10 sposobów walki z głodem na diecie

Zawartość

Co tu mówić, każdy, nawet „sport” dieta najbardziej zdrowe i – jest to walka. Jednak jest to dość szybko stają się normalne życie, diety, gdy zostanie wybrana prawidłowo. Człowiek rzeczywiście jest przyzwyczaić się do wszystkiego. Też przyzwyczaić się do sera śniadanie domkami i niskotłuszczowej kolację ryba z warzywami. I z nocnych przekąsek rozstaliśmy. Po tym wszystkim, miliony kobiet zrobiono tego. Boleśnie to tylko pierwszy lub drugi miesiąc nowego zdrowego stylu życia. To właśnie w tym okresie lepiej jest spróbować sprawdzonych narzędzi do walki z głodem, a w każdym razie nie próbować techniki wymyślone przez kogoś nieznanego i dlaczego.

load...

[Powrót do spisu treści]

1. Szklanka wody pół godziny przed posiłkami

Woda – ważnym elementem zdrowej diety. Jej wada wpływa na szybkość procesów metabolicznych oraz stan zdrowia. W najbardziej skrajnych przypadkach odwodnienia, można dostać się do szpitala. Dlatego pić. Szklanka wody na 30 minut przed głównym posiłkiem pomoże, po pierwsze, żeby się uspokoić i ostrożnie myśleć o tym, co masz zamiar mieć i jak to wpłynie na proces odchudzania. A „sekunda” woda mechanicznie wypełnić żołądek, a więc twoje ciało będzie przekonany, że nie są tak niezbędne, by zmieść połowę lodówki.

[Powrót do spisu treści]

2. Zielone jabłko na pół godziny przed posiłkami

Jabłka, w rzeczywistości, dobrego źródła błonnika pokarmowego, żelaza i witamin. Pomagają oczyścić organizm, proces tworzenia „ewakuacji” niechciane substancje i regulują apetyt. Sprawdzone – aby gryząc jabłko, trwa co najmniej 5 minut. Jeśli zrobisz to jeszcze raz i żuć „, jak uczy” do przekąskę można spędzić około 10 minut, ale te 100 kalorii, które są zawarte w Apple jest zdecydowanie warta wszystkie składniki odżywcze i właściwości, jakie zapewnia. Ponadto niestrudzeni brytyjskich naukowców wykazało, że osoby przekąski na jabłoni je średnio 200 kcal mniej.

load...

[Powrót do spisu treści]

3. Wyrafinowane dania

Nie mówimy o kolacji z sześciu kursów, a także ignorowanie zasad oddzielnej żywności. Dietetyk, MD Ginzburg napisał, że warunkowo można podzielić całe jedzenie z tego świata do tego, co jest dobrze nasycony, a to, co nie spełnia wszystkich. Oznacza to, że jeśli mówimy o potraw niskokalorycznych bardziej pikantne mieszanki są białka i węglowodany złożone. Więc to typowa mieszanka piersi kurczaka lub fasoli i ryżu – bardzo dobry pomysł dla diety obiad.

[Powrót do spisu treści]

4. Bran

Otręby można kochać, albo nienawidzić, ale pozostaje faktem – dostania się do przewodu pokarmowego, otręby pszenicy wzrost objętości kilkakrotnie i wypełnić część „powierzchni użytkowej”. Nie trzeba dodawać, że ich kaloryczność nie rośnie, a osoba może równie dobrze być na diecie, jeść 1-2 łyżki tego produktu dziennie. A niekoniecznie do ssania wody z otrąb z kluczem przed każdym głównym posiłkiem. Można wlać je do zupy lub owsianki, i cieszyć się super-odżywczy pokarm.

[Powrót do spisu treści]

5. Zasada Pareto

Jest to regułą w dziedzinie technologii motywacyjnych i ekonomicznych wskazuje, że tylko 20% nakładu doprowadziły do ​​80% wyników. Jeśli chodzi o dietę, to oznacza jedno – dieta nie powinna być najbardziej rygorystycznych na świecie, aby zachować skuteczność. Daj sobie jeden ulubiony „nedieticheskoe” danie i zjeść je od czasu do czasu, tak aby nie stracić smak życia z tych niekończących się zmian diety.

[Powrót do spisu treści]

6. Zasada

Zatrudnienia

Głód nie jest pesters zaangażowanych użytecznych i ciekawych rzeczy. Ściśle mówiąc, że jest zdenerwowany, ale to jest prawda głodu – wezwanie do jedzenia ciała, aby utrzymać władzę, a nie pusta jam coś kok. Dlatego podczas pierwszych kilku miesięcy jego nowego życia, starają się być tak zajęty, jak jest to w ogóle możliwe – rób co chcesz, i który nie jest związany z jedzeniem i zapomnieć o dodatkowym podjadanie

[Powrót do spisu treści]

7. Partia

Inwestycje

Jeden z moja dziewczyna znajomego noc przed położeniem się całe jedzenie na jutro na torbach. Ponadto uwzględnia i przekąski, i nagle nie ma chęć gryzienia czegoś lub innych wyzwań życiowych. Ona, nawiasem mówiąc, w ostatnim czasie stał się certyfikowanym dietetykiem i doradza swoim klientom kontrolę kredytową. Jeśli nie podoba torebki herbaty, fasuyte kontenerów, ale zasada pozostaje ta sama – jeść tylko to, co jest „planowaną” dzień i nic więcej. Ale fani mówią o narusza prawa człowieka do racjonalnego zbilansowanej diecie, można mówić o tym … o przeciętnej rodziny obywateli polskich. Albo żyjesz w świecie wykonane przez tydzień zupy i hamburgery nie mają już racji bytu?

[Powrót do spisu treści]

8. Wyłączenie Zasada

Przestań jeść niczego, co zawiera cukier rafinowany jest trawione szybko i nie daje uczucie sytości dla Ciebie osobiście. Ostatnim kryterium jest ściśle subiektywna. Jabłka ktoś z „pozycja 2” przykładowy powodują bóle głodu w żołądku, podczas gdy inni nie mogą jeść owoce lub chleb. Uważaj na siebie, i starają się przynajmniej na początku diety, aby uniknąć tych produktów.

[Powrót do spisu treści]

9. Zakaz

Niestety dla tych, którzy lubią pić, absolutnie dowolny alkohol pobudza apetyt, że tak powiem. Jednak u niektórych osób jest to apetyt budzi się natychmiast po odłamek szkła, a gdzieś następnego ranka. Jest z tym efektem i wiążą się z licznymi awariami dietach tych, którzy z niego korzystać. Pij tylko wtedy, gdy naprawdę masz z tym problem, i zrezygnować z picia, nawet jeśli nie jest jeszcze mała prowokacja.

[Powrót do spisu treści]

10. Wykluczenie się od szkoły Olympic rezerwy

I wielokrotnie napisano o „korzyści” z przetrenowania, więc należy pamiętać, że nadmierne korzystanie prawie nigdy nie prowadzi do utraty wagi, ale prawie zawsze wywołują zwiększony apetyt. Należy o tym pamiętać podczas pobytu w innym drugim lub trzecim treningu grupowego w klubach fitness i spróbuj rozważyć utrata wagi to zestaw działań, a nie jako równanie gdzie „mnożenie przez sport” przeważa nad dowolnym zjadane tort.

Na ogół staram się robić z apetytem delikatnie, nie należy używać tabletek, aby go poprawić, a wszystko będzie dobrze.

load...