawił się w moim życiu od ósmej klasy. Mniej więcej w tym czasie wszystkie dziewczęta istnieje naturalna chęć uzyskania talii i skurczyć żołądek. Cóż, do powiększania piersi, że nie miał jeszcze wymyślić, dozowania watę w strategicznych miejscach, a zespół miałem. To urządzenie, błagałam matka rzekomo wstrząsnąć prasy. Zamiast pompowania, poszedłem do niego od rana do wieczora. Tak, kilka zestawów patetycznych zwrotów akcji z nogami pod kanapę w strefie, ja również wykonywane. Cindy i pracował dobrze, pamiętam, miał taką kasetę z pięknym Cindy Crawford na pięknym dachu za granicą.

Dość dzikie, nie było i wciąż cieszy się prysznic po każdym treningu. Jednak część pasa miał zaledwie miesiąc po rozpoczęciu tej „powieści”. Stało się to po prostu „unplugged” podczas ćwiczeń z pięknym Cindy. Jak się okazało, przegrzaniem, w połączeniu z niskim ciśnieniem na przyrodę nie będzie harmonia i omdlenia. Więc to już koniec miłości. Żołądek – pozostał.

load...

[Powrót do spisu treści]

2.Poyas odchudzanie Vibratone

Recenzje: szczęście tylko dla niektórych, nie pas. Jedna pani nie czynieniu „sport” i diety, twierdzi, że 15 minut przenośnika wibracyjnego doskonale relaksuje ciało, oczyścić umysł i ogólnie są analogiczne do treningu sportowego. Tak minus 5 cm w pasie na miesiąc. Inną rzeczą, skarży się, że szalenie skuteczne, ale za granicą nie kupić. Po trzecie, domassirovav sobie obrażeń narządów miednicy (jajnika, jeśli ktoś jest zainteresowany) narzeka, że ​​byłoby miło, aby kontynuować masaż, ale zdrowia zawodzi. I, jako jeden twierdzą, że schudła z pasem.

Osobiste doświadczenie: Ten kawałek białego tworzywa sztucznego z nasadkami- „palców” i sterować statkiem kosmicznym w przestrzeni pojawiła się w naszym domu … jako dar. Jeden z naszych stosunku wręcz wysłany odchudzanie promienie moja mama za każdym razem, że wskazywały na masę i dał wszelkiego rodzaju chudopribory. Powiedziałem jej, obecnie uprawiana cienka odwetu wysłać nasze zdjęcia z siłowni, bo to, nawiasem mówiąc, wzrosła gruby i leniwy, aby ćwiczenia.

Na ogół razy próbowali całej rodziny. Wygrałem i ja – ubrana w oznaczał w pasie i schronu z gniazdka elektrycznego (tak, nie ma baterii, paski i noszenie trzeba siedzieć metr od zasilacza) z książki, jestem w nastroju, aby schudnąć. Mam i wystarczy na tydzień, po którym konieczne było pieczęć dermatologa i wyjaśnić, o tym, że pacjenci są pozbawieniu kociąt Nie stosowane do brzucha. Moja matka, nawiasem mówiąc, również nie jest cienka. W ogóle, z wyjątkiem centralnych obszarach podrażnień, żadnych korzyści z masażem mamy.

[Powrót do spisu treści]

3. Odchudzanie masażu „Butterfly”

Opinie i naciśnij pobieranie nie jest już konieczne, a przysiad też, tylko jedna nie jest zbyt inteligentne fani tej sprawie. Trailer „butterfly” w obszarze problemu i tarzać się na kanapie. Jednak te same osoby są bandą opinii na temat różnych diet gestapo z czekolady do kefiru i „doświadczenie odchudzania” trochę więcej niż w całej mojej rodziny, razem wzięte, począwszy od dziadków. Według opinii, kombinacja „Dieta bez jedzenia – Butterfly” działa lepiej niż „jeść mało. – Dużo skoków”

Osobiste doświadczenie: Dla tej właśnie „Motyle” miałem 2 miesiące oszukać rodziców. Problem z masażu jest to, że nie mogą być stosowane u dzieci i młodzieży. Cóż, jak każdy nastolatek, myślałem, że to – dyskryminacją i kreślenia złych dorosłych i skutecznie ukradł to coś matkę, gdy była w pracy. Tak, ze względu na „Butterfly” musiał pominąć historii i literatury, które nadal mają wpływ na wydajność.

Ale „Butterfly” na masę i skład ciała w żaden sposób naruszone. Muszę powiedzieć, że „schudnąć na letnim obozie”, a zamiast utraty wagi tylko nabyte niechęć do Miostymulacja.

Wyobraź sobie, że siedzisz, ty – „Butterfly”, a noga, albo, powiedzmy, naciśnij protivnenko tak rytmicznie skurcze. Muscle spala zarówno podczas najzwyklejszym wychowania fizycznego, a cała akcja nie jest tak piękne i relaksujące, wydaje się patrząc na reklamy. Szczerze mówiąc, żadne szczególne zmiany z postacią „motyla” nie czuję go. Niestety dla naturalizmu, ale ten okres życia naznaczonego entuzjazm z różnego rodzaju diety jabłko-seler i żołądka z boków nadal wiszą-taki, posłuszeństwo prawom fizyki i anatomii. Jednakże masa spadła, głównie z powodu złego odżywiania.

Pewnie myśli, „biedne dziecko, to jak miała pecha?” Pomyśl jeszcze raz zanim wydasz pieniądze regularnie masaż lub termopoyasov ustrojstwo. Jeśli tylko uważnie przeczytać, można zauważyć dziwny wzór. Ich autorzy wydają się być zarejestrowany oraz popularnych diet forach. A oni często mają spalaczy tłuszczu i suplementy diety, i siedzieć na crash-diecie. Oczywiście, wszyscy ci ludzie robią poważny nie skuteczności pasy i masażery. Faktycznie, ja to rozumiem tak – tylko jeden raz, aby kupić Gizmo niejasny cel, zamiast abonamentu do centrum fitness i wiele gadżetów zwiększy ilość pieniędzy, aby zmniejszyć, ale tłuszcz jak był i pozostanie tak długo, jak nie przeszkadza, aby pożegnać się z nim w przepisy, które weszły z naturą, a nie bezczynności reklamodawców infomercials telewizyjnych dla nas.

load...