15 minut na piękne dłonie

Zawartość

Co kochamy „Swing” w organizmie jest mniej prawdopodobne? To prawda, ręcznie. Dokładniej rzecz biorąc, możemy albo całkowicie ignorują trening kończyn górnych i zdobyć niezwykłe zawyżone nogi, połączone z praktyczną oddziałów, czy ćwiczenia z „super” wagi, a nie szukają niczego innego niż satysfakcji moralnej z wykonanej pracy. Tymczasem wystarczy na 15 minut kilka razy w tygodniu, aby dostać w swoje ręce stają się stonowana i atrakcyjna linia ramion.

load...

[Powrót do spisu treści]

Straszny ręka, sport

Najczęściej dziewczynki wierzą, że dotknięcie samego hantle ma święte życie. Konieczne jest, aby wziąć je w dłoni – po prostu gromadzą „banki” jak Schwarzenegger w najlepszych latach. Ale nie powinniśmy się łudzić. Nie znudzi się powtarzać, że takie genetyczne dary mają tylko kilka, ale większość będzie właśnie zacisnął dłonie, triceps i elastyczna seksowną linię ramion, nawet jeśli podniesie dość znaczny ciężar.

Druga obawa bezpodstawna – liczne urazy, nabyte od „dialogu” z hantlami. W rzeczywistości, coraz więcej ludzi skręcenia stawów, łzy paznokcie i robi inne nieprzyjemne rezultaty podczas uprawiania sportu funkcjonalnych – Climbing, gimnastyka i tak dalej. Celem sprawności – nie ty kaleka i poprawić kształt. W związku z tym, ćwiczenia są tak dobrane, że połączenia poruszać się tylko w anatomicznie właściwej i bezpiecznej ścieżki. Wykonać ruch jako zalecane trenerów i żadnych problemów nie będzie miał.

Nie przekonany? Cóż, myślę o tym, co triceps linia sportowa na ramię i napięte wizualnie zmniejszyć wagę. Według danych zebranych przez naukowców z University of Southern California, wygląd obręczy barkowej definiuje smukłego mężczyznę, czy też nie, 44% respondentów przeglądać zdjęcia. Bardziej istotną rolę w określaniu harmonię wizualną odgrywa jedynie talię, jednak o tym innym razem. W końcu, można w pełni trenować ramiona i barki w ciągu zaledwie 15 minut dziennie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zestaw ćwiczeń na piękne dłonie

Sprzęt sstr_1: hantlami. Jeśli celem jest schudnąć, redukcji tkanki tłuszczowej, w tym w obszarze ramion i barków, kupić wagach, z którego można wykonać ruch 15-20 razy. Jeśli cel – szybko zwiększyć masę mięśniową i podać rękę zbyt cienki głośność, musisz być zmęczony 8-10 powtórzeń, wagi i masy ciała powinien być wyższy. Jednak najlepszym rozwiązaniem – składane hantle, dobry, dziś są w większości sklepów z artykułami sportowymi. Angażować się w buty sportowe – to daje odporność organizmu i chroni przed urazami.

periodyzacja: utraty wagi powinny być zaangażowane 2-3 razy w tygodniu, jak i zdobywanie mięśni – 1-2, ale r całkowicie. Pierwszy musi wykonywać wszystkie ruchy jeden po drugim, na podstawie treningu obwodowego i wykonać 15-30 powtórzeń. Po „kręgu” powinna opierać się nie więcej niż 60 sekund i powtórz cykl w pierwszych 3-4 razy. Po drugie – 8-10 powtórzeń każdego ćwiczenia, 90-120 sekund odpoczynku i 4-5 zestawów. To ćwiczenie może być wykonywane oddzielnie lub wchodzących w skład zestawu ćwiczeń wytrzymałości.

Workout: musimy prawidłowo rozciągnąć stawy, ale zanim to zrobisz, trochę „rozproszyć krwi” na dowolnym sprzętem cardio, zwracając działać 10 minut lub skakanka w tym okresie czasu.

Następnie postępuj zgodnie z okrągłą obrót ramienia 20 do przodu, do tyłu rękami ruch „nożyczki” – na przemian unosząc prawą i lewą ręce za głowę i przydziale Natomiast nieco dalej średnią linię ciała. Robi 10 nożyczki, zrób 20-30 pompek na skarpetki lub kolanowego. Jeśli formularz nie pozwala, push-up od ściany, ponieważ głównym celem – na rozgrzewkę stawu barkowego.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenia 1. V-shaped odzyskiwania


Stań prosto, stopy na szerokość kości miednicy. Pull prasę, pociągnąć ostrze w kierunku kręgosłupa. Hantle są w bezpośrednim opuszczonymi rękami, ale „zmuszone” bend kolanko w przeciwnym kierunku nie jest konieczne, aby zaoszczędzić trochę miękkie stawy, aby chronić się przed obrażeniami. Siła mięśni przedniej części ramienia i biceps podnosić ciężary na wysokości klatki piersiowej, po prostu rzuca hantle w ręku. W porównaniu do bezpośredniego wzrostu, ruch angażuje więcej mięśni – wzmacnia górne belki mięśnia najszerszy grzbietu, zmuszając prasy pracować jako stabilizator i angażować biceps. I notorycznie „bank” nie jest zawyżona – ekscentryczna mięśni sięgania po prostu pozwala mu wyciągnąć i ulepszona linia przedniej powierzchni dłoni.

[Powrót do spisu treści]

2. Ćwiczenia Ławka stoi


Doprowadzić hantle do barków, tak aby łokcie zgięte pojawił się w przedniej części obudowy. Linka obręczy barkowej, delikatnie wycisnąć wadze. Staraj się nie naciskać hantle całego, izolować brzucha i bioder, a nie wstrząśnięte. Docierając na szczyt, powoli opuść ciężar do pozycji wyjściowej, nie zatrzymuj się na szczycie, spróbuj powoli spadać niż rosnąć.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 3. Ołów Ręce triceps


Stań ze stopami hip-szerokość od siebie ściśle skarpetki obrócić do przodu, stopy równolegle. Wdychać jak zaginaniem się do przodu, z zachowaniem kąta 45 stopni do osi pionowej. Stretch po czubek głowy, doprowadzić łopatkę do kręgosłupa, opuść barki. Silnie gromadzą się w żołądku, dzięki czemu podczas ćwiczeń nie chwiać się z boku na bok. Lean z jednej strony na biodrze, drugą zaczynać powoli chowa. Unikaj ruchów w stawie barkowym, należy wykonać tylko rozszerzenie łokcia, pracując tylną powierzchnię dłoni. Nie pochylić się do przodu zbyt dużo i nie stanowią żadnego nagłego huśtawki hantle, więc usunąć wiele obciążeń do mięśni. Spróbuj wrócić do swojej pierwotnej pozycji 2-3 razy wolniej niż „going out” w pozie i będzie w stanie osiągnąć wyniki szybciej.

Pod koniec treningu, położyć się na plecach, unieś ręce i dokładnie wstrząsnąć je z boku na bok 20-60 sekund. Potem, jak „uścisku” obiema rękami, palcami dotykając łopatek, a ramiona uszu. Trzymaj rozciągnięcie przez 30 sekund, powtórz 2 razy.

Trenować całe ciało, pracując na różnych grup mięśni i staniesz się szczupły i harmonijny rozwój.

load...