10 powodów, które sprawiają, że można pić wodę

Zawartość

Pij wodę dla zdrowia, nie pić wody dla urody … Każdego dnia będziemy słuchać i odrzucenie tego jako uciążliwego wiercenia „moment edukacyjnych.” Osobiście nie dogadać z herbatą / kawą przed pierwszym ciężkim odwodnieniem. I tylko w tygodniu, bez ćwiczeń i, przepraszam, izotoniczny roztwór, sprawił, że należy zwrócić uwagę na to, co i jak mam pić. W przypadku, gdy nie wiadomo, człowiek na 50% składa się z wody. I ważne jest, aby uzupełnić zapasy w czasie, aby uniknąć sytuacji, honoru konsumentów „rehydron”. Dość obrzydliwy smak, mówię ci.

load...

[Powrót do spisu treści]

Odwodnienie może być śmiertelne

Kilka lat temu, wszystkie amerykańskich blogerów piszących o przydatności młodej damy, która dosłownie głodują … właściwie utrzymywane przez suszenie, odwodnienie o długiej i niemal całkowitej odmowy picia przez 3 dni przed imprezą. Osoba może przetrwać bez wody do kilku dni. No, może tygodni, jeśli będzie miał szczęście. Więc zwyczaj ignorować woda może doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji.

[Powrót do spisu treści]

Odwodnienie zwiększa ryzyko raka

Liczne badania wskazują na związek występowania raka jest nie tylko dość „abstrakcyjne” stres, ale także z bardzo szczególnego naruszenia diety – odwodnienie. Ponadto zainteresowani mogą przeszukiwać bazę danych PubMed bardzo imponujące liczby – ryzyko choroby może być zmniejszona o 45%, jeśli po prostu napić się 40 ml wody na 1 kg masy ciała dziennie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Odwodnienie powoduje depresję

Nawiasem mówiąc, to jest brak picia wpływa na nastrój …. Naukowcy odkryli, że większość ludzi jest chronicznie odwodniona nieustannie czuje się prawdziwe, a nie wyimaginowane objawy depresji, w obliczu złym nastroju i uporczywych problemów w komunikowaniu się z innymi. Więc jeśli chcesz przekazać kotku, nie spiesz się, aby każde nieprawidłowo wstawić słowo mężczyznę pięściami, Woda do picia.

[Powrót do spisu treści]

Pij sporty wodne

Podczas Karate dyskutować z kulturystów na potrzeby wody pitnej w trakcie szkolenia, każdy podręcznik fizjologii powie, że tkanka mięśniowa jest około 75% to woda. Bo zawsze można poprawić swoją wytrzymałość, przyrost siły i koordynacji, tak pijąc szklankę lub dwie wody. Nawiasem mówiąc, jest to szczególnie ważne, regularne przyjmowanie płynów dla tych, którzy schudnąć. Wykonywać głównie na sile i wytrzymałościowego treningu cardio, spróbuj spowodować brak energii, to nic dziwnego, że zapotrzebowanie na wodę wzrasta.

[Powrót do spisu treści]

Pij wodę do diety

Nie, nie mówię o wyżywieniu serii „2 szklanki wody przed każdym posiłkiem” przerażające w przyrodzie, a nie o to, czego potrzebujesz, w ogóle, pić zamiast jedzenia. A co może być smaczniejsze niż te same diety, twarożek z kawą rano? To znaczy, że woda byłaby konieczna, aby uwzględnić w diecie przynajmniej dlatego, że w przeciwieństwie do wielu innych napojów, nie zwiększa apetyt. Może w prawdziwym życiu, a nie zauważasz, ale na „o zmniejszonej kaloryczności i magiczne moce” tego samego Hibiscus herbaty może również grać przeciwko tobie też.

