10 zasad dla Swifty lub jak schudnąć szybko

Zawartość

Każdego lata, w prawie każdym kraju na świecie powtarza tę samą historię – dziewczęta zarezerwować wycieczki, zakup strojów kąpielowych i pilnie zacząć tracić na wadze. Większość sieć klubów fitness mają specjalne „Zestawy toropyzhek” lub szybki program odchudzania. W Polsce, na Ukrainie iw Kazachstanie oferuje specjalnego planu ćwiczeń, diety, jak również zabiegi spa.

load...

Im bardziej „zaawansowanych” w zakresie przydatności Ameryce i Kanadzie, w uzupełnieniu do powyższego, bardziej i psychologicznego wsparcia, grup interesu i dostarczania żywności niskokalorycznej w domu, ale czy warto korzystać z takich ofert, lub lepsze od starych, dobrych głodówki, nikt jeszcze wymyślić coś?

[Powrót do spisu treści]

Szybko – nie oznacza dużo

Twoje zadanie – pamiętam z czego naprawdę schudnąć. Na przykład, autor tego artykułu nie stosuje się ściśle cardio. Nie, na pewno zwiększają wytrzymałość, ale tłuszcz mój organizm zaczyna wyrzucać cierpi tylko podczas twarde treningi stylu Tabata. Moja matka, wręcz przeciwnie, od „Tabat” – dziki apetyt i mieć swojego ulubionego klienta – „alergiczne” do jakiejkolwiek działalności innej niż jogi i Bodyflex. Bądź fundament jego planu, który jest skuteczny dla ciebie, a ty naprawdę schudnąć.

[Powrót do spisu treści]

Szybko – Nie znaczy to długi

Czy czytałeś historię odchudzanie Beyonce do filmu „Dream Girls”? Apetyczny piękność tam 2 tygodnie na mieszaninie wody mineralnej, syropu klonowego i pieprzu cayenne. Cóż, kto myślał o niej sześć miesięcy później, kiedy „legalny” odzież rozmiar i biodra z powrotem? Dlatego należy pamiętać, że wynik w oryginale najlepiej trzymać na długo.

load...

[Powrót do spisu treści]

Szybko – Nie znaczy to nieszkodliwe

Truizmy, ale jeśli nie chcesz, zamiast plaży leżeć w gastroenterologii lub jakiegokolwiek innego działu z maloappetitnym nazwy, przechodzą badania lekarskie. Najczęstszym lista przeciwwskazań – nerki, wątroby, serca, naczyń krwionośnych, choroby układu mięśniowo-szkieletowego i oczami, jeśli chodzi o aktywnym obciążeniem. Programów utraty zbędne kilogramy są przeciwwskazane w ciąży i matek karmiących, ale prawdopodobnie chcesz dowiedzieć się czegoś naprawdę nowego?

[Powrót do spisu treści]

Szybkie odchudzanie na owoce i warzywa

Spacer Teraz szczegółowych metod odchudzania, popularne wśród ludzi. Załóżmy, że w tygodniu jabłek lub ogórków pomoże Ci schudnąć, ale 7 dni o zrównoważonym planie niskokalorycznej – jest mało prawdopodobne. Problemem jest najbardziej prawdopodobne, że nie są w stanie naprawdę kontrolować wielkości porcji i liczenia kalorii. A organizm zachowuje studnię płynu, jeśli sól jest dostępna w diecie. Dodaj do standardowych 2 kg owoców i warzyw 200 g twarożku 0% i 200 g mięsa beztłuszczowej. Jedz suplementy białkowe na śniadanie i kolację, a twój metabolizm spowolni też.

[Powrót do spisu treści]

Szybkie odchudzanie na zbożach

Miłośnicy gryki diety i inne, jak to może spać spokojnie – na świecie wiele opcji ze zbóż diety, które nie będzie „ruina” swój metabolizm. Mono-dieta w pewnym zadzie żadnej magii – to wszystko jest zawarte tylko w odrzuceniu soli i tłuszczu. Dlatego zachęcamy, aby zastąpić część poranną gryki w tej samej ilości soczewicy lub fasoli, jak również wieczorem, dodać 100-200 g tofu. Pory roku się żywności z soku z limonki lub cytryny i koperkiem, a będziesz spadnie o 5 kg w ciągu 10 dni.

