10 zasad życia rodzinnego dla dziewczyny na diecie

Zawartość

Według statystyk, szczęśliwą żoną zyskuje 5-6 kg tylko w pierwszym roku życia małżeńskiego. Obchody, miesiąc miodowy, kulinarne euforia pierwszych lat … To wszystko jest w porządku, ale niektóre dziewczyny rzeczywiście wierzą, że obowiązki rodzinne i smukła sylwetka są niezgodne. Nie będziemy Cię zniechęcić, tylko daje kilka wskazówek.

load...

[Powrót do spisu treści]

I – nie, on

Nie martw się, jeśli na rodzinny obiad, będzie pochłaniać serem i jabłko, i męża – schab z ziemniakami. Jeśli nie możesz jeść wysokokaloryczne potrawy w małych porcjach, zapisz się na „żywności dla dziewcząt”, a zazwyczaj tylko zjeść ją. Po prostu nie spróbować wyjaśnić wszystkie jego krewnych, dlaczego to robisz. Standardowa odpowiedź brzmi „nie chce, a wszystko”, często działa lepiej niż długiej dyskusji na temat kalorii, białek, tłuszczów i węglowodanów.

[Powrót do spisu treści]

Zatrzymujemy się jeść

Nasza edukacja nie pozwala po prostu wyrzucić jedzenie. Ale wierz mi, lepiej jest stracić w taki sposób lub zamrozić niż jeść ciasteczka złamane, zmiażdżone winogrona, na wpół zjedzone jedzenie dla niemowląt i szybko przybierają na wadze. Znaleźć siłę do porzucenia dziecka rozciągnięty „Kinder Niespodzianka”, i starają się planować zakup tak, że „extra jedzenie” nie byli w domu. I to jest mistrz szybkiego gotowania, tak aby nie gotować jedno danie na kilka obiadów. Często jest to „sum” utraty wagi, niedrogie jedzenie łatwiejsze do przejadania się.

load...

[Powrót do spisu treści]

Rozdziela obowiązki

Nawet jeśli masz rodzinę otwarty, tak aby wszystkie sprzątanie, gotowanie spoczywa wyłącznie z żoną, starają się przełamać ten stereotyp. Naucz dzieci, aby posprzątać po sobie, niech mąż kupuje produkty. Im mniej jesteś zajęty rutyny, tym mniejsza chęć wysłania wszystko daleko i jeść z apetytem. Naucz swoje dzieci, aby spróbować jedzenia, lub prawo do zadawania jej mąż degustator, staram się nie jeść w trakcie gotowania. Nieźle praca i starej płyty – przeżuwa, jest „cool” w kuchni.

[Powrót do spisu treści]

Znalezienie hobby

Nawet jeśli uważasz, że nie masz czasu na cokolwiek, starają się zdobyć jak najwięcej doświadczenia, wtedy nie masz wieczorne przekąski. Najczęściej ręka sięga po opakowaniu chipsów Było to w czasie „wieczorne” przed telewizorem. Uwierz mi, nic nowego nie globalnie nie będą wyświetlane, i spędzić kilka godzin do stracenia i może być bardziej interesujące. Organizowanie wspólnych aktywny wypoczynek, kupić kartę rodziny w klubie fitness, w końcu. Zbyt zmęczony? Nawet daleko od zajęć sportowych, takich jak wiązania i wyszywania doskonałego rozproszenia dodatkowych posiłków.

[Powrót do spisu treści]

Eksperymentowanie w kuchnia

Nie masz całe życie na przygotowanie smażonymi ziemniakami i ciastka, a jeśli tak zrobił swoją matkę. Często stereotypy o „męskich jeść ziemniaki z mięsem” naciągane przez same kobiety. Kupić parę „kulinarne diety” książek, pisanych i wciela je we własnej kuchni. Wierzcie mi, to dużo bardziej interesujące dla ziemniaków, a twoi ludzie pokochają.

[Powrót do spisu treści]

Izolowanie przeciwników

Zdarza się, że własną matkę w zbyt wielu adresów w swojej rodzinie. Wieczny „jest niedożywionych, to nedopivaet” nie można wyprowadzić tylko z równowagi, ale także znacznie zmieniają swoją dietę. Komunikacja ze starszego pokolenia – to jest w porządku, ale należy uważać, aby nie rozmawiać z krewnymi jego rodziny diety i nie zastąpi go pod ich wpływem. Bądź dyplomatyczny – z pewnością przyniesie „dary żywnościowe” z gośćmi od matki-piec ciasta na jej przybycie, bo nikt nie zmusza cię do jedzenia go codziennie. Stopniowo „embed” w kręgu rodziny zdrowej żywności – sałatki, owoce, warzywa i pieczone mięsa, jeśli są pięknie urządzone, być może, kocham mamę męża.

[Powrót do spisu treści]

Baby-dzieci

Zdarza się, że odgryźć głowy entuzjazmem Bruins Barney kupił, jak na córkę czy syna? Arbitralnie zatrzymać przeciąganie dziecka słodycze. Przechowywać w zamkniętym cukierków skrzynki, tak aby nie wpadać na nich cały czas, a wszystko będzie dobrze. A najlepsze starają się zaszczepić u dziecka zdrowych nawyków z dzieciństwa. Co zrobić, jeśli moje dziecko nie lubi owoce i reaguje tylko na czekoladę? Cierpliwie wyjaśniać i manipulować. Córka chce stać się sławna? Mówisz, że „gwiazdy” nie jedzą czekoladki i bardziej chrupiący seler. Marzy o syna kariery piłkarzy? Wyjaśnij, że z marchwi i twarożku lepiej jest uruchomić. I kupić słodycze, a następnie jedzą je bardzo dobrze – nie wchodzi w grę.

[Powrót do spisu treści]

TV – akcesorium dla symulator

Większość par spędzić wieczór na kanapie przed telewizorem. Więc lepiej zastąpić sofa na siodle lub Pedały rowerze stacjonarnym mini stepper. Więc można spalić kalorie i razem i nie pozostać w tyle w wiadomościach.

[Powrót do spisu treści]

Prywatne przykładem

Jeśli jesteś HLS nie motywuje się, myśleć o tym, jakiego rodzaju przykład karmić dzieci niekończące się chipsy i leżąc na kanapie. Dosłownie się im rozwijać się w bardzo silny i nie jest zbyt zdrowe. Podawać dobry przykład!

[Powrót do spisu treści]

Wakacje ważniejsze naprawy

To nie byłby Twój piękne nowe mieszkanie, nie spiesz się wydać wszystkie pieniądze na remonty i ulepszenia. Pamiętaj, aby zaplanować wakacje z wychodzenia z domu. Rutynowa dodaje do naszego stresu i powoduje przejadanie się, więc sprawdź, reżim pracy i odpoczynku, a dodatkowy ciężar nie będzie już twój problem.

load...