2 domu ćwiczenia dla szybkiego odchudzania

Zawartość

Dyskusja czas i pieniądze nie mają do sprawności? Przykro mi, ale nie wierzę. Zawsze można znaleźć 12-20 minut do 2 metrów kwadratowych wolnej przestrzeni w swoim własnym mieszkaniu, do ciężkiej pracy dla ciała swoich marzeń. Oznacza to, że praca, nawet na krótki okres czasu, nadal masz. Dzisiaj zwrócić uwagę dwa krótkie okrągłe treningi, które łączą ćwiczenia dla siły i wytrzymałości w tym samym bloku.

load...

Przetłumaczony na prostym językiem, co oznacza przyspieszenie metabolizmu, odchudzanie i mięśnie dokręcania. Stanie się gantelkami wadze 1-2 kg, trampki, wygodne ubranie i dywan. Cóż, w rozsądnej pytanie „kiedy?” Mogę powiedzieć, że powinny być rozpatrywane w 1-2 godziny po posiłku, a inne wskaźniki nie krytyczna. Więc można połączyć trening z słuchając wiadomości lub oglądania oper mydlanych.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenia dla utraty wagi codziennie

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenia na poniedziałek i czwartek

Plan ten ma na celu wzmocnienie statyczne media, spalanie kalorii i unieść nogi i pośladki. Specjalna rozgrzewka nie trzeba. Pierwsze ćwiczenie jest rozgrzewka.

  • Ćwiczenie 1 Squat

Aby rozpocząć dostać w swoje ręce IP – Stań prosto i łopaty są podane do kręgosłupa, ramiona opadły, stopy równolegle do siebie. Ręce roślin w twojej głowie, łokcie w bok, jak pokazano na rysunku. Teraz, po raz kolejny sprawdzić postawy – ramiona nie powinny biec do uszu, a dłonie – do wywarcia nacisku na głowę. Krany pośladki do tyłu i zginanie stawu biodrowego, jak siedzieć na niskim fotelu, zrób przysiad, aż uda równolegle do podłogi. Przesuń w swoim własnym tempie, natychmiast wyprostuj nogi i powrócić do pozycji wyjściowej, ale nie „sag” w tylnej części kolan. Powtórz 30 razy.

load...
  • Ćwiczenie 2. „Burpoe” lub „spadł, skoczył”

Od położenia początkowego schodzimy do głębokiego przysiadu, ciężaru ciała na pięty, położył dłonie na podłodze, przenieść ciężar z ramion, rąk bezpośrednio pod ramionami. Przechodzi z powrotem do deski ułożenia, nie zapomnij o postawy i żołądka zaostrzenia. Z rękami paski kroków do stóp i prostuje się. Śledzić ruchy jednego po drugim. Wykonaj 12-20 powtórzeń.

  • Ćwiczenie 3. Kolano do żołądka

Weź nacisk na kolana i palce, a na 1 minutę, aby szybko doprowadzić do kolan kolei żołądka. Upewnij się, że kręgosłup piersiowy nie jest „nadrzędnego” do sufitu, i lędźwiowego nie osłabnąć w dół.

  • Ćwiczenie 4. Marsh

Stoisko z nogi nieco szerzej niż szerokość barków. Śledź równoczesne podnoszenie nogi zgięte w kolanie, aby równolegle do podłogi uda, pochylił się i zawierania przeciwne ramię. Maszerując przez 1-2 minuty. Spróbuj podnieść nogę siłę mięśni brzucha, a nie po prostu „macha” je zebrać w żołądku i to tylko zaostrzyć miednicę do przodu. Ręce powinny być intensywne, mocne, a ostrze – do „przyklejone” do kręgosłupa.

Po zakończeniu cyklu 4 ćwiczeń odpocząć chwilę i powtórzyć ruch z pierwszych 1-3 razy więcej.

[Powrót do spisu treści]

Trening fitness na wtorek i piątek

Aby rozgrzać 5 minut skakanka, bez żadnych gwałtownych ruchów, tylko nieznacznie podnosząc nogi z podłogi. Można zastąpić prostą skoki chodzenia wysoki kolano przez 3-7 minuty.

  • 1.Tyaga Ćwiczenia w zboczu

Podnieś hantle lub akwen butelek. Doprowadzić ciała pod kątem do ramion, kolan nieco miękki. Ciągnąc ostrze w kierunku kręgosłupa, ugnij ręce z hantlami w ręku, jak pokazano na rysunku. Na szczycie łokcie nieco powyżej płaszczyzny tyłu. Reszta powoli powrócić waga w dół, a nie „rzucać” hantle. 20 powtórzeń z cofniętym prasie.

  • Ćwiczenie 2. Flexing Biceps

Stań prosto i robić 20 klasyczne loki z hantlami na biceps, przedramię trzymając mocno do ciała. Chodzi o to, by nie kołysać ciało.

  • Ćwiczenie 3 Przysiad z hantlami czołowo

Doprowadzić hantle przed sobą jak na zdjęciu, a następnie wykonaj 30 przysiadów proste w udach równolegle do podłogi.

  • Ćwiczenie 4. Squat z ciężarkami wyjściowych nad głową

Wykonaj 20 więcej przysiadów, ale teraz, na stojąco, wcisnąć hantle nad głową, i upuszczanie – powrót na wysokości klatki piersiowej.

Po zakończeniu ostatniego powtórzenia, trochę odpocząć i zrobić pierwszy cykl 2-3 razy.

W dniach odpoczynku, minimalizować siedzieć i leżeć, chodzić, zorganizować zakupy czy sprzątanie, a zobaczysz, te dodatkowe kilogramy ucieknie od takiego aktywnego właściciela siebie.

load...