3 autokary „reasekuracja” psuje życie dla początkujących

Zawartość

My jednak nie są winni. Sam przychodzą i chcą schudnąć w 3 tygodnie urlopu w sezonie aksamitu. Często relacje coach i klient przypominać romans z wieczną, aby zapewnić długie i szczęśliwe życie przez partnera. Obliczanie pani łamie zmysły, to trzyma niefortunne obiektu na odległość, licznik tyka, konto bankowe opróżniane, grożącej w odległości zegar biologiczny. W roli dziewcząt w obliczaniu klienta coachingu powieść jednak bardzo biznesowe Professional. Z jednej strony, jest to konieczne do tworzenia długoterminowych relacji, owocne dla obu stron. Z drugiej strony – jak pieniądze. Na trzeci – byłoby miło rozwijać klienta, zamiast po prostu zmusić go, aby spędzać więcej czasu razem. Na czwartym – z tym wszystkim powinno być wykonane w taki sposób, aby nie powodować uszkodzenia delikatną psychikę tych sposobów ich sporcie. Okazuje się, że wiele relacje budowane są w trybie „reasekuracji”.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zbyt duża wytrzymałość

Co: głównie aerobowy trening dla formatu odchudzania. Dobrze, płacisz 50 dolców, i umieścić na bieżni, czasami zdejmując ją i zmuszając kucać i wypad z gantelkami 3 kg.

Dlaczego: każdy trener wie, że prawdziwa moc tych, którzy pracują na przemian wyglądu – trudno, czasem bolesne, prawie zawsze – do pokonania. Tak, to jest zabawa, ale tylko do pewnego typu ludzi. Nie jest zbyt podatna na tego rodzaju rozrywki klient może próbować uciec na długo przed delta gluteusy wybuchnąć.

Niebezpieczeństwo: metabolizm vynoslivostnogo młodego sportowca. Pro jest dobre, a obraz napisała Rachel Cosgrove. Od nadmiaru (nie 4 razy w tygodniu, 7-9, a jeśli tak, a nie przez godzinę, i tak przez 90 minut), działające w stałej stylu tlenowej, przepraszam, wypasać. Mechanizm jest dość prosty – prowadzony zwiększa apetyt i wymaga odpowiedniej diety węglowodanów. Zdecydowana większość nowoczesnych diety nie są. Klient jest powoli, ale zaczyna się „zjeść”. A dalsze prace zawarte w kortyzolu – delikatnie, ale stanowczo niszczy prawie okazało mięśni i spowalnia przemianę materii w ogóle. Voila, zamiast ulgi widzimy prasy swum. Maratończyków Istye mogą twierdzić, że nie ma tłuszczu biegaczy maratonu, wszystkie historie dla utraty wagi. Ale … to klient dostaje dokładnie do otworu między objętości treningowej, która pozwala mieć wszystko, co nie jest przybity, a kilogram owoców z powyższym oraz faktem, że apetyt ma pragnienia do jedzenia coś, co nie jest przybity, a wydatki nie są tak wysokie.

load...

Co zrobić: delikatnie wyjaśnić, co chcesz robić na siłę, a nie tylko na torze godzinami stomping i macha hantle imitacją. I znosić, przepraszam, kiedy będzie zaangażowany w egzekwowaniu prawa, a nie nękać trener marudzenie o nadmiernym obciążeniem.

[Powrót do spisu treści]

Zbyt wiele innowacyjnych technik

Czego boi się trener, że twój umysł męczy się znacznie wcześniej niż mięśnie uzyskać obciążenie treningowe. Tak, współczesny człowiek powinien być stale rozrywkę. Tutaj będzie rozrywkę i dostępne sposoby – w pętli umieścić TRX, to napęd na jego nagie, The CrossFit pokazać, że HIIT. I mówisz, po prostu przyjść, aby schudnąć i zmęczony już za siniaki z upadkiem z pętli, a następnie gołymi i modzele na dłonie do kości przez mnogopovtornyh szarpnięć rózgą nie jesteś zadowolony

