10 Nowa kolekcja makijażu jesień-zima sezon

Nadchodzi nowy sezon, jesień – konieczne jest, aby wykonać aktualizację, nie tylko ubrania, ale także kosmetyki. A on uderza makijaż Kolekcje:

Jaki kolor wolą – niezwykły purpurowy i fioletowy, lub może być nasilenie brązowy i niebiesko-szare, lub jasność i wesołość pomarańczowo? Wszystkie z nich są reprezentowane w dominującym trendem paleta do makijażu tej jesieni – natura dała inspirację do domów mody: kolekcja naturalny narzuca styl ubierania się i makijaż wpływów.

load...

Korzystne są techniki nakładania zadymionych oczy: przyzwyczaiłem się do niego w okresie letnim, możemy spodziewać się, że ten trend będzie się z nami spotkać, jak i zimą. Odcienie fioletu i pomarańczy, doskonale widoczne w jasnym „smokey” obok siebie z wyrafinowany nago. Usta, które ledwo dotknął czerwoną szminkę, szczególnie imponujący wygląd prawie bez makijażu.

Tworzenie nowych kolekcjach, wizażystów miały rozweselić Dziewczyna przed nadchodzącym zimowym, hej zaoferować coś spektakularnego, jasny i niezwykłego. I to właśnie makijaż oferuje ogromne możliwości: limitowanych niezwykłych narzędzi w luksusowym projektu jest już czeka na swoich właścicieli.

load...