[Powrót do spisu treści]

Schudnąć szybko z vysokoinstensivnymi szkolenia

Jeśli praktykujesz okrągły treningu, Tabata, CrossFit, lub wysokiej intensywności cardio, zapomnieć o wszystkim, co zostało powiedziane na temat diety warzyw i kaszy. Twój apetyt nie da „widzą się” każdy z nich, a to jest zupełnie naturalne.

Utrata masy przy aktywnym szkolenia jest możliwe tylko w tak zwanym „Paleo” – zrównoważonej diety, która opiera się świeże owoce, warzywa, mięso, ryby, naturalny, orzechy. Staraj się jeść nie więcej niż 3-4 porcje produktów białkowych codziennie, i nie więcej niż 3 kg warzyw i owoców. Walka z głodem za pomocą zwykłej wody i rozpocząć dzień z białkiem przezwyciężyć największe „Bright” poranny apetyt.

[Powrót do spisu treści]

Schudnąć szybko z koncentratów spożywczych

Home „funkcja” wiele zestawów gotowych skoncentrowany żywności nie jest wyjątkowy skład chemiczny żywności, ale z konwencjonalnymi porcji kontrolnych. Można rzeczywiście schudnąć, chyba że „przełknąć” kilka dni w menu, a nie przesadzić z dodatkowych dań, które wolno jeść większość z tych planów. Po ukończeniu „utrata masy ciała na tydzień”, nie przejadać, nawet jeśli chodzi o nadmiar ogórka. W przeciwnym razie cała „magia” rozwieje w około 3 dni.

[Powrót do spisu treści]

Szybko Schudnąć w

Spa. Zabiegi spa są podzielone na drogie i tanie, a nie na użyteczne i bezużyteczne. Ich skuteczność jest całkowicie ze względu na fakt, co diecie przestrzegać i jak trenować. Zawijać, sesje kąpieli i sauny, aby były skuteczne, ograniczenie soli w diecie, należy wprowadzić co najmniej 3 porcje niskotłuszczowych pokarmów białkowych dziennie i zapomnieć słów takich jak „piwo”, „sok” i „soda”.

[Powrót do spisu treści]

Szybkie odchudzanie, post

Chciałabym napisać: „Wyrzuć to z głowy!”, Ale trzeba jeszcze spróbować, prawda? Osobiste doświadczenie siedem dni na czczo, jednak powiedział, że po tym jak waga zostanie wybrany około 1 kg dziennie, ale nie zmieniają zdanie tak … Dobra, szybka, ale nie więcej niż 3 dni w czasie, i nie zapomnij do picia wody. Nie ćwiczyć suchą głodówkę, a należy pamiętać, że nawet cykl trzech dni musi poprzedzać dwutygodniowy ścisłej diety wegetariańskiej.

[Powrót do spisu treści]

Schudnąć szybko z Badami

Ale w tym przypadku, jest wysoce zalecane, aby udać się do endokrynologa. Jeśli jesteś tak wspaniały L-karnityna, kofeina i pikolinian chromu, albo masz unikalne ultra-szybki metabolizm i waga zyskał nie tylko jako woli przekleństwo czy nie podjęte na wszystkich suplementów diety, lecz ukrytym swoje leki. W każdym przypadku lekarz powie ci, co twoje ciało nie wystarczy do pełnego szczęścia i dobrego zdrowia i schudnąć, niewielkie dostosowanie diety.

Zatem 10 z najczęstszych przypadkach przyjrzeliśmy się, ale warto przypomnieć, że dumping więcej niż 4-5 kg ​​miesięcznie to bardzo szkodliwe dla zdrowia.

load...