[Powrót do spisu treści]

Woda do

Stawów

Jak wiadomo połączeń niezbędnych do „nasmarować”. To właśnie obchodzi, przeprowadzanie matowe, w ogóle, wspólny trening. I o tym przypomnieć, zapominając, na przykład, na drinka przed bieganie. Tak, dla tych, którzy mają już mikrourazy, stawy będą boleć. Właściwie wszystkie popularne suplementy glukozaminy z pracy tylko wtedy, gdy „wystarczy dodać wodę” w swojej diecie.

[Powrót do spisu treści]

Woda do jelita

Myślę, który siedział na diecie białkowej, zrozumieć, co zaparcia spowodowane trwałym włóknem niedożywienia. I jest również podobny problem spowodowany przez brak płynów. Do regularnego i naturalne, można powiedzieć, oczyszczanie jest niezbędne do picia czystej wody, korzystnie w ilości 40 ml na 1 kg wagi ciała. Ściśle rzecz biorąc, prace w tym celu z herbatą i zupą, ale woda, w przeciwieństwie do poprzednich rozwiązaniach, doskonale pasują do każdej diety.

[Powrót do spisu treści]

Woda przed głowy

Większość bóle nie są spowodowane przez stres i zmęczenie, i odwodnienie powszechne. Jeśli lubisz kawę, a często zapominamy pić czystą wodę, głowa może boleć tylko od tego. Ale skomplikowane „nerwowa reakcja” jak chęć zabicia całe życie wokół i natychmiast zasnął – tylko wynik odwodnienia.

[Powrót do spisu treści]

Woda dla promienistej

Skóry

Ani lśniące proszku odwodniona osoba nie uczyni osoba promienna jak na zdjęciu. I tak, zielone soki i inne napoje HLS-tu zbyt mało w porównaniu z konwencjonalną wodą. Płyn pozwala wszystkie dobroczynne witaminy i minerały, które można podjąć, „idź do miejsca przeznaczenia”, to odżywiają skórę, jak również.

[Powrót do spisu treści]

Woda dla prawidłowego metabolizmu

Metabolizm – to nie chodzi tylko o kalorie, ale także o tym, jak wchłaniania substancji odżywczych, jak również. Zdarza się, że dana osoba jest stale odczuwa brak pierwiastków śladowych i witamin z powodu odwodnienia. Ogólnie rzecz biorąc – woda jest nośnikiem dla wszystkich tych narzędzi, a jeśli jest to mała, twój drogie kompleks sportowy witaminy jest marnowana.

Jak pić wodę? To miejsce, gdzie wiele kopii uszkodzony. Niektóre zalecane tylko na zimno i pół godziny przed posiłkiem lub po upływie pół godziny, a drugi – napój w temperaturze pokojowej, a może być w czasie. Argumenty mają i że, z drugiej strony, jak się wydaje, będzie musiał wybrać opcję, która jest bliżej i bardziej wygodne dla Ciebie osobiście. Większość źródeł medycznych dziś są skłonni wierzyć, że tea / coffee / zupy też należy rozpatrywać w „Dzień Wody”, ale liczba pierwszych dwóch nie powinna przekraczać 350 ml / d, a drugi – około 400 ml. Oznacza to, że nawet przy umiarkowanym zużyciu, trzeba jeszcze kolejne 3 szklanki wody, lub więcej, jeśli wykonują to dzień.

Ale co, jeśli określone dawki wody „nie pasuje”? A ogórek sałatki, zimne zupy i inne jagody czułeś? Na naszą korzyść gra, że ​​świeże warzywa i owoce są doskonałe same źródła i błonnika i wody, więc nie przegap sałatkę.

Teraz, o wodzie i jej dostępności. Nic lepiej nie niosą ze sobą butelkę wody i od czasu do czasu wypić z nim trochę, jeszcze nie wynaleziono. Metoda ta jest dobra, a fakt, że nie będą gorączkowo szukać gdziekolwiek wlać trochę wody, gdy przyjdziesz do czynienia.

load...