10 zasad przydatności do przełamania

Zawartość

Być może, w całym moim życiu czytałem około 1000 artykułów pod tytułem „10 zasad ćwiczeń.” Być może podczas oglądania tej strony, ktoś rzeźbi kolejny opus na dany temat. A ilu „zwykłe” książki dostępne do sprzedaży … pewne aksjomaty tych listach są nieaktualne, bo 10 lat temu, ale nadal pobudzać umysły i serca. Załóżmy przeprowadzić audyt i pozbyć się „nieświeży pomysłów”.

load...

[Powrót do spisu treści]

1. Każdy dzień jest to niezbędne do przeprowadzenia ćwiczeń

Jest to przewodnik do działania pochodzi z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. To było wtedy, że przeciętny Amerykanin jest mocno „zakorzenione” w biurze i zaczął prowadzić samochód. W tym samym czasie zaczął Hamburger Restauracja epidemii. W rezultacie, „ery hippie” Był to pierwszy krok do globalnej otyłości. Wtedy to było powszechne twierdzenie „Dzień bez wychowania fizycznego”. Ściśle mówiąc, to prawda, ale tylko w przypadku, na przykład, grać w golfa lub udać się pieszo, a nie podnosić ciężary i pobiegać. Takie podejście do zaawansowanego szkolenia w klub ołowiu, a raczej na zmęczenie, tak że aktywność dawki.

[Powrót do spisu treści]

2.Aerobika spala tłuszcz szkolenia i wytrzymałość – tylko zacisnąć mięśnie

Również w tym przypadku twierdzenie jest prawdziwe w odniesieniu do „female” siłowego treningu od lat siedemdziesiątych. W tych rozumianych przysiady bez ciężarów, kopać nogami i inne łucznictwo symulacji. Przy bliższym zbadaniu, działalność ta jest powszechna … aerobik. Te same trening siłowy z ciężarami, wykonywane w trybie beztlenowej, nie tylko może przyspieszyć metabolizm, ale również przyczynić się do części z tkanki tłuszczowej. I robią to, nawet podczas odpoczynku po treningu. Więc nie zapomnij drogę do siłowni, nawet jeśli chcesz schudnąć.

load...

[Powrót do spisu treści]

3.Uvelichit piersiowej ćwiczenia niemożliwe

Zasada odnosi się tylko do wielkości piersi. Ale wygląd biustu zależy nie tylko od niego – bardziej zdeterminowany i stan mięśni piersiowych. A oni są zawyżone, a całkiem dobrze. Głównym problemem dla większości ślicznych dziewcząt jest tak, że będą musieli naciskać na pręcie klatki piersiowej o własnym ciężarem. Ale to, wbrew powszechnemu przekonaniu, jest dostępne dla tak wielu. Jeśli chcesz zwiększyć piersi, zapoznają się ze stylem energii pracy z ciężarami, i pamiętaj, aby poćwiczyć z trenerem lub partnera, który rozumie nie tylko kondycję, ale w trójboju siłowym.

[Powrót do spisu treści]

4.Nuzhno Pamiętaj, aby siedzieć na diecie niskokalorycznej, aby schudnąć

Jeśli ta zasada jest prawdą, że większość amerykańskich graczy, trenerów fitness i profesjonalnych krossfitterov byłoby nadwagę. Fakt, że dana przedstawiciele wykonywania tych zawodów wymaga ogromnych ilości „paliwo”. Średnie rodzaju power Racje trener fitness dziewczyna o wadze 58 kg, pod warunkiem, że ponadto zajmuje się zachować kształt, „ciągnie” na 3200 kcal. Aby zacząć spalać tłuszcz, wystarczy jeść 2600 kalorii. W zdaniu „dieta” nie należy stosować słowo „niskotłuszczowy”, a termin „niskokaloryczną.” Mówi się w niektórych częściach świata, dwóch wielkich różnic. Ostatnim „dieta” – dzienna wartość energetyczna racja, co byłoby 400-600 kalorii mniej niż pełnych kosztów diet organizmu. Dlatego gotowi cierpieć z dietami, lepiej obliczyć własne odpady, i sprawiają, że menu jest oparta na jednym z nich.

[Powrót do spisu treści]

5. Z lody / ciasto / Czekolada / tuczenie pizzy

Naukowcy udowodnili, że nie przytyje z streszczenie zakazanych produktów, a także postawy wobec niego. Załóżmy, że kilka razy w tygodniu z dzieckiem spaceru w parku i jeść przez 2 gałki lodów. Ponadto, idziesz do pracy na rowerze, a 3 razy w tygodniu wizyty w pokoju. Spieszę się podobać, jeśli reszta diecie jest wystarczająca, nie potolsteet, jeśli nie schudnąć. Inna opcja – jesz mrożona pizza, przekąski ciastka i czekoladki w pracy, ponieważ uważam, że zdrowe jedzenie nie jest smaczne i trudne do gotowania. Takie „dieta” nakushalsya pozwala średnio 3600-4000 kcal dziennie, jeżeli części są wystarczająco duże. Oczywiście, jeśli – nie profesjonalnej ligi futbolu amerykańskiego, to na pewno do przybierania na wadze. Nie tracą znaczenie, a czasem zjeść coś szkodliwego, nie zapomnij, aby dostosować pozostałe diety.