Dlaczego: Tylko dlatego, że niektóre programy edukacyjne dla trenerów i wprowadził nas w błąd, too. Na przykład, w jaki sposób przyciągnąć społeczność Coaching w regularnych kursach ćwiczeń funkcjonalnych ze skokami? Tak, tak – zapis w programie kursu magiczne słowa „będą schudnąć.” Wiemy, dla którego większość ludzi poszukuje w różnego rodzaju tych siłowniach – wyłącznie ze względu na pozbycie się znienawidzonych kilogramów. Więc staramy się dla Ciebie. Każdy program, który przypomina KMB w swej istocie, spowoduje, jeśli dana osoba nie ma ewidentnych zaburzeń odżywiania, a nie przeprowadzać cały swój wolny czas, zakopane w ciasto. Tak, przerażające i trudne technicznie objętość trenerów ćwiczenia są ubezpieczone od … swojej relacji do

Diety. Niebezpieczeństwo: To zależy od postaci fizycznej początkujący trener wytrwałości i programu, który jest używany. Jeśli przybysz nie rastrenirovan i przystosowuje się szybko, a duch jego – a wojowniczy niż delikatne i nieśmiałe, wszystko idzie całkiem sprawnie. Pierwsze sześć miesięcy wszystko funkcjonalne Program siłę dają bardzo szybkie efekty, co jest bardzo trudne do „ruin” z nożem i widelcem. To, że jest problematyczne jeść tych kalorii z typowej diety. I wtedy nasi początkujący bohater zwykle pojawiają się inne cele – np ciągnąc bez zabezpieczenia i większej wagi na pasku. A trener oczywiście zmienia tańczy z tamburyn na starej dobrej planu zasilania. Jeżeli osoba jest słaba, to może zrezygnować, czując ból w pierwszej kolejności. Tak, i będzie oczerniać nieszczęsny trener na forach, jak mówią, umęczony bez powodu na wszystkich, potwora.

Co zrobić: Aby nie być w roli ofiary, konieczne jest, aby uświadomić sobie, proste – zwykłe ćwiczenia wytrzymałościowe bez „penetracji” w 1 PM i zwykłe cardio bez skoków salta w powietrzu, również pracują. Tylko w połączeniu z dietą, przepraszam. Za to, przepraszam, trzeba przestrzegać. Tak, bardzo. Tak, kupić pojemnik torba, i tak, oszukują miłe też policzyć. Jeśli zdecydujesz prawo Posiłki będzie działać tak, jak chcesz. I mnogopovtorka podłe i szanowanym malopovtorka i dziwne pętli Kettlebell i każda funkcjonalność.

[Powrót do spisu treści]

Zbyt dużo osobiste doświadczenie

Co say trener nie lubi mnogopovtorku, uwielbia bieganie, rozprasza miriady gwiazd na wzmiankę o podnoszeniu ciężarów, i skrycie pogardza ​​grupowe zajęcia aerobiku. Normalna wersja, każda osoba ma prawo do uzyskania opinii. Zwłaszcza w przypadku korzystania z tego, co dał mu prawo do tworzenia tej opinii, udało mu się szkolenia i wyprodukował kilka udanych customers.We także, oczywiście, że „ubezpiecza” przed ich niekochanych rodzajów działalności. Każdy jest szczęśliwy?

Dlaczego nie wszyscy zadowoleni: Bo każdy jest wyjątkowy, a trener jako osoba po prostu uważam, że jest ci przykro, zbyt leniwy, aby dostać się do biegu na 6 rano, i wolą jej klasy Zumba po prostu ze względu na fakt, że leniwy i powinieneś mieć sprawunki. I rzadko fachowiec może przekroczyć w duszy przez to „wydaje się” i dokonać fizycznego plan treningowy który zawierałby swoje preferencje, a nie tylko to, co jest konieczne, aby zrobić wszystko dla urody, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Co grozi Tak pluć w biegu na 6 rano i malopovtorku z którego nic oprócz strachu przed nadchodzącym wykonywania nie występuje w innych obywateli. I zostawić. W najlepszym przypadku, aby Zumbo, w najgorszym – na forum skomleć o czymś, nie rozumiejąc, co trenerów i jak ciężko los człowieka, który kocha a priori, że budowanie treningu ciała.

Co zrobić: Niestety, oprócz jak wybrać osobę bliską do was na części ideowej i estetycznej, nic. Cóż, nie jesteś przekonany dorosłych biegają cztery treningi tygodniowo ciotki, która tańczy w grupie łacińsko-pop zabawy i ciekawe. Tak, i nie jest to konieczne. Wszystkie rzeczy piękne w ich głębi i osobowości.

Elena Selivanova

load...