[Powrót do spisu treści]

6.Ot ciąża i poród zepsute figura

Ciąża i poród zmianę postawy. Ktoś presją ze starszych, takich jak: „Solid matki rodziny powinny mieć obiad, śniadanie, obiad i jeść dzieci, a nie umieszczać go w tych twoich tańca”, a niektórzy po prostu odpocząć i pozwolić się jeść ogromne ilości jedzenia, kierując stara zasada „jeść za dwoje, zjeść innym.” W każdym kraju europejskim, można zobaczyć w ciążę, bieganie w parku, a nawet służył w hali. Oczywiście, tym razem – nie ma czasu dla rekordów sportowych, ale wykonalne ćwiczenia i zbilansowana dieta powinna być z wami. Porozmawiaj o tym z lekarzem.

[Powrót do spisu treści]

7. Po 30 w organizmie zmiany hormonalne występują, i będzie nieuchronnie przyrost masy

Stwierdzenie to jest prawdziwe w odniesieniu do kobiet, które nie są zaangażowane w trening siłowy. Praca z ciężarkami pozwala powstrzymać niszczenie tkanki mięśniowej, w celu zapewnienia normalnego tempa metabolizmu i utrzymać ciężar. Jest faktem obiektywnym, jak również fakt, że kobiety są o wiele silniejsze niż trzydziestu lat dwudziestych. Spróbuj Waga szkoleń dla Weight Loss, i powstrzymać się od niesymetrycznych diecie, a 18-letni uczeń z publiczności będzie patrzeć na ciebie ze szczerą zazdrość. Nie daje się trząść więcej niż 30 kg. Nie podano.

[Powrót do spisu treści]

8. W zestawie obciążników do winy węglowodanów / tłuszczu lub białka

Przyrost masy ciała jest tylko obwiniać swój zły stosunek do jedzenia i własne zdrowie. Nie dieta Atkinsa z całkowitym odrzuceniem węglowodanów lub nawet wersji smakoszy Ducane nie pomoże Ci schudnąć, jeśli jesteś przyzwyczajony do jedzenia mechanicznie, bez uczucia głodu, a nawet banalną chęć do jedzenia. „Top-10” skuteczne diety jest kierowany … Diet Weight Watchers, istnieją stare dobre liczenie kalorii dieta i w czystej postaci, ale pod inną nazwą. Pomyśl o tym, w swoim wolnym czasie czyta kolejny wróg węglowodanów i tłuszczów.

[Powrót do spisu treści]

9. Po zakończeniu szkolenia, nie może być mowy, a do niej – nie zaleca

W moim pokoju idzie żart: „Przed szkoleniem – tylko wody po treningu – tylko wodę mineralną, ach tak, kremacja w ciągu kilku dni.” Okrutne, ale prawdziwe. Jeśli jesteś przyzwyczajony do odmowy jedzenia prawie pół dnia to nic innego jak powolny metabolizm i potrzeba do wykonania takiej diecie do końca życia, nie dostaniesz. Godzinę przed treningiem siłowym trzeba jeść węglowodany, 40 minut po – białka. Jedyną rzeczą, która ogranicza – to jest tłuszcz. Ale przed i po cardio jeść zielone warzywa dla zdrowia i źródeł białka.

[Powrót do spisu treści]

10. Dzień postu i na czczo – artykuły Odchudzające

A jednak – objawy niezdrowego stosunku do jedzenia. Nie mówimy o kilka dni po świętach rozładunku orgii. Czasami to specyficzny rodzaj odżywiania – przejadanie się na weekend, pić kefir i przeczyszczające herbatę przez cały tydzień. To znaczy, „anoreksja-bulimia światło”, strategia nie działa, jeśli chodzi o utratę wagi – organizm przystosowuje i spowalnia metabolizm i przechowuje wszystko co zjadł w ciągu weekendu prosto do magazynów tłuszczu. W rezultacie, jesteś cały czas gonić tę iz powrotem 2 kg. Nowoczesne eksperci uważają, że osoba dorosła konieczne jest zaakceptować fakt, że ciągle otoczony żywności i dowiedz się uspokoić ją z szacunkiem.

Aktualizować swoje zasady, a życie stanie się o wiele łatwiejsze, badane dziewczęta nowoczesne obiekty sportowe.

load...